T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.395
|
čitano: 6.332.787
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
T-Com Internet

Treba li im osobno otići vratiti opremu nakon raskida ugovora? Pitao sam njihovu operaterku, rekla je da će oni doći po to ali oprema već 2 mjeseca skuplja prašinu na ormaru

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ćoby kaže...

Treba li im osobno otići vratiti opremu nakon raskida ugovora? Pitao sam njihovu operaterku, rekla je da će oni doći po to ali oprema već 2 mjeseca skuplja prašinu na ormaru

 trabao bi doći poštar

nemam za potpis
11 godina
offline
T-Com Internet

Dobijem poziv 13.2. s broja 0800 9000,  nude mi optiku. Inače živim u Gunji (poplavno mjesto gdje su valjda navodno bili neki radovi na vodovima nakon poplave od prije nekoliko godina), i sjetim se da sam prije XY godina provjerio dostupnost optike i označio checkbox da želim da me kontaktiraju jednom kad bude dostupno.

 

I zahvalim se ja operateru i kažem da ću ga nazvati povratno kasnije, s obzirom da moram prvo provjeriti s mojim trenutnim ISP-om stanje ugovora i koliko bi me koštalo otkazivanje. 

Rješim to, zovem HT 0800 9000 i pričam s agentom i veli mi da mi uopće nije dostupna optika niti da imaju registriran poziv prema meni 13.2.

 

Wtf? Što mi je činiti? 

Nešto si brijem da me je možda zvao netko greškom, ili da im možda nije updatean sustav skroz pa da ne vide da je dostupno. Ne znam kome bih se obratio, i poziv SZK i pisanje na fejsu - svi mi govore da od toga nema ništa. Možda su u pravu, ali kojeg vraga su me onda zvali 13.2. da me pitaju jesam zainteresiran za usluge putem optike? Ima netko nekakav savjet?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

popuni opet onaj obrazac da te zovu kad bude dostupna, mozda te nazovu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Kakve su t-com ponude za internet bez telefona. Imam kucni telefon koji skoro uopce ne koristim pa bi ga iskljucio, ali zelim zadrzat ovaj internet koji imam, jel moguce to i dali je tako sto jeftinije? Imam 10mbita brzinu jer mi parica vise ne dopusta, tu brzinu bi zadrzao

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
vacs kaže...

popuni opet onaj obrazac da te zovu kad bude dostupna, mozda te nazovu

 

Gdje se to nalazi? Ne mogu vise pronaci uopce...

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
maxy0 kaže...

Kakve su t-com ponude za internet bez telefona. Imam kucni telefon koji skoro uopce ne koristim pa bi ga iskljucio, ali zelim zadrzat ovaj internet koji imam, jel moguce to i dali je tako sto jeftinije? Imam 10mbita brzinu jer mi parica vise ne dopusta, tu brzinu bi zadrzao

 skuplje je, xD

t-com logic

nemam za potpis
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
kokum20 kaže...

Dobijem poziv 13.2. s broja 0800 9000,  nude mi optiku. Inače živim u Gunji (poplavno mjesto gdje su valjda navodno bili neki radovi na vodovima nakon poplave od prije nekoliko godina), i sjetim se da sam prije XY godina provjerio dostupnost optike i označio checkbox da želim da me kontaktiraju jednom kad bude dostupno.

 

I zahvalim se ja operateru i kažem da ću ga nazvati povratno kasnije, s obzirom da moram prvo provjeriti s mojim trenutnim ISP-om stanje ugovora i koliko bi me koštalo otkazivanje. 

Rješim to, zovem HT 0800 9000 i pričam s agentom i veli mi da mi uopće nije dostupna optika niti da imaju registriran poziv prema meni 13.2.

 

Wtf? Što mi je činiti? 

Nešto si brijem da me je možda zvao netko greškom, ili da im možda nije updatean sustav skroz pa da ne vide da je dostupno. Ne znam kome bih se obratio, i poziv SZK i pisanje na fejsu - svi mi govore da od toga nema ništa. Možda su u pravu, ali kojeg vraga su me onda zvali 13.2. da me pitaju jesam zainteresiran za usluge putem optike? Ima netko nekakav savjet?

 Pazi. Ima scam broj  00800 9000

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
kokum20 kaže...
vacs kaže...

popuni opet onaj obrazac da te zovu kad bude dostupna, mozda te nazovu

 

Gdje se to nalazi? Ne mogu vise pronaci uopce...

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/ultra-max/provjera-dostupnosti

 

prvo provjeri dostupnost pa ces onda dobiti za ispuniti da te nazovu ako dode do promjena

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav,

 

Pitat cu ovdje jer je ova tema najaktivnija, jel zna itko kako speedport w724v prebaciti cijelu wlan mrezu na 5Ghz?? Stavio sam u 802.11n koji bi trebao raditi na 2.4Ghz i na 5Ghz ali sad ne nalazim nigdje opciju da prebacim na 5Ghz?

 

Problem je taj sto imam wirelless 7.1 surround headset koji radi na 2.4Ghz (i neda se prebacit) i dolazi mi do velikih smetnji sa zvukom u slusalicama kad koristim wifi na ps4, kad spojim sa zicom smetnji nema ali trenutno mi to nije opcija.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
ZokyCRO kaže...

Pozdrav,

 

Pitat cu ovdje jer je ova tema najaktivnija, jel zna itko kako speedport w724v prebaciti cijelu wlan mrezu na 5Ghz?? Stavio sam u 802.11n koji bi trebao raditi na 2.4Ghz i na 5Ghz ali sad ne nalazim nigdje opciju da prebacim na 5Ghz?

 

Problem je taj sto imam wirelless 7.1 surround headset koji radi na 2.4Ghz (i neda se prebacit) i dolazi mi do velikih smetnji sa zvukom u slusalicama kad koristim wifi na ps4, kad spojim sa zicom smetnji nema ali trenutno mi to nije opcija.

 speedport w724v nema mogucnosti da radi na 5ghz. 

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

U pm onda, jel ima tcom vdsl ruter koji ima tu mogucnost? Da ih zovem ili da ne gubim vrijeme?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
ZokyCRO kaže...

U pm onda, jel ima tcom vdsl ruter koji ima tu mogucnost? Da ih zovem ili da ne gubim vrijeme?

 mislim da niti jedan operater ne daje svoj ruter koji radi na 5ghz jer su skupi.

 

preostaje ti jedino da kupis neki svoj wifi ap koji radi na 5ghz, a na speedportu iskljucis wifi.

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Uspio sam jedva rijesiti problem razmjestanjem uredaja, stavio sam reciver od sluski skroz lijevo a konzolu na desnu stranu da bude malo blize ruteru, prije je reciver bio izmedju konzole i rutera pa je radi toga dolazilo do smetnji.

 

Jel moze netko preporuciti kvalitetan pojacivac wifi signala a da radi na 2.4 i 5Ghz (mozda cu trebat 5Ghz dns-sutra), vidim da ih ima hrpa pa ako ima netko da zna koji je kvalitetan za neke normalne novce...

 

Hvala na savjetima i pomoci.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vkm996 kaže...
kokum20 kaže...

Dobijem poziv 13.2. s broja 0800 9000,  nude mi optiku. Inače živim u Gunji (poplavno mjesto gdje su valjda navodno bili neki radovi na vodovima nakon poplave od prije nekoliko godina), i sjetim se da sam prije XY godina provjerio dostupnost optike i označio checkbox da želim da me kontaktiraju jednom kad bude dostupno.

 

I zahvalim se ja operateru i kažem da ću ga nazvati povratno kasnije, s obzirom da moram prvo provjeriti s mojim trenutnim ISP-om stanje ugovora i koliko bi me koštalo otkazivanje. 

Rješim to, zovem HT 0800 9000 i pričam s agentom i veli mi da mi uopće nije dostupna optika niti da imaju registriran poziv prema meni 13.2.

 

Wtf? Što mi je činiti? 

Nešto si brijem da me je možda zvao netko greškom, ili da im možda nije updatean sustav skroz pa da ne vide da je dostupno. Ne znam kome bih se obratio, i poziv SZK i pisanje na fejsu - svi mi govore da od toga nema ništa. Možda su u pravu, ali kojeg vraga su me onda zvali 13.2. da me pitaju jesam zainteresiran za usluge putem optike? Ima netko nekakav savjet?

 Pazi. Ima scam broj  00800 9000

 Thx, ali nije. Otvorim u povijesti poziva taj broj i nazovem i javi mi se automat HT-a normalno i onda mogu birat opcije da pričam s agentom i sl.

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
vacs kaže...
kokum20 kaže...
vacs kaže...

popuni opet onaj obrazac da te zovu kad bude dostupna, mozda te nazovu

 

Gdje se to nalazi? Ne mogu vise pronaci uopce...

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/ultra-max/provjera-dostupnosti

 

prvo provjeri dostupnost pa ces onda dobiti za ispuniti da te nazovu ako dode do promjena

 

Provjerio dostupnost ali nema forme za ispuniti da nazovu ako dođe do promjena. Pojavi se forma koju kad ispuniš nazvati će te unutar 24 sata da ti ponude ono što ti je trenutno dostupno.

15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Poštovani,

 

Nastavno na razgovor šaljemo Vam ponudu po navedenom broju: *********

 

                         MAX 3 START

  • Tarifa uključuje : neograničene razgovore prema svim mobilnim i fiksnim mrežama, Halo non stop+ opcija
  • Neograničen Internet
  • Turbo 10 dodatna brzina
  • Max TV osnovni programski paket sa preko 90 programskih kanala

                       Cijena sa  PDV-om– 219,50 kn , uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca

 

Hvala kolegama forumašima za broj službe za savjetovanje, ugovorio gore stavljenu opciju :)

Why so serious?
 
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cesc kaže...

Poštovani,

 

Nastavno na razgovor šaljemo Vam ponudu po navedenom broju: *********

 

                         MAX 3 START

  • Tarifa uključuje : neograničene razgovore prema svim mobilnim i fiksnim mrežama, Halo non stop+ opcija
  • Neograničen Internet
  • Turbo 10 dodatna brzina
  • Max TV osnovni programski paket sa preko 90 programskih kanala

                       Cijena sa  PDV-om– 219,50 kn , uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca

 

Hvala kolegama forumašima za broj službe za savjetovanje, ugovorio gore stavljenu opciju :)

 Koji je broj?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
T-Com Internet

ima li netko sa ovog foruma da je prodajni predstavnik za tcom? kontaktirao sam vec clana d4rkd3atH ali on vise ne radi tamo...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
Cesc kaže...

Poštovani,

 službe za savjetovanje, ugovorio gore stavljenu opciju :)

 Koji je broj?

Moje roditelje su zvali sa ovog broja: 0800 247 248.  

 

Btw, čudna slučajnost da su otprilike na isti dan zvali iz optime i iz službe za savjetovanje sa ponudama, jel se još nekome tako nešto dogodilo?

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2017 20:02 (Cesc).
13 godina
offline
T-Com Internet

Da li bi netko mogao ako nije problem napisati što sve trebam napraviti da postavim router koji sam uzeo sutra treba doći, da bude glavni a da ovaj ZTE od T-coma ide u bridge mod samo da je voip i max tv na njemu, a da je ovaj novi glavni za internet. Znam da ima sigurno u temi ali ako nije problem da ne trošim sada sate i sate dok to nadjem da netko napiše

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cesc kaže...

Moje roditelje su zvali sa ovog broja: 0800 247 248.  

 

Btw, čudna slučajnost da su otprilike na isti dan zvali iz optime i iz službe za savjetovanje sa ponudama, jel se još nekome tako nešto dogodilo?

 Dal si dobio potvrdu o sklopljenom ugovoru na mail?

 

 

Kontaktirao sam ih i ja danas i dogovorio solidnu ponudu. Na mail mi je nakon toga došla potvrda o sklapanju ugovora, ali iznosi su veći nego oni koje sam usmeno dogovorio. Dal je to uobičajeno jer je to ponuda "ispod stola" ili će me šokirati prvi računa? Ništa mi nije izgledalo čudno, gospodična mi je sve fino razjasnila, čak i dala ime i prezime pa da ju osobno tražim ako nešto neće biti u redu. Ako je netko nedavno ugovarao preko te službe za savjetovanje dal je sve prošlo u redu?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
T-Com Internet

Ja sam prije nesto vise od mjesec dana sklopio ugovor s tcomom prego tih agenata. Ugl zvao me covjek i kazem mu da to zelim vidit fizicki ispred sebe na papiru. Covjek stvarno dosao dao ponudu sve pet potpisem ja i tada krecu muke. Nakon cekanja 20 dana na prijelaz dode tehnicar i kaze ah ode imam samo telefon bas lipo to cu ja brzo. Ja coviku pokazem ugovor njemu blackout odjednom. Nista covik dode spoji sve kaze mi da cu imat cetri a ne ugovorenih dvadeset mbps. Zovem ja agenta posto je ostavia broj kaze on da ce se nesto blabla promjenit kroz desetak dana da cu dobit vdsl modem a ne ovaj simens sta svaku vecer wifi umre pa ga treba reikarnirat. Nisu mi bili ni ukljucili sve ugovorene pakete televizije pa opet zivkaj radi toga. Hajd ukljuce oni to pa umjesto cijene na ugovoru meni se pojavi ni manje ni vise vec cetri puta veca cijena pojedinog paketa. Opet zivkaj blabla, sve u svemu za tcom mogu rec da je stvarno grozno uskladen rad ljudi na terenu i onih za telefonom. Jos uvjek cekam ispunjenje obecanih tj. Potpisanih stavki

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Edit: dupli post (kad stisnem posalji toliko mu treba da stisnem opet jer zaboravim da sam stisa )

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 15:07 (1950Killer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
Cesc kaže...

Moje roditelje su zvali sa ovog broja: 0800 247 248.  

 

Btw, čudna slučajnost da su otprilike na isti dan zvali iz optime i iz službe za savjetovanje sa ponudama, jel se još nekome tako nešto dogodilo?

 Dal si dobio potvrdu o sklopljenom ugovoru na mail?

 

 

Kontaktirao sam ih i ja danas i dogovorio solidnu ponudu. Na mail mi je nakon toga došla potvrda o sklapanju ugovora, ali iznosi su veći nego oni koje sam usmeno dogovorio. Dal je to uobičajeno jer je to ponuda "ispod stola" ili će me šokirati prvi računa? Ništa mi nije izgledalo čudno, gospodična mi je sve fino razjasnila, čak i dala ime i prezime pa da ju osobno tražim ako nešto neće biti u redu. Ako je netko nedavno ugovarao preko te službe za savjetovanje dal je sve prošlo u redu?

 

Pošalji print screen tog djela gdje su cijene u PP pa ti odmah kažem :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
Cesc kaže...

Moje roditelje su zvali sa ovog broja: 0800 247 248.  

 

Btw, čudna slučajnost da su otprilike na isti dan zvali iz optime i iz službe za savjetovanje sa ponudama, jel se još nekome tako nešto dogodilo?

 Dal si dobio potvrdu o sklopljenom ugovoru na mail?

 

 

Kontaktirao sam ih i ja danas i dogovorio solidnu ponudu. Na mail mi je nakon toga došla potvrda o sklapanju ugovora, ali iznosi su veći nego oni koje sam usmeno dogovorio. Dal je to uobičajeno jer je to ponuda "ispod stola" ili će me šokirati prvi računa? Ništa mi nije izgledalo čudno, gospodična mi je sve fino razjasnila, čak i dala ime i prezime pa da ju osobno tražim ako nešto neće biti u redu. Ako je netko nedavno ugovarao preko te službe za savjetovanje dal je sve prošlo u redu?

 Ocu su poslali ponudu na mail, pa vjerojatno i tu potvrdu o sklopljenom ugovoru, nije mi ništa javio da su cijene drugačije, ali mogu provjeriti pa ti javim. 

Why so serious?
11 godina
offline
T-Com Internet

Dali se meni čini ili je ht smanjio cijenu xs paketa do sada je bio 184,50 a za veljaču je 162 mislim znam da je veljača kraći mjesec ali svejedno. Specifikacija računa kaže xs na 12mj. prije 84 sada 66

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2017 10:13 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

ima tko problem sa ZTE ruterom i wifi?

imam 10Mbps vezu ali wifi je spor za poluditi. sto je najgore na speedtestu meni ocita tih 10Mbps ali na laptopu i mobitelu je veza spora

zna netko do cega to moze biti, jer mi je cudno malo da ocita 95% punu brzinu a kad se spojim mobitelom na wifi sve sporo otvara

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
OBLAKprasine kaže...

ima tko problem sa ZTE ruterom i wifi?

imam 10Mbps vezu ali wifi je spor za poluditi. sto je najgore na speedtestu meni ocita tih 10Mbps ali na laptopu i mobitelu je veza spora

zna netko do cega to moze biti, jer mi je cudno malo da ocita 95% punu brzinu a kad se spojim mobitelom na wifi sve sporo otvara

 

Probaj u postavkama računala/mobitela upisati google dns servere, moralo bi raditi...

9 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

na mobu ne mogu nista promijeniti (probao staviti dns1 8.8.8.8 i dns2 8.8.4.4) kad unesem to ne mogu kliknuti na spoji s mrezom. osim ako mob treba biti rutan

 

edit: na laptpu sam isao na change adapter setting - wifi properties - pa properties IPv4 i pod preffered dns upisao 8.8.8.8 i alternate dns server 8.8.4.4. sad imam osjecaj da je malo brze na laptopu ili sam lud nez vise

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2017 19:57 (OBLAKprasine).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice