T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.352.596
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
T-Com Internet

Kome se može javiti za povoljnije usluge? Služba za zadržavanje korisnika?

 

Naime, prešao bi u t com i uzeo duo ili trio paket sa sportskim paketima. Isto ono što nude u pola cijene 12mj, ali to mi je puno, pogotovo nakon 12mj kad bude full cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
siljo90 kaže...
Od sutra kreće ponuda za Hibridni adsl preko 4G. 100GB je limit mjesečno i brzina je 30/5. Nakon toga pada na ADSL brzinu. Mogu je uzet korisnici koji imaju max 4mbit i koji nemaju vdsl ili optiku. Cijena je 10kn mjesečno.

 Ja sam u pon predao zahtjev i mogu samo reći nadam se da će HT propasti... jer aktivirati ovu uslugu je katastrofa - posjeta prodajnom mjestu, tri razgovora sa službom za korisnike gdje im pokušavam objasniti osnovne tehničke uvjete, prijetnja HAKOM-om i nakon svega još uvijek ne znam da li ću uspjeti dobiti uslugu ali bitno je da tehničari nemaju pojma o ovoj uslugu niti imaju znanja a studenti na korisničkoj službi su još veća katastrofa ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 7:58 (njofra13).
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
@matrix777
Ako prelazis u Tcom s drugog operatera probaj se javit prodajnom predstavniku
https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
siljo90 kaže...
Od sutra kreće ponuda za Hibridni adsl preko 4G. 100GB je limit mjesečno i brzina je 30/5. Nakon toga pada na ADSL brzinu. Mogu je uzet korisnici koji imaju max 4mbit i koji nemaju vdsl ili optiku. Cijena je 10kn mjesečno.

 Ima neko link za tu uslugu?

7 godina
offline
Re: T-Com Internet
To nije hibrid nego opcija turbo mix i dostupna je od 28.8.
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Nema o toj opciji na netu, ali opći uvjeti kažu:

 

Opcija Turbo Mix sadržava 100 GB prometa uz brzinu do 30/5 mbit/s, a moguće ju je aktivirati isključivo kao nadogradnju usluge širokopojasnog pristupa Internetu putem nepokretne mreže HT-a. Sklapanje pretplatničkog ugovora za Opciju Turbo Mix nema utjecaja na ugovorenu uslugu  širokopojasnog pristupa Internetu putem nepokretne mreže HT-a, odnosno svi uvjeti, kao i obvezno trajanje pretplatničkog ugovora za uslugu širokopojasnog pristupa Internetu putem nepokretne mreže HT-a, ostaju nepromijenjeni. U tom smislu, a u svrhu izbjegavanja dvojbi, količina prometa od 100 GB koje sadržava Opcija Turbo Mix ne utječe na ugovoreni paket prometa širokopojasnog pristupa Internetu putem nepokretne mreže HT-a.
Opciju Turbo Mix sklapa se na neodređeno vrijeme bez obveznog trajanja.

 

Kad se podnese zahtjev, prvo se šalje overseas na adresu koji dostavlja SIM i novi router, a pokupi stari. I kroz 48h od dostave se aktivira usluga. Dobra je stvar što hibridni routeri idu na ACS i upravljivi su udaljenim putem.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dostupna je od 28.08. ali par postova iznad je objasnio netko kako si ju mogao dobiti. Jedva ili nikak.

Sad je dostupna odmah i novi routeri se mogu dobiti i u T-Centru.
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Steta za to ogranicenje od 100gb, da je bar min 300gb
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Nemojte me držati za riječ, ali mislim da sam u aplikaciji vidio da je moguće korisniku aktivirati i Turbo mix+ opciju. Dakle, promet po 30/5 je flat, dok se svaki 100 GB naplati 10kn.

 

Ako netko aktivira, svakako podjelitr rezultate i iskustva s nama. Zanimljivo je hoće li raditi usluga ako padne DSL sink, kao i sim kartica premještena u mobitel. Jer, 100 GB prometa na mobitelu za 10kn bi bilo mrak.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 21:40 (wAlpha).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

deleted

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 22:36 (kc-kb).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Je l se nešto promjenilo u ovom T-Comu? Otkad njihovi tehničari uzimaju novce? Radio sam prebačaj linije na drugu adresu i njihov tehničar je nešto napravio i poslje toga me tražio da mu platim 20kn za to nešto što je on napravio, a kao on to nije trebao

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 1:56 (tireN1337).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Dobro jutro.Vidim da su mi se neke vrijednosti promijenile od kada sam zadnji put pitao dali je moguce traziti turbo 30.Evo sada opet pitam dali je moguce po ovim parametrima traziti turbo opciju.Unaprijed hvala i lp.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet

Moguće je, slobodno zatraži.

Bit će!
14 godina
offline
T-Com Internet

Pitao sam ih za prosirenje na 4g internet. Prvo kod mene je nemoguce jer imam 10 megabita,a i da može i dalje nemoze (facepalm) jer nemaju kapaciteta za 4g. Okolica ZG,nisam na vdslu ali imam vise od 4mbit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Bok,sada sam ih zvao ali vele da nije moguce jer po njihovim parametrima je max.brzina 29 i da mi nemogu pustit turbo 30.Lp

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
izvone kaže...

Pitao sam ih za prosirenje na 4g internet. Prvo kod mene je nemoguce jer imam 10 megabita,a i da može i dalje nemoze (facepalm) jer nemaju kapaciteta za 4g. Okolica ZG,nisam na vdslu ali imam vise od 4mbit.

 Ja sam imao aktivnu turbo 10 opciju pa su mi to morali isključiti, nakon toga su me maknuli sa vdsl-a i sad čekam već peti dan da uključe hibridni ali nešto mi govore da su mi napravili malo veći zajeb .... Danas ih opet imam napmjeru zavti i malo im objašnjavati tehnologiju koju koriste jer nemaju pojma o ničemu ni korisnička služba ni tehničari ...

9 godina
online
Re: T-Com Internet
pasara kaže...

Bok,sada sam ih zvao ali vele da nije moguce jer po njihovim parametrima je max.brzina 29 i da mi nemogu pustit turbo 30.Lp

 A sto ih sprijecava da puste 29? :)

Jbt ljudi tamo se ponasaju ko da to ide u nerazdvojivim jedinicama po 10mbita, ili mozes 20 ili 30, izmedju ne postoji :P Samo je stvar da on tamo u sluzbi nema predefinirani profil za to i onda panika sto i kako pa reci "nemoze" :P

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
pasara kaže...

Bok,sada sam ih zvao ali vele da nije moguce jer po njihovim parametrima je max.brzina 29 i da mi nemogu pustit turbo 30.Lp

 Ah znam ja te spike...radio sam u ht-u i ne bi vjerovao kolikim korisnicima sam omogućio veće brzine, a parametri ili "sustav" su pokazivali drugačije. Da im se da potruditi, malo detaljnije provjeriti, vjerojatno bi se moglo.

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 19:29 (unique83).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
unique83 kaže...

 Ah znam ja te spike...radio sam u ht-u i ne bi vjerovao kolikim korisnicima sam omogućio veće brzine, a parametri ili "sustav" su pokazivali drugačije. Da im se da potruditi, malo detaljnije provjeriti, vjerojatno bi se moglo.

 Dosta rola agenti na prvoj razini imaju zaključano tako da oni mogu puštati samo defaultne profile 4,10 / 20,30,40,50 i to je to, nije da imaju neke velike mogućnosti. Jedino da mu se prijavi smetnja i da mu na SMCu podese kako spada.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Nemojte me držati za riječ, ali mislim da sam u aplikaciji vidio da je moguće korisniku aktivirati i Turbo mix+ opciju. Dakle, promet po 30/5 je flat, dok se svaki 100 GB naplati 10kn.

 

Ako netko aktivira, svakako podjelitr rezultate i iskustva s nama. Zanimljivo je hoće li raditi usluga ako padne DSL sink, kao i sim kartica premještena u mobitel. Jer, 100 GB prometa na mobitelu za 10kn bi bilo mrak.

Za ovaj Turbo mix + je upitno hoće li biti ponuđeno, prije NE nego DA.

 

Što se tiče ovoga hoće li raditi SIM ukoliko se prebaci u mobitel odgovor je NE jer hybrid koristi drugi APN koji je samo kompatibilan sa hybridnim uređajem tako da ništa od ovoga sa prebačajem sim-a u mobitel, tablet i sl.

7 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Bok svima.

 

S obzirom da nisam zadovoljan brzinama na Optimi, zanima me zna li ovdje netko pokojeg T com prodajnog predstavnika da mi rješi jefitiniju T com optiku. Može i 50 Mbps, samo da se maknem od ovih očajnih 10-20 Mbps preko bakra. Mejlom s mi slali ponudu na 239 Kn, ali na Optima postu sam vidio da ljudi spominju cijene 169 Kn za optiku preko prodajnog predstavnika (MAX2).

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Mnghwa kaže...

Bok svima.

 

S obzirom da nisam zadovoljan brzinama na Optimi, zanima me zna li ovdje netko pokojeg T com prodajnog predstavnika da mi rješi jefitiniju T com optiku. Može i 50 Mbps, samo da se maknem od ovih očajnih 10-20 Mbps preko bakra. Mejlom s mi slali ponudu na 239 Kn, ali na Optima postu sam vidio da ljudi spominju cijene 169 Kn za optiku preko prodajnog predstavnika (MAX2).

 

 

Bi li zadržao postojeći broj sa optime ili uzimao skroz novi telefonski broj?

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

169 može s optikom paket.

Javite se u pm.

Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Sta god treba :)
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Za nova uključenja je 159kn/mj. INT+TEL. 100mbit/s, flat pozivi bez naknade za uspostavu, za prijenos broja s operatera iz HT grupacije (iskon, optima) 209kn/mj isto to. Ako ti tih 50kn/mj. ne igra ulogu, moja preporuka prenijet broj s optime jer se nećeš morati zezati sa otkazivanjem usluge kod optime, jer točno na dan isključenja optime dolazi tcom tehničari napraviti instalaciju za optiku, a i ostaje ti broj isti, u protivnom uzmeš prvu opciju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 20:36 (wAlpha).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Igra mi ulogu tih 50 Kn. Još bolje ako dobijem novi broj - više me neće zvati papadači s besplatnim večerama i poklonima.

 

U biti telefon imam samo zbog umirovljenika iz užeg i šireg kruga obitelji. Omladina ionak ima samo mob i kojekakve messengere.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 20:58 (Mnghwa).
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Eto super onda, ako ne uspiješ riješiti javi se pa ti mogu proslijediti broj kolege.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 21:38 (wAlpha).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Za nova uključenja je 159kn/mj. INT+TEL. 100mbit/s, flat pozivi bez naknade za uspostavu, za prijenos broja s operatera iz HT grupacije (iskon, optima) 209kn/mj isto to. Ako ti tih 50kn/mj. ne igra ulogu, moja preporuka prenijet broj s optime jer se nećeš morati zezati sa otkazivanjem usluge kod optime, jer točno na dan isključenja optime dolazi tcom tehničari napraviti instalaciju za optiku, a i ostaje ti broj isti, u protivnom uzmeš prvu opciju.

Koliko bi bio novi priključak samo za internet bez telefona? Novi prikljucak, imam HT-ovu optiku u stanu.

Na netu piše 220kn uz ugovor 12 mjeseci, može li jeftinije od toga?

Hvala.

 

13 godina
offline
T-Com Internet

Imali tko kakav info kad i ako uopce T-com misli ponudit vece brzine od 50 preko bakra za nas peasante koji nemamo optiku ponudenu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ivan35 kaže...
wAlpha kaže...

Za nova uključenja je 159kn/mj. INT+TEL. 100mbit/s, flat pozivi bez naknade za uspostavu, za prijenos broja s operatera iz HT grupacije (iskon, optima) 209kn/mj isto to. Ako ti tih 50kn/mj. ne igra ulogu, moja preporuka prenijet broj s optime jer se nećeš morati zezati sa otkazivanjem usluge kod optime, jer točno na dan isključenja optime dolazi tcom tehničari napraviti instalaciju za optiku, a i ostaje ti broj isti, u protivnom uzmeš prvu opciju.

Koliko bi bio novi priključak samo za internet bez telefona? Novi prikljucak, imam HT-ovu optiku u stanu.

Na netu piše 220kn uz ugovor 12 mjeseci, može li jeftinije od toga?

Hvala.

 

 

Naravno, 159kn/mj. s time da telefon nikad ne ukopcas u router. Javi ako trebas broj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2017 7:17 (wAlpha).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice