T-Com aktivacija MaxADSLa

poruka: 12
|
čitano: 7.609
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

Bok,

 

Ovako ide, 15.06 sam aktivirao MaxADSL 15GB bez ugovorne obveze te mi je uredno 20.06 stigao paket sa ugovorom i routerom. Ja odma spajam router na komp ali se neuspijem spojiti na net te zovem službu za korisnike i nakon podosta neuspjelih pokušaja spajanja na internet u suradnji sa SZK odluče oni meni "pokloniti" podržanu instalaciju interneta.

E sad je vec proslo više od mjesec dana a oni se jos ne pojavljuju a svakim pozivom mole za strpljenje bar jos jedan tjedan... i tako vec mjesec dana...

Priključak sam uredno platio (cca 200 kn) ali me zanima dali oni imaju neki zakonski rok u kojem moraju doći to priključiti?

I taj prikljucak sam uzeo samo za preko ljeta, znaci do kraja 9. mjeseca, sto ako nedodju do onda?

ORIGIN: CR0_VandaL ; STEAM: vandalzd ; TDU2: VaandaL; Social Club: vandal_zd
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

Pa dobro, nemaš nekog frenda, susjeda... koji bi to za jednu pivicu (doslovno) rješio?

 

Odakle si?

 

EDIT;

Aha, sad vidim - Zadar!

 

Možda ima neka dobra duša iz tvoje okolice koji bi to rješio!?

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 13:43 (Zdravac).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

A sto da rijesi? Problem je najvjerojatnije na stupu di su kabeli...

 

Nisi me dobro razumio, ja sam sve dobro spojio a i dalje se nemogu spoiti na net a neznamo zasto...

ORIGIN: CR0_VandaL ; STEAM: vandalzd ; TDU2: VaandaL; Social Club: vandal_zd
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com aktivacija MaxADSLa
VandaL.pr! kaže...

A sto da rijesi? Problem je najvjerojatnije na stupu di su kabeli...

 

Nisi me dobro razumio, ja sam sve dobro spojio a i dalje se nemogu spoiti na net a neznamo zasto...

 

Ahaa, onda sorry!

Zdravac
15 godina
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

Imao sam isti problem. Došla mi je oprema, ali internet nije radio. Tek nakon mjesec dana došao netko iz T-coma i na centrali nešto prespajali i meni internet proradio {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

Znaci nemaju nikakvi zakonski rok?

A ako ja nezelim vise da mi uljkuce?

ORIGIN: CR0_VandaL ; STEAM: vandalzd ; TDU2: VaandaL; Social Club: vandal_zd
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

30 dana je rok..kad je prijavljena podržana instalacija? nisam sigurna za odustajanje nakon mjesec dana,to ti je najbolje nazvati SZK info službu, pa da ti kažu da li možeš odustati.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com aktivacija MaxADSLa
Oko 25.6 je prijavljena podržana instalacija... ugl proslo je vise od 30 dana. Danas sam ih zvao i kao sad su poslali pozurnicu a ukoliko ne dođu za 2-3 odo otkazati ugovor. Čak vise ne možeš ni telefonski otkazati ugovor nego moraš doci u t centar...
ORIGIN: CR0_VandaL ; STEAM: vandalzd ; TDU2: VaandaL; Social Club: vandal_zd
14 godina
neaktivan
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

Odi u t-com, zaprijeti da ćeš otkazati ugovor ako to u roku od par dana ne naprave.

Vidjeti ćeš panike onda - nemojte gospodine, znate, nismo mi krivi, ali evo poslati ćemo ekipu da to napravi...{#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com aktivacija MaxADSLa

Gle; iz mog osobnog iskustva, ako imaš telefonsku liniju koja radi normalno, bez šumova, i AKO SI DOBRO SPOJIO, internet jednostavno MORA raditi. Može se dogoditi da je veza prespora, da često pukne, ali da se uopće nemožeš spojiti - e to malo teže. Šta su ti rekli u SZK dok si sve spojio, pa ni oni nisu znali šta je?

 

btw. Ja i dalje tvrdim da ili im je "instalacijski paket" neispravan, ili su kabeli krivi, ili si ti nešto zbrljao kod spajanja (najvjerojatnije)

Zdravac
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com aktivacija MaxADSLa
Zdravac kaže...

Gle; iz mog osobnog iskustva, ako imaš telefonsku liniju koja radi normalno, bez šumova, i AKO SI DOBRO SPOJIO, internet jednostavno MORA raditi. Može se dogoditi da je veza prespora, da često pukne, ali da se uopće nemožeš spojiti - e to malo teže. Šta su ti rekli u SZK dok si sve spojio, pa ni oni nisu znali šta je?

 

btw. Ja i dalje tvrdim da ili im je "instalacijski paket" neispravan, ili su kabeli krivi, ili si ti nešto zbrljao kod spajanja (najvjerojatnije)

 U zadnje vrijeme se događa da uopće ne naprave profil na serverima, dakle ti potpišeš ugovor, dođe ti oprema i plaćaš, ali nema nigdje tvog korisničkog računa, ni šifre, ni e-maila...

 

To se sredi preko SZK, a za par mjeseci se ne uzima internet preko telefonskog priključka.{#}

12 godina
offline
Re: T-Com aktivacija MaxADSLa
Zdravac kaže...

Gle; iz mog osobnog iskustva, ako imaš telefonsku liniju koja radi normalno, bez šumova, i AKO SI DOBRO SPOJIO, internet jednostavno MORA raditi. Može se dogoditi da je veza prespora, da često pukne, ali da se uopće nemožeš spojiti - e to malo teže. Šta su ti rekli u SZK dok si sve spojio, pa ni oni nisu znali šta je?

 

btw. Ja i dalje tvrdim da ili im je "instalacijski paket" neispravan, ili su kabeli krivi, ili si ti nešto zbrljao kod spajanja (najvjerojatnije)

 

A nespajam po prvi put, ovo mi je kod staraca a ja u stanu imam od početka adsl-a i prespajao sam ga bar 50 puta. Čak sam i preko telefona u suradnji sa SZK provjeravao kabele, jedino da nije nesto ostalo u kvaru.... jedino mi preostaje da donesem svoju opremu ali nije mi bas usput.

 

Evo sad je 11.08 a njih jos nema, u pon idem u t centar otkazati sve ovo...

ORIGIN: CR0_VandaL ; STEAM: vandalzd ; TDU2: VaandaL; Social Club: vandal_zd
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice