T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.441
|
čitano: 6.410.733
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Pa 241 kn ti je nova pretplata ako uzmeš taj MAX2 paket, nema tu 10 pretplata...

Iako mu je puno bolje da produži flat na 12 mjeseci pa će ga plaćati 80kn (+81 za 4/512 brzinu i +75 telefon dođe 236kn ukupno).

 

Osim ako puno razgovara u fiksnu tcom mrežu, onda može uzeti taj paket jer dobije prema njima "neograničeno", tj. ovako piše:

"60 minuta razgovora prema T-Com fiksnoj nacionalnoj mreži uključeno u mjesečnu naknadu
-nakon iskorištenih 60 minuta za svaki ostvareni poziv prema T-Com
fiksnoj nacionalnoj mreži se obračunava samo prva minuta poziva
-telefonski promet prema ostalim destinacijama/mrežama se obračunava
prema cjeniku za Halo Super 60 tarifni paket"

 

Ili čekati da dođe kakav prijenosni disk za produženje interneta. (ali to bude na 24 mjeseca, dakle 101kn će plaćati promet umjesto 80 ako ide na 12 mjeseci)

 

Ovi paketi se stvarno ne isplate, možeš uzeti sve zasebno i dođe te isto, jedino ako ćeš zbog tableta...

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2012 0:40 (njonji).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
njonji kaže...

 

Osim ako puno razgovara u fiksnu tcom mrežu, onda može uzeti taj paket jer dobije prema njima "neograničeno", tj. ovako piše:

"60 minuta razgovora prema T-Com fiksnoj nacionalnoj mreži uključeno u mjesečnu naknadu
-nakon iskorištenih 60 minuta za svaki ostvareni poziv prema T-Com
fiksnoj nacionalnoj mreži se obračunava samo prva minuta poziva
-telefonski promet prema ostalim destinacijama/mrežama se obračunava
prema cjeniku za Halo Super 60 tarifni paket"

 

zaboravio si napomenuti da ti odma naplacivaju uspostavu poziva svako poziva odma i to ide na racun nije unutar paketa

FC Barcelona
14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Mislim da i na običnom Halo Super 60 naplaćuju, treba pogledati...

 

Uglavnom isti vrag, ne isplati mu se ići na to na 2 godine, jedino kao što sam rekao ako će zbog tableta...

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
njonji kaže...

Mislim da i na običnom Halo Super 60 naplaćuju, treba pogledati...

 

Uglavnom isti vrag, ne isplati mu se ići na to na 2 godine, jedino kao što sam rekao ako će zbog tableta...

nije vridan taj tablet toga....imam slican (mislim isti samo od predigia) tablet....znam o cemu prica

FC Barcelona
11 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

to je ono kaj ne vidim u svemu tome.....pise 241 "kao" za sve...a opet cujem da ima jos dodatnu pretplatu...tablet me ne zanima previse jer sta cu s njim osim citat novine prek w-lan...imam 2 laptopa i komp doma tak da mi nije potreban.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Eto, T-Šrot ima nove brzine..već tjedan dana, mamu im {#}

 

http://www.speedtest.net/result/2330512247.png

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
jady kaže...

to je ono kaj ne vidim u svemu tome.....pise 241 "kao" za sve...a opet cujem da ima jos dodatnu pretplatu...tablet me ne zanima previse jer sta cu s njim osim citat novine prek w-lan...imam 2 laptopa i komp doma tak da mi nije potreban.

Nema dodatnu preplatu (za šta?), ne znam odakle vam to. 241 kn za internet i telefon, ali se ne isplati kako god okreneš{#}

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
ARazer kaže...

Eto, T-Šrot ima nove brzine..već tjedan dana, mamu im {#}

 

http://www.speedtest.net/result/2330512247.png

jucer i danas mi je brzina 1/0.5 Mbit

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
njonji kaže...
jady kaže...

to je ono kaj ne vidim u svemu tome.....pise 241 "kao" za sve...a opet cujem da ima jos dodatnu pretplatu...tablet me ne zanima previse jer sta cu s njim osim citat novine prek w-lan...imam 2 laptopa i komp doma tak da mi nije potreban.

Nema dodatnu preplatu (za šta?), ne znam odakle vam to. 241 kn za internet i telefon, ali se ne isplati kako god okreneš{#}

a kolko se isplati ili ne nije sad tolko bitno.....cinjenica je da linija od optime stalno probleme radi,za iskon neznam.a skoro pa nikakvih problema sa t-com...bar ovjde moja lokacija sv.nedelja prema staroj karlovackoj...tak i nemam neko izbor.a 241 je opet manje nego 280 kaj sam do sada placao

13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

evo mala anketica cist me zanima nest.

Zasto ste na t comu

8 imaju dobru ponudu
1 pokloni za produljit ugovor
36 nemam drugog izbora
Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Ja nemam drugog izbora do t coma, ali i da imam nebi preša na ništa drugo. Istina jesu malo skuplji, ali su isto tako stabilniji(kvalitetniji) od drugih,a ovi pokloni su samo dodatak.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 21:14 (Jack Sparrow).
Moj PC  
16 1 hvala 0
12 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ja bi prije 20 kn mjesečno manje ili da po noći dignu dl i ul umjesto tih tableta

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
peace_of_cake kaže...

ja bi prije 20 kn mjesečno manje ili da po noći dignu dl i ul umjesto tih tableta

Nažalost HAKOM određuje kakve će biti cijene, sve izmjene cijena moraju oni prvo odobriti.

 

Bilo je tako ove godine koliko se sjećam da je tcom htio nove MAX2 i MAX3 pakete staviti pa je HAKOM rekao da ne valja, nije konkurentno, pa su ih makli i sada imamo takve kakve imamo, za iste ili manje pare možeš uzeti pojedinačno sve usluge umjesto besmislenih paketa {#}

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
njonji kaže...
peace_of_cake kaže...

ja bi prije 20 kn mjesečno manje ili da po noći dignu dl i ul umjesto tih tableta

Nažalost HAKOM određuje kakve će biti cijene, sve izmjene cijena moraju oni prvo odobriti.

 

Bilo je tako ove godine koliko se sjećam da je tcom htio nove MAX2 i MAX3 pakete staviti pa je HAKOM rekao da ne valja, nije konkurentno, pa su ih makli i sada imamo takve kakve imamo, za iste ili manje pare možeš uzeti pojedinačno sve usluge umjesto besmislenih paketa {#}

Nije bas tako jer se onima koji inace imaju extra pakete itd vise isplate MAX2 i MAX3 paketi jer je onda jeftinije ali drugi problem je sto ce ti to biti jedan ugovor, a ne 2-3 tako da vise nece biti poklona (samo za MaxADSL i samo za MaxTV).....  a ovo ne znam, je li ona telefonska pretplata uracunata u pakete ili ne (60 KN + 25% PDV).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
lovac82 kaže...

Nije bas tako jer se onima koji inace imaju extra pakete itd vise isplate MAX2 i MAX3 paketi jer je onda jeftinije ali drugi problem je sto ce ti to biti jedan ugovor, a ne 2-3 tako da vise nece biti poklona (samo za MaxADSL i samo za MaxTV).....  a ovo ne znam, je li ona telefonska pretplata uracunata u pakete ili ne (60 KN + 25% PDV).

MAX2 paketi se isplate.

 

MAX3 S i M se nesiplati jer je pretplata 3 do 5 kuna skuplja nego za svaku uslugu posebno te ne kuzim kak bi bilo jeftinije s extra paketima!

U MAX3 L paketu se dobe kao neki Extra kanali na MaxTVu. Slao sam upite (koja je pogodnost tog paketa i ostalih) u vezi tog paketa HTu i dobio sam odgovor da imamo uštedu (ja osobno nevidim uštedu već sve ispadne kao kod svake usluge posebno) i da je pogodnost u tome da se može uzeti Extra paket programa za dodatnih 50kn koji se nemože uzeti na samostalnom MaxTVu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
IvanN kaže...
lovac82 kaže...

Nije bas tako jer se onima koji inace imaju extra pakete itd vise isplate MAX2 i MAX3 paketi jer je onda jeftinije ali drugi problem je sto ce ti to biti jedan ugovor, a ne 2-3 tako da vise nece biti poklona (samo za MaxADSL i samo za MaxTV).....  a ovo ne znam, je li ona telefonska pretplata uracunata u pakete ili ne (60 KN + 25% PDV).

MAX2 paketi se isplate.

 

MAX3 S i M se nesiplati jer je pretplata 3 do 5 kuna skuplja nego za svaku uslugu posebno te ne kuzim kak bi bilo jeftinije s extra paketima!

U MAX3 L paketu se dobe kao neki Extra kanali na MaxTVu. Slao sam upite (koja je pogodnost tog paketa i ostalih) u vezi tog paketa HTu i dobio sam odgovor da imamo uštedu (ja osobno nevidim uštedu već sve ispadne kao kod svake usluge posebno) i da je pogodnost u tome da se može uzeti Extra paket programa za dodatnih 50kn koji se nemože uzeti na samostalnom MaxTVu.

Zvao sam ih ja još onda kada su ih predstavili pa smo korak po korak prolazili stavke..

 

Stvar je u tome što su oni izmislili neke nove cijene za neke pojedinačne usluge pa onda ispada da jest sniženje u odnosu na te cijene.

Recimo neograničeno telefoniranje ima kao cijenu 75kn i kada to uračunaš u usluge stvarno ispada sniženje..

 

Plus naravno ignoriraju 30kn naknade u tom izračunu..

 

Ne znam jeste vidjeli kad su sad napravili sa HD i tarifom za mlade..

HD je razdvojen na obični po 45 i 75 za arene HD..

Tarifa za mlade nema više 50% nego samo 20% popusta..

 

Neki menađer tamo želi prikazazi veću dobit kako bi dobio veći bonus, a dugoročno nije bitno..

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

Cijena neogranicenog telefoniranja (Halo flat) je 115kn, ali neograniceno prema T-com mreži znači prema mobilnim mrezama i ostalim opraterima cijena onda raste.

Kod MaxTVa se uz Osnovni dobi Extra i Plus paket koji zajedno dodu 50kn (sveukupno 116kn), ADSL je 161kn. To sve skupa ukupno ispada 392kn. Što se isplati ako se uzme na 24mjeseca jer onda je MAX3 L paket 359kn i tu se nađe ušteda. Tak da ispada da se jedino taj paket isplati uzeti. 

Ja kad sam zadnji put gledal kod svih paketa bi se bilo na gubitku par kuna. Očito su dosli k sebi da se nemre bas tak funkcionirat, još da maknu ovu naknadu od 30kn bili bi još konkurentniji i ljudi bi imali pozitivnije mišljenje o njima te bi vjerojatno i preporučivali sami prijateljima i kolegama pakete, al ovak ne.

14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
IvanN kaže...

Cijena neogranicenog telefoniranja (Halo flat) je 115kn, ali neograniceno prema T-com mreži znači prema mobilnim mrezama i ostalim opraterima cijena onda raste.

Kod MaxTVa se uz Osnovni dobi Extra i Plus paket koji zajedno dodu 50kn (sveukupno 116kn), ADSL je 161kn. To sve skupa ukupno ispada 392kn. Što se isplati ako se uzme na 24mjeseca jer onda je MAX3 L paket 359kn i tu se nađe ušteda. Tak da ispada da se jedino taj paket isplati uzeti. 

Ja kad sam zadnji put gledal kod svih paketa bi se bilo na gubitku par kuna. Očito su dosli k sebi da se nemre bas tak funkcionirat, još da maknu ovu naknadu od 30kn bili bi još konkurentniji i ljudi bi imali pozitivnije mišljenje o njima te bi vjerojatno i preporučivali sami prijateljima i kolegama pakete, al ovak ne.

upravo to,da nije tih 30kn paket bi bio sasvim ok

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
16 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Ferritin kaže...

TL;DR...

 

Moze neka skracena verzija?

 

Nakon što je hakom donio to rješenje t-com ima 15 dana da uvrste promjene u standardnu ponudu, pa ćemo onda vidtii kako će se dalje sve razvijati

15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
IvanN kaže...

Cijena neogranicenog telefoniranja (Halo flat) je 115kn, ali neograniceno prema T-com mreži znači prema mobilnim mrezama i ostalim opraterima cijena onda raste.

Kod MaxTVa se uz Osnovni dobi Extra i Plus paket koji zajedno dodu 50kn (sveukupno 116kn), ADSL je 161kn. To sve skupa ukupno ispada 392kn. Što se isplati ako se uzme na 24mjeseca jer onda je MAX3 L paket 359kn i tu se nađe ušteda. Tak da ispada da se jedino taj paket isplati uzeti. 

Ja kad sam zadnji put gledal kod svih paketa bi se bilo na gubitku par kuna. Očito su dosli k sebi da se nemre bas tak funkcionirat, još da maknu ovu naknadu od 30kn bili bi još konkurentniji i ljudi bi imali pozitivnije mišljenje o njima te bi vjerojatno i preporučivali sami prijateljima i kolegama pakete, al ovak ne.

Mali dodatak

 

1. Max TV osnovni paket je 67 KN ali samo ako imamo Max ADSL + tih 50 KN za dodatne pakete ako ih zelimo

2. Zar nije FLAT 4mbit/s jednako 180 KN, a ne 161?

3. Ne znam za telefon odnosno troskove ali sto je s onih 75 KN za telefonsku liniju? znaci 359 KN + 75 KN.

4. Ovih 30 KN me toliko bode u oci da ne mogu opisati... pa sve nam je kod t-coma pa ne placamo to, a sada uz MAX pakete se mora {#}

 

Ugl, ja sada placam: 180 KN adsl + 67 KN maxtv + 75 KN pretplata + 100-150 KN trosak poziva = 422 - 472 KN sve zajedno..... da uzmem sada Extra i Plus paket placao bih dodatnih 50 KN odnosno to bi vec bilo u mojem primjeru 472 - 502 KN i valja napomenuti da ti paketi ukljucuju i prikaz broja pozivatelja ako se ne varam, neograniceni hot spot, ovaj MAX 3 L ima flat opciju odnosno 60 min besplatnih i poslije toga se obracunava samo prva minuta poziva.

 

Detaljno:

 

klik - pdf

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 18:22 (lovac82).
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
lovac82 kaže...
IvanN kaže...

Cijena neogranicenog telefoniranja (Halo flat) je 115kn, ali neograniceno prema T-com mreži znači prema mobilnim mrezama i ostalim opraterima cijena onda raste.

Kod MaxTVa se uz Osnovni dobi Extra i Plus paket koji zajedno dodu 50kn (sveukupno 116kn), ADSL je 161kn. To sve skupa ukupno ispada 392kn. Što se isplati ako se uzme na 24mjeseca jer onda je MAX3 L paket 359kn i tu se nađe ušteda. Tak da ispada da se jedino taj paket isplati uzeti. 

Ja kad sam zadnji put gledal kod svih paketa bi se bilo na gubitku par kuna. Očito su dosli k sebi da se nemre bas tak funkcionirat, još da maknu ovu naknadu od 30kn bili bi još konkurentniji i ljudi bi imali pozitivnije mišljenje o njima te bi vjerojatno i preporučivali sami prijateljima i kolegama pakete, al ovak ne.

Mali dodatak

 

1. Max TV osnovni paket je 67 KN ali samo ako imamo Max ADSL + tih 50 KN za dodatne pakete ako ih zelimo

2. Zar nije FLAT 4mbit/s jednako 180 KN, a ne 161?

3. Ne znam za telefon odnosno troskove ali sto je s onih 75 KN za telefonsku liniju? znaci 359 KN + 75 KN.

4. Ovih 30 KN me toliko bode u oci da ne mogu opisati... pa sve nam je kod t-coma pa ne placamo to, a sada uz MAX pakete se mora {#}

 

Ugl, ja sada placam: 180 KN adsl + 67 KN maxtv + 75 KN pretplata + 100-150 KN trosak poziva = 422 - 472 KN sve zajedno..... da uzmem sada Extra i Plus paket placao bih dodatnih 50 KN odnosno to bi vec bilo u mojem primjeru 472 - 502 KN i valja napomenuti da ti paketi ukljucuju i prikaz broja pozivatelja ako se ne varam, neograniceni hot spot, ovaj MAX 3 L ima flat opciju odnosno 60 min besplatnih i poslije toga se obracunava samo prva minuta poziva.

 

Detaljno:

 

klik - pdf

 

FLAT ti je 180kn ako nisi potpiso ugovor na 12/24 mjeseci, a ak imas potpisan ugovor onda ti je 161kn.

 

Pretplata za telefon ti je urečunata u taj paket odnosno u neogranicene pozive prema tcom mreži, tj Halo Flat paket koji dođe 115kn

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 21:36 (IvanN).
14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

korišten wifi hotspot preko moba na laptop :)

http://www.speedtest.net/result/2340473197.png

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
zelenbic kaže...

evo mala anketica cist me zanima nest.

Zasto ste na t comu

 

Trebao si stavit opciju "Stari/stara mi neće čuti ni za jednog drugog", mislim da bi to dobilo najviše glasova (ako se radi o maloljetnicima, naravno).

 

Nego, htjedoh vas pitati, jer li stvarno istina da će se do kraja 2012. svima povećati upload speed (meni sada ide 32 kB/ps, naravno, volio bih da je više)?

 

EDIT : Vidjeh da su prije brzine uploada bile 256 kb/ps, a sada su 512 kb/ps... iako meni još uvijek ide 0.25 Mb/ps (256 kb/ps), pretpostavljam da još nisu starim T-Com korisnicima uveli brzinu od 512 kb/ps (znam da možda moja linija "ne podržava" 512, nego samo 256, ali mislim da to nije slučaj pošto mi Pingtest ocjeni liniju sa A. Ergo, još nisu uveli veću brzinu uploada starim korisnicima)

Pars pro toto.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 21:36 (TheGh0st).
14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Naselje pored mene (Sesvetski Kraljevec) u ZG dobilo veci upload ima vec mjesec dana, kod mene jos nista (Kobiljak).

Op Op Op Gangnam Style!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Do nove godine je rok tako da se mozes zalit ali nema smisla

Vecina je na tcomu jer boljeg izbora nemaju, neki zbog poklona svake dvije godine, neki zbog kvalitete usluge naspram iskona,h1 i ostalih

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
TheGh0st kaže...
zelenbic kaže...

evo mala anketica cist me zanima nest.

Zasto ste na t comu

 

Trebao si stavit opciju "Stari/stara mi neće čuti ni za jednog drugog", mislim da bi to dobilo najviše glasova (ako se radi o maloljetnicima, naravno).

 

Nego, htjedoh vas pitati, jer li stvarno istina da će se do kraja 2012. svima povećati upload speed (meni sada ide 64 kB/ps, naravno, volio bih da je više)?

 

EDIT : Vidjeh da su prije brzine uploada bile 256 kb/ps, a sada su 512 kb/ps... iako meni još uvijek ide 0.25 Mb/ps (256 kb/ps), pretpostavljam da još nisu starim T-Com korisnicima uveli brzinu od 512 kb/ps (znam da možda moja linija "ne podržava" 512, nego samo 256, ali mislim da to nije slučaj pošto mi Pingtest ocjeni liniju sa A. Ergo, još nisu uveli veću brzinu uploada starim korisnicima)

Cek, imas ili nemas? ako ti ide 64 KB/s onda ti je povecano.... prije je bilo 32 KB/s odnosno 256 kb/s, to je za MaxADSL 4mbit/s paket brzine.

 

Jesu, uveli su i starim korisnicima.... ne idu nikakvim redoslijedom, jedino ce novi korisnici odmah dobiti nove brzine.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 19:02 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
lovac82 kaže...
TheGh0st kaže...
zelenbic kaže...

evo mala anketica cist me zanima nest.

Zasto ste na t comu

 

Trebao si stavit opciju "Stari/stara mi neće čuti ni za jednog drugog", mislim da bi to dobilo najviše glasova (ako se radi o maloljetnicima, naravno).

 

Nego, htjedoh vas pitati, jer li stvarno istina da će se do kraja 2012. svima povećati upload speed (meni sada ide 64 kB/ps, naravno, volio bih da je više)?

 

EDIT : Vidjeh da su prije brzine uploada bile 256 kb/ps, a sada su 512 kb/ps... iako meni još uvijek ide 0.25 Mb/ps (256 kb/ps), pretpostavljam da još nisu starim T-Com korisnicima uveli brzinu od 512 kb/ps (znam da možda moja linija "ne podržava" 512, nego samo 256, ali mislim da to nije slučaj pošto mi Pingtest ocjeni liniju sa A. Ergo, još nisu uveli veću brzinu uploada starim korisnicima)

Cek, imas ili nemas? ako ti ide 64 KB/s onda ti je povecano.... prije je bilo 32 KB/s odnosno 256 kb/s, to je za MaxADSL 4mbit/s paket brzine.

 

Jesu, uveli su i starim korisnicima.... ne idu nikakvim redoslijedom, jedino ce novi korisnici odmah dobiti nove brzine.

 

Zeznuh se, krivo sam napisao ovo prvo boldano, trebalo bi ići "meni sada ide 32 kB/ps"... Eto, čekam do nove, ako do tada ne povećaju onda jedino preostaje žalba.

Pars pro toto.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 21:37 (TheGh0st).
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Možda je offtopic,al tema je najposjecenija, pa cu ovdje opisati problem.
Naime, NISAM korisnik T-com usluge, nego sam prešao na drugog operatera prije 5 godina (Optima). Kao što znamo, T-com kad je kupio Hrvatski telekom , dobio je u vlasnistvo svu infrastrukturu (ako se ne varam) i dužni su otkloniti bilo koji kvar na toj infrastrukturi , bilo da je problem kod korisnika optime ili nekog trećeg.
To kod mene nije slučaj, nego se Optima ograđuje da je to T-comov posao i da oni tu ne mogu ništa. Problem su prevelike smetnje na parici i nemogućnost korištenja stabilne veze i brzine.
Jasno je da to T-com neće popraviti dok sam kod Optime, što je jako bezobrazno.

A mene sad zanima, bili T-com to sve lijepo popravio da ja imam stabilnih min. 4mbps ako kod njih potpišem 2 g. ?

Vi govorite da T-com je skup, al je najbolji, najstabilniji, sve naj, a ne bi se ja cudio da oni "ometaju" tuđu uslugu, samo da bi ljudi kao ja iz prisile morali preći kod njih. Drugi operateri su tu nemoćni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Popravio bi ako bi im se to isplatilo

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Hej ekipa, kada bi birali između Alcatel tableta i Samsung Galaxy mini 2 za produženje ugovora, koji bi ste od ponuđenih stvari uzeli?

Zanima me vaše mišljenje:

4 Alcatel T10 tablet
25 Samsung Galaxy Mini 2
Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2012 18:52 (Cesc).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice