T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.454
|
čitano: 6.425.926
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ima i u posebnim ponudama 20.75 eura
Mislim da neće prihvatiti po staroj cijeni. Bar nikad do sada nisu. Uvijek se sa njima trebalo danima natezati.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2024 21:22 (lola25).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

... i tako ide povećanje od 6,5%.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Jel zna tko kako do famoznog kanala "Savjetovanje korisnika"? Preko njih su dostupne najbolje ponude, na mom podrucju 9 mjeseci po 1 EUR za nove i postojece korisnike. Ali nemrem nigdje naci info kako actually ostvarit taj popust, iako je naveden u cjeniku...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
pukycro kaže...

... i tako ide povećanje od 6,5%.

 Čuj to. Od kad?

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
dturko kaže...

 Za isključit WiFi samo drži WPS gumb 10 sekundi.

 

A jel zna netko kako ponovno uključit? Koji maloumnik se sjetio zaključati ih, djeca mu hodala unatrag...

 

edit: uspio, a ujedno na neku foru dobio i pristup na 192.168.1.1. Hell yeah.

marching up and down the squaaare
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2024 20:14 (ninotocka).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Minneyar kaže...

Jel zna tko kako do famoznog kanala "Savjetovanje korisnika"? Preko njih su dostupne najbolje ponude, na mom podrucju 9 mjeseci po 1 EUR za nove i postojece korisnike. Ali nemrem nigdje naci info kako actually ostvarit taj popust, iako je naveden u cjeniku...

 Probaj se navlačit s agentima koji nude svoje te fino probaj nekog dobiti da te spoje s ekipom :) Ili ako baš treba neka posebna ponuda možemo se čuti na privatno da dogovorimo termin kad taj team radi i da mogu spojiti s njima :)

https://idzan.hr | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
4 godine
offline
Re: T-Com Internet

 I meni. Dok nisu pustili do daske, pa koliko ide kroz prastaru žicu, imao sam i manje. sad imam 47/9, ili manje, ovisno o stanju žice i sl. Živim s time dok mi se svi poznati hvale nekakvim optikama, gigabitima i sl.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dakle, kad im spomenes cjenik posebnih ponuda, njihov odgovor je da se isti nije azurirao i da te cijene ne postoje 🤣
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Presmiješno, a ponašaju se kao neki giganti.
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...
Dakle, kad im spomenes cjenik posebnih ponuda, njihov odgovor je da se isti nije azurirao i da te cijene ne postoje 🤣

 Mulj, mulj. Ne ti nego oni.

 

CJENIK POSEBNIH I PROTEKLIH PONUDA
Verzija: 2024-15
Datum zadnje promjene: 15.5.2024.

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/ResourceManager/FileDownload.aspx?rId=16454&rType=2

 

I mene zanimaju te posebne ponude ali očito je potreban neki novi pristup u pregovorima s njima. :-)

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
MAX2 paket od 16,60 EUR bez PDV-a odnosno 20,75 EUR s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi
stranica 4
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
pa muljaju naravno, kao i uvijek
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 22:19 (lola25).
11 godina
offline
T-Com Internet

danas su mi došli tehničari sprovesti optiku od ormarića na fasadi u kuću, okolica zg jugozapadni dio cca 17km od Zagreba..router je crni Tehnicolor jel to najbolje od Tcoma za optiku što daju? 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Koliko plaćaš mj., koja brzina, imaš li tel liniju? Kolika ti je brzina preko WiFi (6) kolika preko kabla, usporedbe radi
sa mojim. Imaš li ont posebno ili ti je u tehnicolor ruteru? Meni su stavili arcadyan i posebno ont.
Sa kablom:
https://www.speedtest.net/my-result/a/10114518144
Wifi6(ax):
www.speedtest.net/my-result/a/10110565551
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2024 15:44 (Rocki).
4 godine
offline
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Zbog čega mi neda ispraviti neke riječi u dva prethodna posta?, logiran jesam?
Fali ovo crveno "uredi".
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2024 16:03 (Rocki).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Rocki kaže...
Koliko plaćaš mj., koja brzina, imaš li tel liniju? Kolika ti je brzina preko WiFi (6) kolika preko kabla, usporedbe radi
sa mojim. Imaš li ont posebno ili ti je u tehnicolor ruteru? Meni su stavili arcadyan i posebno ont.
Sa kablom:
https://www.speedtest.net/my-result/a/10114518144
Wifi6(ax):
www.speedtest.net/my-result/a/10110565551

 brzina mi je loša jer se spajam preko wifi kartice u laptopu 11n aka wifi4 pa je max brzina cca 100mbita

 

placam osnovnu tarifu 27 eura sa fix telefonom https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/opticki-internet#paketi

 

nemam posebno ont, sve je u ruteru..

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
roby27 kaže...

danas su mi došli tehničari sprovesti optiku od ormarića na fasadi u kuću, okolica zg jugozapadni dio cca 17km od Zagreba..router je crni Tehnicolor jel to najbolje od Tcoma za optiku što daju? 

 Privatnim korisnicima da, poslovnjaci dobe FRITZ!Box 5530, a ak želiš nešto svoje stavljat zatraži da te stave zaseban ont pa poslje onta ti sebi možeš stavit bilo kakav modem. 

LP
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...
MAX2 paket od 16,60 EUR bez PDV-a odnosno 20,75 EUR s PDV-om na bakrenoj infrastrukturi
stranica 4

 Čini mi se da je cijena na bakru izjednačena s cijenom na optici od 20.09.2023.g ili ja nešto ne kužim (što je isto tako moguće)

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Je, al pročitaj od 19 ili 20 stranice pa na dalje.
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...
Je, al pročitaj od 19 ili 20 stranice pa na dalje.

 Daj mi pomozi, meni je to smušeno napisano. Koliko dođe 3u1 po toj posebnoj ponudi na bakru,  a koliko na (tuđoj) optici kod HT-a?

14 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ne znam jel najbolje ali ja sam zadovoljan sa svojim Technicolorom, sa kata pokriva i prizemlje, stabilna veza, sharing sa diska upiknutog u router radi lijepo, imam još uvijek i pristup konfiguraciji preko weba.

marching up and down the squaaare
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2024 9:51 (ninotocka).
22 mjeseca
offline
T-Com Internet

Produžio sam ugovor, dobio gigabitnu brzinu i novi (isti) crni router. Kako napraviti port forward na njemu? Pokušao sam preko browsera ući u router, no nemam nikakve mogućnosti na tom novom sučelju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Trilogija kaže...

Produžio sam ugovor, dobio gigabitnu brzinu i novi (isti) crni router. Kako napraviti port forward na njemu? Pokušao sam preko browsera ući u router, no nemam nikakve mogućnosti na tom novom sučelju.

Po kojim uvjetima?

22 mjeseca
offline
Re: T-Com Internet
FileFicho kaže...
Trilogija kaže...

Produžio sam ugovor, dobio gigabitnu brzinu i novi (isti) crni router. Kako napraviti port forward na njemu? Pokušao sam preko browsera ući u router, no nemam nikakve mogućnosti na tom novom sučelju.

Po kojim uvjetima?

 Novi uvjeti, premium paket, Optički Internet + TV L i svašta nešto.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2024 23:16 (lola25).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
tomislav10 kaže...
lola25 kaže...
Je, al pročitaj od 19 ili 20 stranice pa na dalje.

 Daj mi pomozi, meni je to smušeno napisano. Koliko dođe 3u1 po toj posebnoj ponudi na bakru,  a koliko na (tuđoj) optici kod HT-a?

 

Ne znam koliko kosta 3u1, ja imam 2u1, 6 mjeseci 1 euro nakon toga 26 eura. Nemam optiku nego bakar.
Poruka je uređivana zadnji put danas u 20:46 (lola25).
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Trilogija kaže...

Produžio sam ugovor, dobio gigabitnu brzinu i novi (isti) crni router. Kako napraviti port forward na njemu? Pokušao sam preko browsera ući u router, no nemam nikakve mogućnosti na tom novom sučelju.

Ne možeš preko weba, navodno samo preko Moj HT app. Možda, neki mogu, neki ne.

 

Po meni, ako ti treba išta naprednije, stavi svoj router. Na tom njihovom zaključanom smeću ovisiš o tome jel to radi, hoće li napamet pobrisati sve postavke i resetirati ga i tako dalje...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice