Vip -naplacuje besplatni face

poruka: 17
|
čitano: 7.953
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vip -naplacuje besplatni face

Znaci danas dobijem racun i kaze mi prijatelj da pogledam jel mi naplacuju facebook. Prvo sam mu rekao ne budi smijesan sta ce mi naplacivat zerofacebook opciju. I kad pogledam gprs-prijenos podataka 40 kn !!
Odem u poslovnicu i kazu mi da da trebam slati žalbu tj faksirati.
Znači lopovi ukradu 40 kn i onda moram prolaziti kroz ovakve zajebancije. 
Nisam gledao za prosle mjesece ,al ako uspijem naci traziti cu povrat novca ili raskid ugovora. 
{#}
Pripazite na to da vam banda lopovska ne uzima pare na tako pokvaren nacin.
I jel neko zna kad izlazi onaj zakon o mogucnosti raskidanja ugovora bez penala.

 
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face
stipe1771 kaže...

Znaci danas dobijem racun i kaze mi prijatelj da pogledam jel mi naplacuju facebook. Prvo sam mu rekao ne budi smijesan sta ce mi naplacivat zerofacebook opciju. I kad pogledam gprs-prijenos podataka 40 kn !!
Odem u poslovnicu i kazu mi da da trebam slati žalbu tj faksirati.
Znači lopovi ukradu 40 kn i onda moram prolaziti kroz ovakve zajebancije. 
Nisam gledao za prosle mjesece ,al ako uspijem naci traziti cu povrat novca ili raskid ugovora. 
{#}
Pripazite na to da vam banda lopovska ne uzima pare na tako pokvaren nacin.
I jel neko zna kad izlazi onaj zakon o mogucnosti raskidanja ugovora bez penala.

Dali si aktivirao neku podatkovnu promet? Ako nisi, zato ti uzmu kune. Evo tarifu da neku da aktiviraš. Link i pravila lijepo piše .

13 godina
neaktivan
offline
Vip -naplacuje besplatni face

Idem na zerofacebook.com i stoji da je besplatno ne zelim nikakve pakete za internet uzimat.

http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/mobilni-internet/facebook-zero

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 16:16 (stipe1771).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face
Nello kaže...

Dali si aktivirao neku podatkovnu promet? Ako nisi, zato ti uzmu kune. Evo tarifu da neku da aktiviraš. Link i pravila lijepo piše .

facebook zero bi treba bit besplatan, bez obzira na podatkovnu tarifu

13 godina
neaktivan
offline
Vip -naplacuje besplatni face

besplatan je ako ne gledas slike, poveznice i sl. ako nista takvo nisi radio, imas svako pravo zaliti se.

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip -naplacuje besplatni face

Želio sam vas samo upozoriti jer su i prijatelju naplatili ,da mi on nije rekao ne bi ni gledao račun . 

Jel zna kad izlazi zakon o mogucnosti raskida ugovora

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face
Da bi ti besplatni Facebook bio besplatan moras koristiti default web browser od proizvodjaca uredjaja. Nema logike, ali tako je. Ako koristis Opera Mobile ili neki drugi web browser, onda je to razlog nepredvidjenih troskova.
http://www.galaksija.com/planeta/novac.htm
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face
The Man kaže...
Da bi ti besplatni Facebook bio besplatan moras koristiti default web browser od proizvodjaca uredjaja. Nema logike, ali tako je. Ako koristis Opera Mobile ili neki drugi web browser, onda je to razlog nepredvidjenih troskova.

Slažem se. Na mobu može se poštelat web preglednik da bude prvi na listi facebook ako ga uključiš na net tad nebi smjelo naplačivat. Ako je browser kojima poštelan na druge stranice onda se plača prema važećom cjeniku.

14 godina
neaktivan
offline
12 godina
offline
Vip -naplacuje besplatni face

I ja sam imao isti problem, ulazio sam na 0.face i nakon nekoliko dana dolazi mi poruka da mi potrosnja troduplo veca nego u isto doba proslog mjeseca, i odem ja pogledat ono 350kn potrosnje, ja sokiran zovem njih i onda su mi kao rekli da posto imam smartphona da oni kada s na interenetu da skidaju i neke druge sadrzaje tamo vamo i morao platiti. Inace sam koristio standardni preglednik...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip -naplacuje besplatni face

Odkad Vip ima "besplatni Face?Ovo mi je fkt sad prva riječ.Ulazi se preko 0.facebook?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face
netreba bit onaj browser koji dobijes s mobom meni radi na operi mobile, ali ja sam t-mobile di ti za 1 sec pristupa internetu uzmu 5 kn
AMD u <3 Intel u 8===3
14 godina
offline
Vip -naplacuje besplatni face

Ma što uopće imaš ići na zero face? preko moba? to je tolika pušiona od facea da ti ne mogu napisati, ako već ideš na face onda sjedi za komp pa odi na njega ko gospodin, fakat ste djeca :p

bug caruje, um klade valja
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face
meni je frend isto na vip i pare mu papa za 0.facebook, pa me stalno zica mob
AMD u <3 Intel u 8===3
15 godina
offline
Vip -naplacuje besplatni face
Ako imaš smartphone, kad je uključen mobilni internet, on u pozadini komunicira s internetom. Primjerice provjerava mail, ažurira vrijeme, provjerava na marketu ažuriranja aplikacija koje imaš skinute. Koji mobitel koristiš?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face

proxy koji ti treba biti upisan za besplatni prikaz zero fb-u je 212.091.099.091., tako da ako koristiš aparat tipa iPhone ili browser tipa Operu oni ne omogućavaju promjenu proxy-a i zero.fb se naplaćuje...

 

nešto drugo ne bi smjelo biti posrijedi..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vip -naplacuje besplatni face
mile59 kaže...

proxy koji ti treba biti upisan za besplatni prikaz zero fb-u je 212.091.099.091., tako da ako koristiš aparat tipa iPhone ili browser tipa Operu oni ne omogućavaju promjenu proxy-a i zero.fb se naplaćuje...

 

nešto drugo ne bi smjelo biti posrijedi..

Postoji jedan trikida upiše novu folder npr Facebook a web adrese treba upisat isto upisat i spremiti, klikomna ikonu Facebook tad se automatski otvori internet veza i nebi smjelo naplačivat.

Jedino ako se naplačuje recimo kod VIP-a mreži a pristup početne stranice Vodafone liveu obično je besplatna ako se napusti stranicu onda se plača. Zato kod meniju potrebno napravit novu ikonu za Facebook i ispravno nanesit facebookovu web adresu.

 

Napomena: Ako se dalje naplačuju najbolje da aktivirate neku podatkovnu tarifu od kojih kako vam odgovara tarifu a jedanput aktivirate i plačate mjesečno a pristup besplatan ako aktivirate neku podatkovnu tarifu. Ukoliko da neželite lako se deaktivirat usluge.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice