Zamjena za Zyxel koji krepava :(

poruka: 7
|
čitano: 1.765
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zamjena za Zyxel koji krepava :(

Zyxel P660HW mi rikava, blokirao se treci port i mali se grije ko šašav i povremeno sam restarta.

 

Trebam preporuku za zamjenu, linija je dosta losa ide 2MB/s, Kasda nije isla preko 1MB/s

Trebao bi imati 4 LAN porta ( znaci da se IPTV da iskljucit), WLAN, FW i poprilicnu stabilnost na losoj liniji, i ŠTO JEFTINIJI

 

Ako ima netko za prodat nek se javi na PP, Ivanić-Grad-Zagreb

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zamjena za Zyxel koji krepava :(

Zašto bi kupovao novi router kad ti ga T-Com može besplatno zamijenit? Samo prijavi da je u kvaru i dobit ćeš novi. Sad daju neke dosta dobre Siemensove.

Heal The World
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena za Zyxel koji krepava :(

Nisam pod ugovorom i Zyxel isto tako nije pod garancijom/ugovorom, a sigurno necu produzit ugovor na 24 mjeseca da bih dobio drugi modem :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena za Zyxel koji krepava :(
PretaHR kaže...

Zyxel P660HW mi rikava, blokirao se treci port i mali se grije ko šašav i povremeno sam restarta.

 

Trebam preporuku za zamjenu, linija je dosta losa ide 2MB/s, Kasda nije isla preko 1MB/s

Uzmi MaxTV na probni rok od 3 mjeseca i naglasi da nemas kompatibilan ruter (reci da imas neki prastari) a da ti je ovaj o T-Coma krepao davno i dobit ces sa MaxTV-om ruter koji ostaje tebi nakon 3 mjeseca ali im moras platit penale u iznosu od 120 kn.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
14 godina
neaktivan
offline
Zamjena za Zyxel koji krepava :(

Meni je grom udario u ZyXel,nazvao T-Com,agent stavio pod hitno i za 2 dana čovjek došao uzeo stari ZyXel i zamjenio ga.Sad imam SIEMENS Gigaset SX763 WLAN dsl.Sve super radi...

Ako ti je moj post pomogao ili bilo čiji drugi pritisni HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zamjena za Zyxel koji krepava :(

Ja imam baš suprotno iskustvo, niti se grije i radi savršeno, brzina je još veća od standardne tcom-ove.

 

Rijetko kad ga gasim, obično samo kada grmi.

ako imate pitanja u vezi privatnih torrent trackera, tu sam!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena za Zyxel koji krepava :(

Grije se otkad je treci lan port ostao u nekakvoj "blokadi" ledica stalno svjetli i pregrijava se cijeli switch dio i procesor pa se pretpostavljam zbog temperature restarta a i lag mu je ponekad grozan, zbog temperature, sve zbog porta( da provjerio sam sve pinove okrenuo ploci pregledao sve moguc, nigdje nista sto nebi trebalo biti kako treba, reset tvornicki nepomaze) Ajde neki pametni savjet sto kupit opet zyxela, ili dlinka 68x, thompsona ili nesto drugo?? Kombinacije sa t-com produzenjem ugovora i sl sranja ne dolaze u obzir. Iskljucivo me zanima sto uzet a da ce radit na losoj liniji, posto su iskustva sa Kasdom bila katastrofalna

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice