Nosite li sat?

poruka: 3.051
|
čitano: 1.105.702
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
veki22 kaže...

Evo mojih ljubimaca, Guess, Jaguar, Orient i Jacques Lemans Nisam baš vješt fotograf pa slike nisu savršene.

 imam isti jaques lemans, odlican je, nosim ga svaki dan 

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Je, super je čuka i kaj je najbolje bio je jeftin zbog velikog sniženja u jednom dućanu

15 godina
offline
Nosite li sat?
Uzeo Sector, kakva su iskustva s ovom markom?
R3251577002 R3251577002
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
bik kaže...
Uzeo Sector, kakva su iskustva s ovom markom?

 Jednom kad ga čovjek uzme,nema povratka,hebeš i casio i sve kad je ovo bar za mene vrhunac satova.Nosim ga češće negoli breitling.

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Probao sam par raznih satova i najbitnija mi je ergonomija, kako on leži na ruci. Ovaj jednostavno je ugodan za nosit, nije naporan, ne "lamata" kao kod modela sa metalnim remenom. Također ciljao sam sportski sat ali ne previše sportski jel, da može ici na košulju a i na trenerku.

12 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

Nabavio sam sat s ebaya za starog. Htio je neki dreš sa kioska, no rekoh da bacim pogled što se nađe na bayu za tu cifru. I moram reći da sam impresioniram.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Pranja kaže...

Nabavio sam sat s ebaya za starog. Htio je neki dreš sa kioska, no rekoh da bacim pogled što se nađe na bayu za tu cifru. I moram reći da sam impresioniram.

 Može link?

Zdravi i veseli bili :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
bradonja_85 kaže...
Pranja kaže...

Nabavio sam sat s ebaya za starog. Htio je neki dreš sa kioska, no rekoh da bacim pogled što se nađe na bayu za tu cifru. I moram reći da sam impresioniram.

 Može link?

 http://www.ebay.com/itm/CURREN-Fashion-Mens-Military-Sport-Quartz-Analog-Leather-Wrist-Watch-/321624964213?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item4ae2577c75

13 godina
offline
Nosite li sat?

Imam i ja 2 Currena, naručio iz Kine za 30-ak kn.

Svi koji su ga vidjeli i probali su mislili da je puno skuplji sat. Težak, lijepo izgleda, normalno radi. Je da nema kalendar i da ne radi štoperica i ta čuda, ali za te pare.. Dobro, vjerojatno je lomljiv i to sve, ali ako ga se malo pazi, nema problema.

Meni ionako najviše služi za šminku. Kada budem imao para, preći ću na skuplje, ali zasad bi radije imao 10 satova po 30kn, nego jednog od 300kn.. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
dv14 kaže...

Imam i ja 2 Currena, naručio iz Kine za 30-ak kn.

Svi koji su ga vidjeli i probali su mislili da je puno skuplji sat. Težak, lijepo izgleda, normalno radi. Je da nema kalendar i da ne radi štoperica i ta čuda, ali za te pare.. Dobro, vjerojatno je lomljiv i to sve, ali ako ga se malo pazi, nema problema.

Meni ionako najviše služi za šminku. Kada budem imao para, preći ću na skuplje, ali zasad bi radije imao 10 satova po 30kn, nego jednog od 300kn.. 

 Ima dobrih satova za par stotina kuna,ja imam skupih satova što mi je stari ostavio(neki su i do par tisuća kn) pa opet nosim Sectora od 600tinjak kn

Moja preporuka su i GT satovi s ebaya,doduše plastika,ali pre dobro izgledaju.

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Slobodno nabacite koji link :)

Zdravi i veseli bili :)
12 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

I ja kada sam vidio ovog uživo razmišljam da si uzmem neki Curren za aktivnosti pri kojima sam izbjegavao nositi sat. Dobro izgledaju, a nije neka šteta ako mu se nešto i dogodi.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
13 godina
offline
Nosite li sat?

Ovog nosim svakodnevno

http://www.dealsmachine.com/best_45128.html

 

Dok ovaj skuplja prašinu i valjda ću ga uskoro prodati za 100-ak kn.

http://www.dealsmachine.com/best_168099.html

 

Sad kad vidim izbor na ovoj stranici, dođe mi da opet naručim 2-3 sata. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Nosite li sat?

http://www.heta.hr/satovi/festina/festina-f16489/
imam ga već 4 godine, i više nego zadovoljan..

9 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?
13 godina
offline
Nosite li sat?

Kakvi su Nautica satovi? Ne planiram kupiti, nego poznanik uzeo jednog. Pogledao malo po netu ponudu i nađe se lijepih modela, bar meni. Cijene su oko 1-2k kn.

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Procitao sam letimicno par komentara, i moram se slozit s nekima..

Istina, netreba mi sada 10  satova, al imam doma 3 (kinezi, kopije itd) koja su u fuknciji i koja rade!

Jedan je i taj GT (grand turing) s ebaya za 20etak kuna. Odlicno izgleda, a najvise zbog silikonskog remena s usivenim koncem :)

25 kn koliko me kostao novi s postarinom i svime, stvarno odlicno! Nisam ocekivao ni da ce baterija biti unutra za te pare

Ima puno dilera koji ih na njusci prodaju za 60+ kuna, pa ako je nekome hitno ili nema PP...

S time da ima vise satova na ebayu, s tim remenom - koji im stvarno puno podize izgled (nema meni do silikonskog remena).

 

Iskreno, koliko god volio satove, nikad nebi dao 1k+ kuna za neki sat! Ima puno pametnijih stvari za potrositi te novce.. al  To je samo moje misljenje, tako da ljubitelji satova, nemojte me pljuvat

 

Te kineske kopije/brandovi/marke su mi puno ljepsi, nego od par kolega koji su stavili slike unazad par stranica od vlastitih satova za 1k+ kuna :)

Jednostavno volim sportski izgled sata i to je to :) Nikave preozbiljne metalne/kozne remene.. To mi je vise uz odjela i za elitnije krugove ...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 22:24 (x360gamer).
16 godina
offline
Nosite li sat?

Nosi se redovno, trenutno imam 2 Festine... Do sada - više nego zadovoljan. :)

 

 

Havana Havana
F16565 F16565
na ruci na ruci
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
15 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

ja najviše volim nositi Hamilton sat. Dobre je izrade i kad ga nosim uvijek lako započinjem razgovor gdje god se našao. Sat je stvarno vrhunski i uvijek mami poglede.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
offline
Nosite li sat?

Trenutna 2 ručna sata :D

Nisu nešto ekstra, ali za manje od 100kn koliko je svaki plaćen posebno (LIDL akcije) služe svrsi. Ovaj sa metal bandom trenutno nije u uporabi (iglica je pukla prilikom pada jednog drito na ruku, moram si nać drugu da vratim nazad), ali služi za special prigode (fešte i tako to), dok ovaj na ruci je dobar za sport type aktivnosti te kao budilica ujutro (alarm opcija služi svrsi zadnjih tjedan dana).

Stari Casio je dao svoje (mehanizam je otišao u 3 lepe, iako je bio na redovitom održavanju i na drugoj bateriji tijekom 9 god lifetimea), dok je na Diadora watch od prije 1.5 god negdje ispod zemlje (radna akcija, pao mi s ruke i kasnije tražio sat a on završio pod zemljom i betonom :/ ).

 

Slikano sa SGM2.

mobitel je okrenuo krivo :P mobitel je okrenuo krivo :P
My website/blog: http://markoidzan.from.hr
14 godina
odjavljen
offline
Nosite li sat?

Da, glupa pravila. Čim probaš argumentirati i pokazati koliko si intelektualno superioran ovi zavisni snobovi te banaju.

Losing all hope was freedom
12 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Gdje u HR kupiti Jacques Lemans satove? Zanima me onaj F1 model. :) 
Hvala.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
QuidZz kaže...

Gdje u HR kupiti Jacques Lemans satove? Zanima me onaj F1 model. :) 
Hvala.

 Argentum nasuprot West Pointa

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
QuidZz kaže...

Gdje u HR kupiti Jacques Lemans satove? Zanima me onaj F1 model. :) 
Hvala.

 Ja sam mog kupio u Arena centru...zaboravio sam koja točno trgovina

Zdravi i veseli bili :)
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Kolege,

molim znalce satova da mi daju procjenu za Casio G-shock ga-100 (gold) ... Dobio na poklon, meni stvarno ne treba takav sat.

Koliko mogu dobiti za novi, u kutijici?

Ima netko zainteresiran?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 21:03 (x360gamer).
11 godina
offline
Re: Nosite li sat?
x360gamer kaže...

Kolege,

molim znalce satova da mi daju procjenu za Casio G-shock ga-100 (gold) ... Dobio na poklon, meni stvarno ne treba takav sat.

Koliko mogu dobiti za novi, u kutijici?

Ima netko zainteresiran?

 

Možda 100ak€

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Ako je orginal
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Ima netko da je ucio neki dobar sportski sat (moze kopija) , povoljno na ebayu?
Neznam vise gdje, al kolega je prije par stranica stavio predivnu tommy h. narandastu uricu :)
Mozda neko zna tocan model ili jos bolje, nesto slicno (citaj jeftinije) s ebaya?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
x360gamer kaže...
Ima netko da je ucio neki dobar sportski sat (moze kopija) , povoljno na ebayu?
Neznam vise gdje, al kolega je prije par stranica stavio predivnu tommy h. narandastu uricu :)
Mozda neko zna tocan model ili jos bolje, nesto slicno (citaj jeftinije) s ebaya?

 

 

Nemoj nigdje al nigdje pitat nikoga tko se imalo kuži u satove za preporuku za kopiju. Fake satovi su za fake ljude, i smješno je što ljudi stave na ruku a vidi se iz aviona o čemu se radi. Pogotovo jer se za sto il parsto kuna može kupiti lijep sat.

10 godina
offline
Nosite li sat?

Ima li tko kakvih iskustava sa Victroinox satovima, da ih podijeli?

 

Panzerkampfwagen
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice