Nosite li sat?

poruka: 3.068
|
čitano: 1.120.937
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?
gocc01 kaže...

Već je netko pitao za ovu stranicu al bez odgovora p pitam ja ponovno. 

 

https://www.timestore.hr/muski-satovi-seiko

 

Ovo je sve prejeftino u odnosu na Hetu, Dictu itd. 

 

Jel netko naručivao? 

 Ne,koji te sat zanima da je dosta jeftiniji?Dicta zna imati dobre akcije kroz godinu,Heta mi nikad nije imala dobru ponudu sata koji me zanimao.

16 godina
offline
Nosite li sat?

Jel netko naručivao Vostok satove? Gledam sad baš pa ima dosta stranica od kojih ljudi na redditu dosta preporučuju Meranom i Vostok-watches24, a ima ga i na ebayu, no nisam siguran kako bi to funkcioniralo obzirom na carinu, uvoz, Rusiju koja je pod sankcijama itd.

 

Inače bi si složio ovako nešto (slika sa reddita), osnovni sat sa izmjenjenim bezelom i drugom narukvicom 

15 godina
offline
Nosite li sat?

Ja jedan sa merinoma pred sam početak trodnevne operacije, kad je stiglo vec su pucali.

 

Mislim da nisam platio carinu.

 

Ako ti stvarno treba sat, preporučujem orient u tom rangu. Ovaj vostok je bio fora ali kao da su ga djeca radila

Dirty dosen
10 godina
offline
Nosite li sat?

Osobno, bih preporučio Nomos il Certinu.

Može i Tissot.

 

Stil, kvaliteta, mehanizam.

dzg
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Pislje kaže...

Ja jedan sa merinoma pred sam početak trodnevne operacije, kad je stiglo vec su pucali.

 

Mislim da nisam platio carinu.

 

Ako ti stvarno treba sat, preporučujem orient u tom rangu. Ovaj vostok je bio fora ali kao da su ga djeca radila

I kažu da im nije neka završna obrada - nešto je do niske cijene, a nešto do samog dizajna, no kad uzmeš sve u obzir za tih 120-150€ mi se čini kao dobar deal. Ne znam jel bi se dao naći neki automatik Orient diver, al kako već imam jednog Orienta bih htio malo promijenit.

Otkuda si ti naručivao?

9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Normalno stižu Vostoci i s Meranoma i Vostok-Watches24. Treba im nekih 2 do 3 tjedna i nekako izbjegnu carinu...
6 godina
offline
Nosite li sat?
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@love2ml86

 

Bezvezni sat, bezveznog izgleda. Nestilski.

Al' ak' se tebi sviđa, zakaj ne?

dzg
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice