Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.888
|
čitano: 3.465.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Projekt gotov


 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

da je moglo malo bolje estetski moglo je, ali to cemo mozda i popraviti

temperature nakon pol sata heavena GPU 51°C, VRM1 64°C, VRM2 55°C - stock fan na 30%, ventovi na vodenom su otprilike iste buke kao ventovi na Noctui

 

generalno prezadovoljan, bolje od ocekivanog

 

PowerColor PCS+ cooler sa moje r9 290x grafe je otisao na bratovu sapphirku r9 290 koja je bila referntna i pase komplet sve na saraf bez modificiranja, a referentni cooler sa njegove grafe sam iskoristio za ovu modifikaciju

vodeno hladjenje je ARCTIC COOLING Liquid Freezer 120

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 19:51 (Kamikaza1600vti).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dok se čeka CPU i RAM stigla je pristojna pločica :)

 

 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova spravica za slikanje komponenti

Intel Core™ i7 Haswell
8 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Sastavili kod frenda 

 

Zdravlje nadmašuje sva moguća dobra u tolikoj mjeri da je zdrav prosjak sretniji od bolesnog kralja.
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Van sa GTX 680 i nutra sa MSI GTX 1080 Ti  

 

Razlika u FPS-u je dan noc tipa Witcher 3 sa 25fps-a na 140.

10 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Svašta nešto se nakupilo u zadnjih par tjedana/mjeseci.

 

Logitech Prodigy G203 je preporod nakon godina služenja sa G700. Vratio me u dane legendarnog Genius miša kojeg sam se sjetio naći. G203 je kvalitetom izrade identičan miš Logitech G Pro-u, samo sa gumiranim lakšim kablom i malo lošijim senzorom od valjda najboljeg PMW3366, tako da se teško osjeti razlika.

 

Podloga izgleda zmazano na slikama, ali nije tako, nego mobitel teško lovi slike sa hrpom teksture i ta tkanina ima lagani odbljesak koji onda izgleda kao kakva prašina + kaj stvarno ima malo prašine x) Tekstura podloge se najbolje vidi na slici sa USBovima i odličnom Samsung EVO SD karticom. Podloga je inače senzacija na dodir. Dobivena je na poklon kao i Microbit, fora stvarčica.

 

Transcend HDD sam kupio kao backup disk. Čuo sam neke loše priče o brandu, ali sam ga kupio jer nudi 3g jamstva i vrlo dobro gumirano kućište.

 

Žarulja nije hardver, ali je najjeftinija i najbolja LED žarulja koju sam imao (262lm bolje, nego 450lm za stolnu lampu, 4000K izvrsna za rad u mraku), tako da je morala ući u foto session.

 

O HyperX Cloud sluškama se već sve zna na forumu, vrlo balansirani zvuk, užitak za slušanje, jedino kaj treba povremeno filtrirat uši jer ih kožni jastučići dobro poklope.

 

Rock Zircon, sluške bez kojih više ne mogu živjeti, daju specifičan zvuk koji nemogu usporediti niti sa HyperX Cloud niti npr. sa KZ ZST. Kao da propuštaju više frekvencija radi drugačijeg vodiča, koji je izgleda vrlo osjetljiv na dodir ili bilokakav povjetarac, ali to se rješi sa gumiranim ear buds.

 

I za kraj dojam o famoznom LG 29UM68 o kojem sam se raspričao na temi Koji monitor kupiti i koji je bio pokretač ovog trošenja novca, hehe. Monitor je izvrstan i preporuka onima kojima nije problem dati skoro, tj. sa nosačom ravno 2500kn. Naravno da su mu konkurencija malo skuplji 27" 1440p koji efektivno imaju više prostora, a LG je za one koji cijene više mjesta po horizontali, nego vertikali i po meni, bolji monitor za uživit se u bilokakvu radnju jer pokriva cijelo vidno područje s tipične udaljenosti od monitora.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 1:39 (The_Fichek).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pošto sam veliki ljubitelj Euro Truck Simulatora i American Truck Simulatora odlučio sam nabaviti Logitech G29 + Shifter. Razlika između tipkovnice i volana je nebo i zemlja. Naravno igrat će se i F1, Project Cars itd...

Želim svima ugodan nastavak vikenda.

 

 

RIP Šaban (21.6.2016)
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Mala izmjena u kompu...

 

G.Skill Trident Z RGB 3600...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 2:36 (intelduo1).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo stavio plexi i malo carbona i rgb iz dosade...i periferija na okupu...sluske dobio od frenda prejeftino da propustim...on si kupio wireless

razorblade
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Samo proba budućeg looka cijelog kompa

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Već tri mjeseca čekao akcije za SSD/M.2 na amazon stranicama, i prije dva tjedna uletio kolega pilgrim_23 s oglasom da prodaje svoj SanDisk x400 256GB

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo danas prodao deathstalker i kupio skelter na akciji u instaru....eto imam i ja rgb ne samo zena i klinka

razorblade
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Curi stigli dijelovi jos se ceka GTX 1080.

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo pojačanje

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Slike naknadno...da se i ja opet pohvalim...prodao svoju rx 480 za 2700...platio ju kad mi sef vratio pdv 1550...i kupio u instaru msi gaming x 1060 6gb...za 2490...super zamjena i prodaja i u plusu 200kn za utankat u auto....hvala mr mineru na kupovini i iskoristavanju situacije...opet ja na nv 😊 evo tek sada dosao doma pa da i slike stavim...za ovaj mjesec dosta hw...poslje mora opet....onda ono finalno....

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 0:03 (mariolla79).
7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije par dana sam nabavio svoj prvi SSD (Fury X) i za podatke sam uzeo P300 od 1TB. Nakon starog 320gb kojeg sam koristio 7-8 godina ovo je preporod.

 

PWM Fan controler je WIP. Trenutno rade osnovne funkcije (pojedinačna i grupna kontrola ventilatora, očitavanje temperature, graf temperature, pamćenje vrijednosti u EEPROM, max okretaji prilikom paljenja računala itd).

Čekam da mi stigne RGB traka s ebay-a kako bih krenuo u implementaciju odabira boje kroz isto sučelje...

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 11:51 (It'sMe932).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

kompletirali roccat gaming opremu

s alze uzeo kangu xxl..prilično zadovoljan podlogom..ne kliže..miš ima solidan grip..meni dosta
pa sam dugo čekao kone pure owl eye da dođe kod nas u prodaju pa neće i neće..al sam naletio na amazon za 50€..a u međuvremenu sam saznao da će kod nas stajati oko 650-700 kn što je ovo odličan deal..po svim recenzijama miša jako dobro hvale..odlične ocjene dobio..lagan je..odlično leži u ruci..malo igrao s njime..jako dobar miš..preporuka 

i za kraj mali bluetooth zvučnik..sony srs-xb10..super se čuje..dobra baterija i taman za more i plažu 

i mislim da je dosta kupovine svega i svačega od mene do jeseni 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Došlo NZXT X62 Kraken, još čekam Noctis 450 (black/red), sutra preksutra bi trebalo doć, narudžba se otegla u misec i više... Vamo tamo, pa ima pa nema i tako :)

Evo par slika Krakena, a kad sve spojim, kad dođe kućište, poslikan i to! :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 20:59 (LogicusMPS).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

mjenjao s bratom skelter za 3 mj staru suoru fx ..njemu prebucna pa se nemoze naviknuti...a ja rekoh ajd da probam napokon mehaniku...znam da bu mi zena prigovarala za buku al kaj me briga..nek si kupi cepice

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 20:13 (mariolla79).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera
Od sad smo cura i ja officially u nvidia kampu! Danas dosla njena grafa sa Amazona GTX 1080Ti za mene I GTX 1080 za nju. (sliko obje kutije skoro pa nema razlike)
9 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

heh, 

 

kad se sjetim moje stare dobre grafe koja mi je omogucila da igram ' call of juarez '. to je u ono vrijeme ' za mene ' bila masina od graficke jer nisam znao za bolje :D 

 

u pitanju je Visiotek XGE X1600 256MB AGP

 

PS. ne sjecam se ni gdje mi je ' ventic ' od nje.

With every death, comes honor. With honor, redemption. -Hanzo
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao prvi, ali fakat mali upgrade za trenutni PC iz Moj PC :D

 

Kinston UV400 120GB SSD =)

 

Slike nisu nešto jer je bljeskalica bila isključena zbog baterije na Huawei P9 Lite (lijen sam spojiti ga na punjač)

 

Idući korak - Caddy za laptop i drugi SSD koji ide u njega (laptop mislim) ;)

 

 Edit: nisam vidio slike al mislim da je sve OK sad :P

 

Edit 2: caddy nabavljen, malo je deblji nego laptop no nema veze, služi svrsi ;)

 

Edit 3: Izgleda da sam dobio defektan SSD, nakon reboota računala da napravim  fresh install Windoza 10 na njega, baca I/O errore svugdje (izgubio sam 5 sati na dijagnostici, plus dans cca sat vremena u externom kučištu...) -.-" Nisam imao dobar dan jučer, jer je PC dao svoje tj. matična :( I sad ajde po reklamaciju i novi SSD, ako treba doplatim za drugi Kingston Hyper X 120GB ...

 

My website: https://idzan.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 12:49 (midzan21).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Founders Edition hladnjak je iznenađujuće tih

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 1:47 (intelduo1).
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

:)

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije jedno 2 mjeseca sam kupio maticnu, procesor, ram, ssd i kuciste. Napajanje sam ostavio od stare konfe, staro 6 godina ali jos dobro radi. Kablove sam jedva uspio nekako slozit dole mada bi to moglo i bolje da sam ih isao vezati iza.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 13:09 (Daka96).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i mene u mATX klubu, a u sljedećem periodu na redu je RX 580 8Gb ili GTX 1060 

Spec:

PC:
MBO: Gigabyte GA-Z270-D3H
CPU: Intel Core i5-7500
PSU: Corsair RM 550X
RAM: Corsair 2x8GB DDR4 2400
SSD: Kingston HyperX 120GB
HDD: WD Caviar Blue 1TB
CASE: Corsair Air 240
DISPLAY: Dell U2414H 1080p
KEYBOARD: Logitech K280
MOUSE: Logitech Performance MX

Konzola:
PS4 Pro

 
 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2017 8:59 (Sickness).
9 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

evo izbacio malo komp napolje na zrak i reko da poslikam. 

 

sto mislite? 

 

Nemesis says hello. 

With every death, comes honor. With honor, redemption. -Hanzo
7 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova stara grafulja. :)

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo stigli neki sitni dijelovi, sitnice da se upotpuni na postojece,

i malo prepravi stara konfiguracija...

 

> Corsair Graphite Series 760T
> AMD Ryzen R7 1700x AM4
> Asus Crosshair VI Hero AM4 X370
> Corsair AF140mm X3
> Maxtor D3 USB 3.0 5TB
> Corsair Vengeance RGB 32GB 3000Mhz

Intel Core™ i7 Haswell
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 23:20 (Extrime).
7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

prodao sam RX 470, pa sam odlucio sloziti ITX desktop

 

kupio ITX 1050Ti, plocu, kuciste i Noctua L9i

 

evo fotki:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 9:18 (X3M).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice