Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.887
|
čitano: 3.459.694
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo malo drugacijeg elektricnog hardwarea..poklon od bratica iz dubaia...jucer dosao a danas isao na posao s njim umjesto auta...rijeci su suvisne...brutala....

razorblade
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Koji sam ja panj, uzmem grafu koja mi ne stane u kućište. :D

...A ništa izgleda da moram kupit Fractal Design Define C TG.

 

EDIT: Nakon prospavane noći izgleda da stane grafa u kućište, mora se pod kutem stavit unutra i taman stane, ni sam ne znam kako. :) Uštedio sam 100€.

 

Evo gta5: http://prntscr.com/i5umuc i ovo http://prntscr.com/i5unnl i ovo http://prntscr.com/i5unw0

Proc BN, al nema veze bolje je puno nego sa 1050Ti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 14:04 (DiRT).
6 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Na forumu dosta spominjani AOC Q3279VWF, VA panel 2560 x 1440 rezolucije, 75Hz, Freesync. Alzashop od uplate do isporuke 4 dana. Slike kakve jesu zbog starijeg mobitela 

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo pojačanje za komp mojih sinova u vidu MSI GTX 970 :)

MISCREATED
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Bila je to ljubav na prvi dodir

 

Razer DeathAdder Elite

 

 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao Fractal Design C TG sa črčkarijama... 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon godina i godina na dvije jezgre(prvo Core 2 duo na 775 socketu, pa onda G serija na 1155 socketu) napokon sam prešao na 4 jezgre, i5-3470S

Nije se dobro rasporedila pasta na G2030 ali je uvijek imao dobru temperaturu Nije se dobro rasporedila pasta na G2030 ali je uvijek imao dobru temperaturu
Nasljednik i penzioner Nasljednik i penzioner
Da neb bilo isto kao na G2030 da odmah razmažem Da neb bilo isto kao na G2030 da odmah razmažem
http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 20:33 (Haker_x).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon skoro 10 godina sony-a (pola toga je bio i Ericsson) odlučio sam preći na huawei iako mi je ekipa preporučila Lg G6, htio sam probati malo ovu marku . Mobitel ugodan u ruci, odličan tactile feel na gumbićima za glasnoću, a pogotovo za paljenje i gašenje sa crvenim akcentom. Najviše me oduševio fingerprint senzor koji je suludo brz i kamera s kojom se još uvijek igram i prčkam. Jedino što mi je za sad malo mana je zvučnik koji je postavljen u donjem kutu desno pa kad gledam neki video vodoravno odjednom se začudim kako nema zvuka i skužim da mi je prst na njemu . Ukratko odličan mob, brz, dobra kamera, i prekrasna boja! 

If you have nothing to lose, try.
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Elephone S8

 

Slikano sa Lumiom tako da su slike kaos, no Elephone me jako lijepo iznenadio. Bang for the buck mob, 1440p res, brz i responzivan, bezel less ekran, sony 21mpx stražnja i 8mpx prednja kamera, 64gb. Mob ima sve po super pristupacnoj cijeni, kod nas baš i nema neke ponude Elephonea, našao sam ga u jednoj trgovini (da imaju na skladištu - i to zadnji crni).
Preporuka do neba.

EDIT: Bilo bi dobro kad bi slike bile ispravno okrenute...

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 16:38 (D3lBoy).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto moram se pohvaliti, moja prva (budget) konfa koju sam složio, neke stvari se još planiraju nadodati kad bude para (SSD, pokoja giga rama...), i cable management kad se uhvati vremena i volje.

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Složio se novi komp, specke pod moj pc. DX Racer Iron series, mrak stolica, skupa, ali čini mi se da će se isplatit. 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prebacio sistem u Core X71 na hard tubing nakon što je soft pustio plasticizer nakon 4 mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 21:37 (intelduo1).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Up and running!!Dvije sestre radu ko singerice!! 2x MSi GTX 1060 3GB

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 22:52 (volegradele).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dobavih si steelseries 6Gv2 mehaničku tipkovnicu,to mi je ujedno i prva mehanička,oduševljen sam.

Inače jako brzo tipkam a ovo mi je još pomoglo da brže tipkam :) 

 

Inače me koštala 50kn,jedino što sam radio to je da sam ju rastavio i oprao :)

 

Slike su lošije moram mjenjati kameru na s5,nemam stražnje staklo kamere pa se zavuklo prašine pod leću.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo si novo legendarno atx kučište Fractal Design define C TG. Do sad sam imao Corsair 230T koji je sada na prodaju

Kučište mi se nalazi na podu, a sa time se nisam mogao pomiriti pa sam uzeo Duronic TG stalak i nije mi žao lipe.

Uz to je još pao Manfrotto Pixi Evo 2 tronožac žabac. Kvaliteta mu opravdava cijenu. 

 

p.s. teško je slikati kučište jer se sve odbija od stakla. Trebao bi CPL filter kojeg nemam, pa slike nisu nešto super.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Mala prinova kod mene, zasada jako zadovoljan grafičkom

8 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Keep it simple:

 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Obnovio periferiju.

CM Devastator umirovljen

Na snazi Steelseries 6gv2(50kn me koštala)

Bio bez podloge i uletim u H18 jučer i vidim 87kn na akcijji 800x300x3 podloga nekakva Auroza :D
I danas nešto na njušci gledam i vidim RAT5 za 200kn full bundle,očuvan,reko da i to ubodem.

Nakraju kompletna periferija pala.Slike su takve kakve su hebiga S5 nikako da sredim.

 

Rat 5 i Logi G5 star 8+g

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova ploča nakon fijaska s Gigabyte Gaming K7. 

9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo smo se počastili. Danas stigla Roccat Suora koja je zamijenila CM Octane tipkovnicu, a prije par dana je stigao i Seagate M3 1 TB koji će služiti kao backup disk. Ostalo je još samo da zamijenim CM Octane miš sa nečim malo boljim i to je onda to od trenutnih planova za upgrade.

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prijenosni Seagate expansion portable 4TB.

Oznaka je STEF4000400, no unutra je zapravo ST4000LM016 koji kada se kupuje kao interni, dodje puno skuplje i sa manjom garancijom valjda( u nekim zemljama).

Dakle identicni diskovi, ali seagate daje ovaj externi jeftinije jer naravno ocekuje manji stres tijekom zivota.

 

Kako mi stalno radi ( i kao seedbox, ftp, nas..) odlucih ga pocastit sa Arcticom F8 koji je spojen preko usba na punjac od mobitela na 5V. Sa tom voltazom radi na oko 800 rpma pa je doslovno necujan. Ispod sam ga podignuo na dvije trake da zrak malo struji i ispod. S obzirom da ga ne trebam prenosit, a prvenstveno i zbog vibracija, zalijepljen je dvostranim ljepilom na stol.

Takodjer pohvale za seagate. Disk je pretih. Za razliku od terabajtnog WD-a koji klikce za poludit( a nov). Read i write oko 130-120.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 18:53 (passat).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav,nije me bilo dugo pa evo par slika novih komponenti.Neke za prodaju kako bi nadogradili ovu z270F Strix skupa sa i5 6600K.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

S obzirom da je Logitech M325 prije nekoliko mjeseci počeo pokazivati znakove rikavanja, proučavam mišeme i gledam kojeg da kupim kao zamjenu. Lunjam po dučanima, gledam akcije i nadam se da će neki sposoban miš biti na akciji. Kroz tih par mjeseci sam probao desetak miševa uključujuću corsait glaive, razer abyssus, deathadder, logitech mx anywhere 2, TT esports neki, par kona, itd... u pon ujutro je logi otkazao javio se "it's time" moment. Nakon posla sam išao u grad po neke stvarčice sa zaručnicom pa ajde, stanem u H18 pa bacim pogled i probam još nekoliko miševa. Na kraju sam za Valentinovo dobio E-blue Auroza IM s Omron switchevima i Avago senzorom (hvala zaručnici). Od svih miševa koje sam probao, ovaj mi je odlično sjeo u ruku čim sam ga primio. Malo sam ostao razočaran što neki kineski progaming-disco miš daje bolji osječaj nego miševi renomiranih proizvođača (WARNING! SUBJEKTIVNO MIŠLJENJE!). Kroz pa dana igranja na njemu, miš je super. Sad ću vidjeti jel če se raspasti za koji mjesec ili ne. 2 god gare u H18 i s popustom od 20% je koštao oko 240kn.

 

Slikano uređajem iz potpisa pa je možda bolje da guglate navedeni miš.

Motorola G5 Plus 3/32
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 8:08 (Bass).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav evo jedne GTX760 Phantom 4 gb kojoj je crkao jedan ventilator.Novi iz vanka kostaju doslovno koliko i vrijedi kartica pa sam malo improvizirao i dobio cak do 10 stupnjeva bolje temperature.

9 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Nije vezano uz kompjutere, ali ja sam veliki ljubitelj svakorazne elektronike i gadgeta.
Danas mi je stigao Kindle Paperwhite za 110€ s dostavom (u Hrvatskoj je cijena 1200kn). Presretan sam. Neznam kad sam zadnji put toliko nestrpljivo čekao nešto kao ovaj kindle. Zasad sam oduševljen.
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Postupna migracija na SSD-only...

9 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Privjesak u malom kucistu. Jos samo cooler na cpu cisto radi estetike, temperature su uredu sa zujalicom. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 17:31 (Kolacic).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

I u ovo doba minera se da naci povoljno nova graficka :)

16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Mjesto gdje provedem najvise vremena (osim posla) :) 

8 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Ljubav sa gore slikanim Logitechom nije dugo trajala, riješio se dosadnog logitecha i uzeo 2 Razera, Razer je toliko nepouzdan i nekvalitetan da moraš kupit 2 miša da nemaš brige.

Imperator 4G

Bsilisk 5G

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice