Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

poruka: 172
|
čitano: 27.012
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrent, a rapidshare skoro nikad.

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

rapid ima više softwera i nema virusi koliko torent i nije spor ko torent

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

definitivno torrent.

Jedino ako nema na torentu onda rapid

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

skidam sa torrenta,i to public (neda mi se uploadat)... u pocetku kad izađe novi film/igra/,,, je guzva - svi bi. onda ja pricekam mjesec-dva, nema guzve, seedera ima i ljepo skidam full brzinom Cool

15 godina
protjeran
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
mislav_01 kaže...

Koristim torrente jer nemam premioum account na rapidu. Regan sam na torrentleechu i torrentbytesu i jako sam zadovoljanj, TL ima dosta starijeg sadrzaja dok su obije stranice odlicne sto se tice novih serija, igara, uvijek sve dodje na vrijeme. Brzine su mi uglavnom oko 1.1-1.2MB/s (no to sve naravno ovisi o omjeru seed/leech koji je na tim stranicama odlican). Ako nekog zanimaju pozivnice nemam :-)

 kakav ti imas internet da mozes skidati 1.1-1.2 MB/s?
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 17:53 (kris_marko).
15 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapidshare koristim ako mi treba neka datoteka koja nije pretjerano velika, do 50 MB, a za sve ostalo koristim torrent s kojim se može staviti pauza i nastaviti skidati dalje drugi dan.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
sk8 4 life kaže...

rapid ima više softwera i nema virusi koliko torent i nije spor ko torent

 Torrent nije spor ako zelis nesto novije sto ima puno seedera. A i virusa nema ako se pametno koristis njime. Kod svakog torrenta ima zahvale i misljenja korisnika te mozes procitati sta ljudi kazu. Ako netko nesto prijavi izaberes drugi torrent i to je to.
ECS A780GM-A; AMD Athlon 64 X2 5000+; 4096 MB DDR2; NVIDIA GeForce 7600 GS (512 MB); Hitachi HDT725032VLA360 320 GB; WDC WD800BB-00JHC0 74 GB
16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

-naravno torrent, još ako (kao ja) imate acc na nekom od privatnih trackera, nema problema s brzinama

-rapidshare koristim samo kad skidam manje datoteke ili ako netko onudi neki link s onim što meni treba,a na rsu je.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Kezo kaže...
sk8 4 life kaže...

rapid ima više softwera i nema virusi koliko torent i nije spor ko torent

 Torrent nije spor ako zelis nesto novije sto ima puno seedera. A i virusa nema ako se pametno koristis njime. Kod svakog torrenta ima zahvale i misljenja korisnika te mozes procitati sta ljudi kazu. Ako netko nesto prijavi izaberes drugi torrent i to je to.
 ma koristim Katz download* za kod na rapidu pa tako njega stalno koristim ali nemam ništa protiv Torent-a
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

rapidshare premium.

torrenti su mi postali tlaka a ovo je dovoljno limita za moje potrebe.

q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

definitivno torrent...vise je sadržaja

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
kris_marko kaže...
mislav_01 kaže...

Koristim torrente jer nemam premioum account na rapidu. Regan sam na torrentleechu i torrentbytesu i jako sam zadovoljanj, TL ima dosta starijeg sadrzaja dok su obije stranice odlicne sto se tice novih serija, igara, uvijek sve dodje na vrijeme. Brzine su mi uglavnom oko 1.1-1.2MB/s (no to sve naravno ovisi o omjeru seed/leech koji je na tim stranicama odlican). Ako nekog zanimaju pozivnice nemam :-)

 kakav ti imas internet da mozes skidati 1.1-1.2 MB/s?
 16Mbit Tcom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

rapid nema virusa koliko torent

 

a moze li mi netko reci sto je seed sto leecher u torrentu xD

Hajduk zivi vjecno!
16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapidshare

16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Ma koristim vise rapidshare, ne lezim mi taj torrent... a i rapid mi je sigurniji... nemam bas dobra iskustva sa p2p mrezama

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrente (uTorrent)! Cool

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrent...

15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrent

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torente koristim u 90% slucajeva ,to sta nemate dobra iskustva su krivi javni trackeri ..

ja koristin iskljucivo privatne (jedno 10-ak) brzine i ponuda su ludilo....

Rapid (ili emule) je dobar za neke egzoticne stvari nac i skinit....

16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Za mene je rapidshare kralj sto se tice skidanja. Skidam punom brzinom, i nakon mnogo skinutih stvari dosada nisam naletio na virus ili bilo sto maliciozno, niti na fake, sto je bio slucaj sa torrentima.

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Koristim najvise torrente, ali sve manje i manje, skidam igru sa 1000 + seedera i 6000+ leechera i najveća brzina je bila 20 kb/s, velicina 6.9 GB, i tako svi torrenti(na starom kompu je bilo brze),  port otvoren i sve, pa sad jednostavno nađem kad skidam veće veličine neki podjele po 1 GB i upload na neki file hosting i sa velikom brzinom(npr:filelocity, maxsimalna brzina koju sam imao je 225kb/s, imam 2mbit/s internet)

Rapidshare koristim, ponekad, samo skoro svaki put kad skidam pise npr. jos 3 min. a zapravo 6 jer prekidaju vezu svako drugi put(otprilike)!

15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrent

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrenti! Bez dileme...što se sve samo može naći na privatnim trackerima...milina! Osmijeh

16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Koristim torrent jer su me na rapidshareu zaje...... Kupio sam premium account preko condurarapida na njihovoj stranici, uplatio u FINA-i, poslao sam kopiju uplatnice preko e-maila. Prošla su skoro dva tjedna i još nisam dobio username i password.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Igor kaže...

Koristim torrent jer su me na rapidshareu zaje...... Kupio sam premium account preko condurarapida na njihovoj stranici, uplatio u FINA-i, poslao sam kopiju uplatnice preko e-maila. Prošla su skoro dva tjedna i još nisam dobio username i password.

 ja ti mogu rec da su meni drugi dan poslali podatke.mozda si nesto krivo uplatio
q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

definitivno torrent, s torrentbytes-a a i torrent damagea mi novije i popularne torrente skida oko 1 Mb/s, a jednom mi je određeni fajl skidalo prosjecnom brzinom od 1,8Mb/s

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapid Premium,skida na full brzini,nadjem sve sto mi treba i to stvarno pregledno. Nisam jos naisao na fake ni na viruse.Torrenti su  OK ali je ovo od prve sekunde na full brzini i ne ubije mi toliko net kao torrent.

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrenti...kakav rapidshare kad mi je brzina 60 kb/sec a na torrent damageu i bitgameru 830 kb/sec...i sto je najbolje..ne moram platit da bi imo punu brzinu...

Q6600 @ 3.0 GHZ, 1.28V 2x2 GB Redline Mushkin 1000 mhz (5-5-5@15) Gainward HD 4870 512 MB Western Digital Caviar 640 GB Fortron 650w Spire Fourier IV
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrent, ali bas nemam dobra iskustva sa njima..... Ali me to ne sprecava.... Samo skidaj...... hh  Cool

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapid ima svoje prednosti nad torrentima, ali moje osobno mišljenje je da su torenti znatno pristupačniji krajnjim korisnicima jer  da bi normalno skidao s njih nemoraš ništa platiti, pa njih više i koristim.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice