Značenje vašeg nicka i avatara izdvojena tema

poruka: 554
|
čitano: 167.684
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick- prije dosta godina kad sam si radio prvi mail brat mi je rekao nazovi se joe cavallo i tako mi je to sad nick na dosta foruma. a avatar je moje oko.

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

angel of fire....

stari mi je vatrogasac, pa nekak je do tog doslo...

 

avatar---volim zecove...a i na jednom plakatu pokraj autoputa pisalo...

pssst , zecovi spavaju, ap od tud i avatar i potpis...

a nick po cijelom netu koristim, osim u codu--your overlord...Cool

Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara
Kaiser-njemacka titula Car - Emperator
Rex-latinska rijec znacenja Car, Kralj,

...stoga CarCareva

avatar - Sammy Farha, takodjer CarCareva, google it up
Xero: ...Ti nemaš brige. Tebi se tako rečeno proc zmrzava ...
14 godina
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

lollik91

 moze se protumacit u vise nacina...frendica me prozvala LOL likom nakon neke sale koju sam izgovorio...ugl ona se full smijala i sam joj je izletilo :D

91 je godina rodjenja

e sad...drugo objasnjenje glasi: kad sam se zagledao i load-ao (citaj razmisljao),skuzio sam da lollik moze biti engleska prevedenica mog prezimena posto oni ne mogu rec lj i ć,to sto bi oni izgovorili bi bilo nesto poput lolik...i tak

 

a avatar mi je dbz...the best freakin' cartoon eva!

obozavam ga,crtam ga i jednostavno se najezim svaki put kad idem gledat fajt izmedju gokua i jos nekog:D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

nick: ExXxEr  -   to mi je vec dogo vremena nick u kanteru i CoD 4, nije mi trebalo dugo da ga se dosjetim posto sam dan prije gledo film xXx a tu je nedje ispred mene bio neki ekser... pa sam to iskombiniro i dobio orginalan nick.

 

a ovaj avatar sam prije god. dana naso na netu, jelde da je manita slika, bas funny, neznaci nista posebno - ja sam je nazvo geek casna Belji se

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nick je nastao zahvaljujući jednom od mojih najdražih bendova - Scorpions. Pošto je bilo previše scorpiona po forumima dodao sam još 667 (čisto jer sam tada imao Pentium 3 na toj frekvenciji, a i zato što je za jedan broj veći od 666). Iako nakon što sam taj nick još davne 2001 koristio po forumima bilo je slučajeva kad bi ga netko "posudio".

Eh da, i avatar. Glavni lik iz jedne od meni najdražih serija - Stargate SG-1. Jack O'Neill iliti Richard Dean Anderson. Uglavnom lik je oličenje sarkazma, ali na smiješan način.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 17:11 (scorpion667).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Stimulans - nick je došao nakon pada iz ispita na faxu. Jedan od razloga što me je prof rušio bilo je zbog neznanja što je to kineziološki stimulans - ja nešto natucao da je to stimuliranje - ali nisam bio niti blizu. Dosta mi se to vrtilo po glavi i onda sam došao na ideje staviti si nick u cod4 pa potom na sva moguća mjesta. Eto lijepo mi je ime Stimulans.

Avatar - prije koju godinu sam pronašao tog klinca na stranici - Fotogalerija - mališa opasno podiže ruku u zrak kao da nekog kori i nešto pametuje... nadasve simpatična fotografija.

They took our jobs!
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick sam dobio kad sam došao u prvi srednje, od drugaša pa sam ga tu stavio, inače na COD-u sam samo ''bruno'', na drugim forumima ''bruno1211''.

Avatar je dr. House koji je stvarno zakon lik.

EVERYBODY LIES
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 17:25 (Šef).
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Što reči?

Nick Dado - nadimak od Davor, zivim u Zagrebu i 78. sam godište Namigiva

 

Avatar daje naznaku kakvu mjuzu volim slušati..

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick - Francuski znanstvenik punim imenom Jean-Francois Champollion. Prije sam se dosta zanimao za Egipat i sve vezano uz njega a pošto je ovaj gospodin dešifrirao hijeroglife bez razmišljanja sam ga izabrao za nick kojeg koristim svugdje i dan danas.

 

Avatar - Nema nikakvo specijalno značenje...bijeli prah spreman za upotrebu...to se vidi i bez mojeg objašnjenja :D

15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick: Makaweli, moja preinaka naziva Makaveli, koji si je uzeo 2pac po talijanskom renesansnom spisatelju Niccoli Machiavelliju.

Avatar: Pac u elementu :)

Music is my life :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

e pa sjecam se ja nekog your overlorda,moze bit da si to ti :D hahaha ja sam ti Select :D

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,3.5 gb RAM,ATI radeon HD 4850 graf.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 17:54 (Looka).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

moj nick je nastao slucajno...kad sam se prvi put isao nazivati na jednom drugom forumu bezveze sam se nazvao luckyluke pa je tako i u ovom slucajuSmijeh

luckyluke sam na svim forumima.

avatar nije vezan za nick nego cisto onako da uljepsa moje postove Cool

Batman je zakon!
15 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

hrvatska-hrvat

farkasevec-iz Farkaševca sam

 

avatar... hmm...zadnje vrjeme cesto ih mjenjam ali mislim da cu ovog ostavit 

to je znak zabrane za izvanzemaljce iz filma

:D be happy i da treba delat
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 18:03 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nick je nastao od mog prezimena ali fora je bila u tome kada sam dobio davno pozivnicu za google mail betu nije mi htjelo primiti samo ukay. Stavljam ja tako brojeve od 1-36 (tocno se sjecam) i ne prima. Rasp***m se i stavim 1000. Naravno primilo je Smijeh

 

Avatar je moja faca koju prilagodjavam prema trendovima Belji se

 

P.S. Pozdrav Koprivnicancima!

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick je Cerina po prezimenu (15 toliko iman g.). Inače taj nick koristim otkad imam net, na svim forumima igrama i ostalom. A avatar (Izet Fatlinović) jer je to legendarna serija. 

16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Zovem se Sandro - jednom smo igrali nogomet i frend me prozvao "Sony" - doslo je do moje preinake toga "Sony" (proizvođač televizora?!) u "Sonny" - zato sam danas Sonny :P

 

Avatar: imao sam Jan Luc Picarda (fan Star Treka kao i BORG) - malo mi je sada Carmen Electra :P

15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick-eto padne napamet i sviđa mi se

 

Avatar- legenda Alen Pačinić zvani Pake.

Oglas: kvalitetno i uvjerljivo lažem na sudu.
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Pošto je na prvi dan registracija na forum moj standardni nick bio zauzet, napisao sam jednostavno niki malim slovima i to je to... Niđo ili Nikola mi se činilo preslužbeno :)

Avatar neznam gdje sam našao, ali sviđa mi se i koristim ga skoro pa svugdje. I približno dobro opisuje moj stav prema dosta gluposti na ovom svijetu...

http://xkcd.com/610/
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Ja kad sam pravio profil nisam znao kakav nick da stavim pa sam udrio po iks-u Osmijeh.

Avatar je također bezveze, neki dan promjenjen.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick xnight_hunterx nema smisla bezveze nisam znao sto drugo da izmislim

avatar slika iz fallout3 izgleda fora :D

15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick labrovic je moje prezime, ince bi bilo stalker no ono je tada bilo zauzeto

avatar (moj photoshop uradak)- bia san totalni uzivljenik u igricu i chernobylsku katastrofu tj. atmosferu

If you are dead or still alive, I don't care,
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 19:25 (labrovic).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick je moje ime(Tomislav),a 95 je godina rođenja!Da mogu promjenio bi nickSmijeh

Avatar mi je došao samo tako zato što sam počeo igrati Serious Sam 2,a i na toj slici je Sam baš zakon!

15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Iskreno neznam, eto puklo me čak se i ne zovem joso.

Ne ostavljaj ništa nedovr
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

......moj nick je sastavljen uobicajeno od prvih slova imena i prezimena...avatar je
vec složeniji...okvir za slike trebao bi govoriti da se bavim fotografijom, natpis
sex pistols o tipu glazbe koji volim, a odavno sam se uvjerio da su ljudi uglavnom
puni sebe iako u biti pretty vacant...

krpelj
14 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Avatar ova mackica znaci da se puno smijem i pisem LOL itd Smijeh Fake,hmm neznam doslo mi je odjedanput kad sam jedan dan iz wc-a izasao a mislio sam staviti "Dano" jer mi je frend dao taj nadimak al nisam jer bi me neki sa forum.hr-a prepoznali Smijeh..Inace se zovem Dino pa je zato Dano nadimak.

16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

mijau!

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

U mojem slučaju su nick i avatar vrlo usko povezani. Prison Break mi je uvjerljivo najbolja serija koju sam gledao. I ne samo to, nego se zaista divim toj seriji. Nevjerojatno kako se može napraviti tako dobra serija. U 4 sezone ćete vidjeti sve i svašta, i jednostavno nema te serija koja nudi više preokreta, iznenađenja, akcije (jedino više akcije ima 24), tako dobre karaktere, neizvjesnost, i što je meni najbolje - glazbu. Fantastična glazba.

 

No da se vratim temi, nick mi je izveden od serije, a avatar prikazuje jednu scenu iz iste. I to je avatar koji nitko drugi nema, samo ja, jer je meni ta slika zapala za oko, tako da vec po samom avataru znate da sam to ja, a sto se same slike tice, oni koji su pratili seriju, buduci da je zavrsila, znaju da ta slika mnogo toga govori.

 

Sve u svemu, ta mi je serija ostavila velike dojmove, zato imam jedinstven avatar i nick. Inače mi je by_Ivica bio jedan jedini nick, ali kad sam se regao ovdje nisam mislio da cu ostati aktivan, pa sam uzeo ovaj postojeci nick, sad više nema mijenjanja, pa tako je kako je.

www.prisonbreaker.bloger.hr // http://byivica.wordpress.com
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick Danny zapravo je potekao od mog pravog nadimka Deni (zovem se Daniel) kojeg mi je prišio bratić dok sam još bio jako mali. A budući da puno igram online igre sa stranom ekipom preoblikovao sam ga kako bi njima bio jasniji. Sufix HR jednostavno pokazuje od kuda sam.

 

Avatar sam ja. :)

Zašto baš ja? Pa eto, volim da ljudi znaju s kime 'pričaju'. :D

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick:

Branimir - ime

2412 - dan i mj. rođenja (no to nikako ne stavljam u pas Belji se)

Avatar

Stavljam kako kad mi padne na pamet

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice