Značenje vašeg nicka i avatara izdvojena tema

poruka: 554
|
čitano: 167.845
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

dncrmt=doncromat bez samoglasnika=>doncromat=don cromat=>don je don(kao don Corleone),cromat je CROatiaMATej(domovina i moje ime)

oko za oko,pasta za zube
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

A evo i doktoraCool

 

-prva dva slova su od mog imena - (Domagoj) - do

-treće slovo je prvo slovo mog prezimena - k

-zadnja tri slova zanače: tamo oko Rijeke (grad Rijeka) - tor

-jedinica - kada sam se još davno htjeo registrirat na jedan forum, doktor je bio zauzet i ja sam dodao broj jedan i evo me

 

Nisam stavljao velika slova unutar nicka jer bi izgledalo neuredno (DoKtoR), a ovako je baš "profesionalno" Smijeh

 

Avatar? Hm... ljubav na prvi pogled, valjda...

 

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 2:17 (doktor1).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara
Faerdhur kaže...

 

Budući da BOLu i redakciji još treba koji gram moždane mase da reagiraju na zahtjeve i postave gumb "Hvala" na sve teme bez diskriminacije, ne mogu ti se drugačije zahvaliti nego ovako za ovu temu. Pametno.

 

 

 

 

 

Ovakvo što ostavi za sebe.

Zna se zašto taj gumb u ovom podforumu ne postoji.

Zahvalit možeš ako ti netko pomogne u hardverskim ili softverskim pitanjima.

Forumi ostalo i predstavljanje nemaju nikakvu drugu svrhu osim razgovora,spama,......

I zašto bi ti onda taj gumb ovdje koristio?

I taj gumb među ostalim utjece na zvijezdice pa ga nema smisla stavljat u spam forum.

 

Malo više kulture i razumjevanja bi bilo dobro.

Ima dosta stvari koje ni meni ne pašu pa nikom ne velim da mu fali moždane mase.

Ili diskriminacija il slicne gluposti.

Zar bi se trebalo napravit forum po tvojim željama??

ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick...Stvarni nadimak u zivotu...ono 22 je onako dodano

Avatar: Njega znaju svi, obozavam tu seriju :)

He who dares, wins
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Tux = Torvalds UniX - maskota Linuxa. Pošto sam ljubitelj Linuxa stavio sam ime maskote + Slave("rob").

 

Avatar = maskota GRUBa. Uzeo sam tu sliku jer je posebna i nisam je vidio nigdje drugdje.

Kamo loš Linuxaš ide nakon smrti? /dev/null
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick: Joka nadimak od imena Josip

Avatar: Moj auto

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Zero Cool je nick onog glavnog hackera iz filma hackeri, pa sam tako došao na ideju, a avatar je druga strana medaljona Sv. Benedikta.

Been there done that
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Komentare kojima ovdje nije mjesto sam obrisao. Sta je takav problem napisat objasnjenje vaseg nicka? Ako ne zelite nemoje nista onda ni pisat! Ne raspravljamo o biljnim usima , moljcima i ostalom.

Molim Vas opet da se drzite teme jer u suprotnom brisem sve sta se ne tice naslova teme.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 14:58 (F1-IVO).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nadimak je preuzet iz vremena dok sam igrao CoD.

Tada sam imao dosta dugu kosu i jednom me frend prozvao tako.

Slika je s neta, posto sam u to vrijeme volio SimpsoneCool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nick je moj nadimak(nema nikakve veze sa pjevačicom cajki Stoja,neg su mi frendovi skratili prezime pa došlo stoja xD)A avatar predstavlja logo od crysis warsa kojeg obožavam igratSmijeh

15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick je vjerojatno jasan svima,loš engleski izgovor imena Igor što je moje stvarno ime,a avatar je lik iz Final Fantasy X,Auron,samo manje ozbiljan i smješniji.

14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Pa sad to je malo duža priča.Nadimak General Zed mi je dao neki frajer na moru,mislim u Biogradu,sredinom 80-tih.Kad sam ljetovao sa ekipom,a svi smo bili metalci,a frajer(koji mi je dao nadimak) je radio u čistoći pa je i navečer praznio kante oko glavne plaže,sto posto otkvačen i uglavnom je provalio da bih ja trebao biti general MENTALNE POLICIJE(ne metalne nego mentalne).A avatar je čisto jednostavno moj tatto na ramenu koji imam spremljen u slikama samo sam ga malo obrubio mada nije najbolje a i nisam baš nešto sa photoshopom.Nadam se da nije predugo objašnjenje...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
15 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick koji sam izabrao zapravo ne znači ništa a avatar je zato što volim horor filmove

malo me podsječa iz filma grudge 3 eto toliko

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Evo da i ja malo sudjelujem, znaci:

 

Ime mi je Filip a od jedno 5.-6. godine me zovu Fićo i to mi je ostalo do dan danas Cool, pošto je nick Fićo bilo zauzeto onda sam pridodao svoju najdražu igricu, znači Call of Duty 5. Avatar je svima jasan, znaci strumf.

zasto su smajlici zuti? Hmm...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

Pa nick sam izabra po liku iz Dylan Doga (Groza Strašni) a tako mi se zva i bend u kojem sam svira sredinom 90-tih a avatar je onako, ništa posebno !

Život me naučio da nikad ne prekidam ženu dok šuti!
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

ime: eterna luchar na španjolskom znači vječna borba... svugdje ga koristim kao nick i to mi je naziv fanzina koji radim (slobodarsko-anarhistička temetika)

avatar: RAF - Red army fraction ili Rote Armiee Fraktion (još znani kao Baader- Meinhof Brigade)

"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

ja ovaj svoj koristim u call of duty-u i ostalim igrama tako da sam ga i ovdje iskoristio. ovaj naziv d3stroy3r je izmislio jedan moj prijatelj te sam ga ja prisvojio a cro je naravno za croatiu( hrvatska) Smijeh. sto se tice slike to sm tazio po netu sta bi mozda odgovaralo nazivu d3stroy3r sto prevedeno znaci unistivac i slicno

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2009 13:43 (d3stroy3r_cro).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nick je nastao ovako: išao sam se regat na bug i nisam znao kakvi nick napraviti i dosjetio se ovog, a avatar je objašnjenje mog imena.

 

A neko je pitao za naxxema, nick neznam što znaći, ali znam da je u jednim postu davno napisao da to objašnjava njegovu reakciju na  neke naše komentar.

16 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick = odraz psihe

Avatar = Salvador Dali - Abraham Lincoln, inace jedan od mojih omiljenih slikara

Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Mislim da moj nick ne treba previse objasnjavati... podgotovo ljubiteljima dobrog hip-hopa a ne ovog smeca pd rapa kaj danas izlazi...

 

2pac r.i.p.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

Zbog popriličnog broja nevolja koje sam izazvao još kao mali dobio sam ime nadimak nevolja u kvartu. Počevši brijanja po igraonicama tamo 98' po Quakeu2 kasnije 3 i UT došlo je do internacionalizacije nicka i postaje trouble ili opširnije troublemaker koji kasnije postaje renomirani nick na satelitskim forumima diljem svijeta  Cool prateći i u IRL reputaciju,nick ostaje do dan danas hehe

 

Avatar je logo firme dream multimedija koja proizvodi najaće sat.resivere na svijetu bazirane na linuxu.

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Super tema, moram priznati da sam se ugodno iznenadio za mnoge nick-ove...

 

Nick- naravno po Reservoir Dogs filmu. Nije mi najdraži film, ali ima nešto nekoliko fantastičnih scena zbog kojeg ga uvijek volim gledati.

Avatar- po crtiću AKIRA, koji toplo preporučujem.

 

Potpis- 

 

a) Molon Labe, u prijevodu sa grčkog "Dođi i uzmi"- Leonidin odgovor na zahtjeve Kserksa da polože oružje.

b) izvadak iz pjesme jedne riječke grupe.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2009 3:55 (reservoir dog).
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nick je jedna japanska marka auta, inace je jedan njegov model Orochi Ferrari killer sa V6 motorom, usput prehebeno izgleda, dobro zvuči pa sam ga stavio jos prije par godina za svoj univerzalni nick, jer ga rijetko ko ima

 

avatar: igram eRepublik, a u zdrugu sam, a ovaj logo je predobar pa sam ga stavio

15 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

pa, ovo mi je nadimak nekih 12 godina, možda i više...

a slika ko slika, ja na njoj, nikakvo posebno značenje :D

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

nadimak: hm, možda volim razbijat kosti Smijeh

avatar: pa govori o tome da volim j....t lijepe žene SmijehSmijehSmijeh

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2009 9:38 (kostolomac).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick koristim zato sto mi je to nadimak,tako me zovu frendovi,a avatar zbog najveceg kralja HIP-HOP-a...2pac

16 godina
online
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick: posto me puca neka good side, jer sam pobornik samo dobrog (time ne mislim na zene i vina :), a htio sam izvuci neku rijec, ispalo goodie, ali mi bilo nesto malo pa otislo goodye.

Nista posebno, ali eto, rijec kao rijec, koliko sam shvatio nema znacenja, ali moze se nekako iz pogleda na nju zakljuciti sta predstavlja.

 

P.S. kasnije se pojavila ona zenska u engleskoj sto je umrla, prezivala se goodye. :D

 

 

Avatar, to je trebao stavati jedan angel, ali me u trenutku registriranja patio jedan komp. Slika me prikazuje kakav sam bio...

 

Nide veze s vezom, ali jbg.

btw. drugi nick mi je qpqp

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
15 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

Cro znaci od kud potijecem ,a Denis predstavlja moje ime makar me zovu mrcina dosta godina .

 

Avatar sam stavio zato jer sam veliki fan MMA ,a i sam treniram MMA preko godinu dana .

15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick butcher zato što mi se sviđa

 

avatar nenadjebivi dr.Freeman

Q6600@3.2GHz,Gigabyte P45 DS3, 2X2gb Corsair Dominator 1066MHz, Sapphire HD4870, Samsung T220, OCZ 600w modeXtreme, 500gb Hitachi
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 20:40 (Butcher).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick je slovno-brojčani jerbo mi je netko zauzeo nick kojim se inače koristim na ostalim forumima ("Afro" ili "Africa");

Avatar čisto logičan - kad god zapnem na hardveru/softveru, dođem ovdje i raspitam se WTF.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice