Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

poruka: 185
|
čitano: 85.175
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

hp 6730s

win 7 64bit

hdd 250 gb

proc core2duo 2 ghz

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Compaq Presario cq61

 

AMD Turion II Dual Core M500 2.2Ghz

3 GB RAM

Mobility Radeon HD 4330 (512)

Unutra je Samsung od 320gb ako se ne aram

bt, wifi, cam, 3xusb, hdmi, card reader itd

 

Fina mašina, tero je Mass Effect bez ikakvih problema, osim što je brutalno grijo hdd i cpu, al šta je tu je!

15 godina
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

HP 6830s / 17" LCD - 16:10

Intel Core 2 Duo Processor P8400 (2.26 GHz, 3 MB L2 cache, 1066 MHz FSB)

4 GB RAM

ATI Mobility Radeon HD 3430 / 256 MB dedicated video memory / DirectX 10.1 capable

250 GB HHD

DVD+/-RW SuperMulti DL LightScribe Drive - često mi javlja Focus error pri prženju Traxdata DVD+R medija Mršti se

Wi-Fi n-draft

Bluetooth v2.0

WEB Cam

Full size tipkovnica sa num-pad-om

Dual boot - Win XP i Win 7 Ultimate 64 bit (default)

 

Na njemu mi jedino nedostaje DVI ili HDMI izlaz i možda 320 GB HDD umjesto ovog 250 GB. Mršti se

 

Jedan put zbog nepažnje upaljen pao sa cca. 1m bez posljedica! Osmijeh

Valjda mu je pomogao HP 3D DriveGuard.

 

P.S. Zna li tko gdje ima jeftino kupiti adapter Express Card (host) na PCMCIA (device), jer imam PCMCIA TV karticu,

a Express Card utor na Laptopu? Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 8:34 (Matozan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

HP Probook 4510s

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=10267&catid=19

 

Imam navedeni model već neko vrijeme.

Plusevi: performanse, tipkovnica.

Minusi: svaki otisak prsta je vidljiv, u pocetku je bilo "tesko ugurati" usb stick u usb utor, ekran se uvija pod "pritiskom"

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
naxeem kaže...

MacBookPro 13.3" - Jako, jako fino... na testu ga imam na 3 dana. Sve se bojim da bih ga mogao uzeti kao glavno računalo.

Hocel' past kakva recenzija? 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
Matozan kaže...

HP 6830s

DVD+/-RW SuperMulti DL LightScribe Drive - često mi javlja Focus error pri prženju Traxdata DVD+R medija Mršti se

Vlasnik sam tog lapa i meni se to identicno dogadja. Vec sam ga mislio nositi na servis radi toga jer uglavnom samo przim Traxdatu pa nisam mislio da je do branda vec przenja kao takvog.

15 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Acer Aspire 7730G  s Core2Duo T5800 procesorom, 2Gb ram-a i nVidia 9600GT 512Mb grafickom.

Lap mi je odlican (Smijeh), samo Vista koja dolazi uz njega je ocajna jer je Acer stavio programe za stednju energije, pa se to nekad zna uzasno vuci.Namigiva

 

 

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
Los Sam kaže...
Matozan kaže...

HP 6830s

DVD+/-RW SuperMulti DL LightScribe Drive - često mi javlja Focus error pri prženju Traxdata DVD+R medija Mršti se

Vlasnik sam tog lapa i meni se to identicno dogadja. Vec sam ga mislio nositi na servis radi toga jer uglavnom samo przim Traxdatu pa nisam mislio da je do branda vec przenja kao takvog.

i ja imam problema sa pržilicom(sličan laptop), i na garanciji mi ju nisu htjeli promjenit jer je kao njima radila....

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
15 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Dell Studio 1555

 

T4300 Dual-Core 2.1 GHz

ATI Mobility Radeon HD 4570 800Mhz

4 GB RAM-a

320 GB HDD

OS: Windows 7 Home Premium (64 bit)

15,6" Widescreen High Definition (1366X768)

 

Laptop me dosad odusevio (imam ga skoro tjedan dana), sve leti i ugodno je radit na njemu.

Uzeo sam ga primarno radi fakulteta, AutoCAD, Dev-C++, video editting itd. sve radi.

Instalirao sam i neke igre, u Crysisu mi je po defaultu sve bilo na High mogao bih to gurat i na vise.

Jedina mana do sad koju sam primjetio je da se "Eject" tipka savija.

Autonomiju mu jos nisam uspio testirat ali za surfanje i obradu teksta trosi jako malo.

Za lovu koju sam dao za njega (3800kn) sam stvarno jako zadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2010 10:35 (JackD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Toshibu satelite II

 

Par rječi:

 

Pre dobro

This town (is) like a great big puss.y just waiting to get fucke.d
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

evo sad sam nabavio thinkpad t400

ljudi imam HP 6820 sa njegovom velikom tastaturom i numerickim dijelom izgledao mi je kao blazenstvo tipkanja, medjutim ovih dana evo sve sto treba vise kuckati radim na t400, ne znam koje ovo projektovao ali thnkpad tastatura fantastika.

ekran je ok , mat, nije nikakav glossy shitty, performase su odlice, iako ima samo 2GB memorije(treba dodati) sedmica sezdestcetverobitna radi fino i tecno, kodira i video pristojno brzo i u skladu sa procesorom i memorijom a da pri tom niti jednom se ne cuje ventilator ili da se ugrije dio koji se dira rukama ili da s eosjeti toplota.

robusnos kucista je izvanredna poklopac monitora bolna tacka svih prenosnika je cvrst ko stijena i osjeti se da ispod ima zastitni kavez, baglame(iliti vecini vas poznatije kao sharke) su od masivnog celika, nema teorije njih polomiti.

Interesantno mi je da ovaj model t400 slovi kao jedan od najlosijih u thinkpad istoriji a ipak sam odusevljen kvalitetom poredeci je sa drugim prenosnicima.

I sve to u dvije i neto sitno kile.

Moje iskustvo kaze d au deset godina rada u i kraj servisa racunara nikad mi na servis nije dosao stari prijenosnik neke druge linije osim thinkpada, ponekad se zalomi koji stari HP ili DELL, ponekad toshiba ali thinkpad sa PII 266 procesorom dan danas kod ljudi rade pod XP ko sat.

Namjerno ne pisem IBM ili LENOVO, thinkpad je prica za sebe, nadam se da to ime nece devalvirati u kineskim rukama.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
dado993 kaže...

HP Probook 4510s

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=10267&catid=19

 

Imam navedeni model već neko vrijeme.

Plusevi: performanse, tipkovnica.

Minusi: svaki otisak prsta je vidljiv, u pocetku je bilo "tesko ugurati" usb stick u usb utor, ekran se uvija pod "pritiskom"

 

Također i ja imam taj model, inače je ovak super, ima grafu i to, nije glasan.Ne zuji.A to jedino, monitor sa stražnje strane je kao mramorna ploča, estetski super, ali ostavlja jako otisak.A dali su neku krpicu za brisanje :D , uglavnom, laptop je super, crn cijeli.TIpka za paljenje je isto fora.4x usb, hdmi ulaz (jej digi tv :P) VGA izlaz, modemski ulaz, etherent, wlan, grafa 512 mb, procesor 2.0 intel naravno.Pa et, osim što eto, ostavlja tragove, ali najobičnija sredstva za čišćenje računala to srede :D

pbandov -IT
14 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Asus F5N. Sve super, kvalitetna izrada i nije se kvario, baterija zadovoljava.

 

Otkad sam ga maznuo karate udarcem ne radi snimac i ima crnu mrlju na vrhu ekrana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
Dragon23288 kaže...

 

 

Otkad sam ga maznuo karate udarcem ne radi snimac i ima crnu mrlju na vrhu ekrana.

lol da nije to bio onaj gamer fail moment ? "....so I punched him in his face right trough my screen, he's face got black..." Smijeh

pbandov -IT
14 godina
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Piše pod moj pc.. HP 6830s

 

Uzeo sam ga prošlo ljeto; zadovoljan, 3 godine garancija, ne pregrijava se niti malo,

 

Windows 7 jako dobro radi na njemu, ali trenutno je instaliran Ubuntu 9.10, Linux vjerojatno ostaje za stalno..

 

Baš nikakvih problema nemam, jedino nebi bilo loše da je malo jača grafička unutra, ali pošto se uopće ne igram na njemu, ne smeta mi.

Plod nepouzdanosti kontracepcije
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2010 23:14 (nontryer).
14 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
ja posjedujem Toshibu A300D-21D,imate review medju mojm temama,nesto mi nece link da primi.
Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu______Ako ti je netko pomogao stisni HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
pbandov kaže...
Dragon23288 kaže...

 

 

Otkad sam ga maznuo karate udarcem ne radi snimac i ima crnu mrlju na vrhu ekrana.

lol da nije to bio onaj gamer fail moment ? "....so I punched him in his face right trough my screen, he's face got black..." Smijeh

Nanervirao sam se jer je snimac radio sve do dana kad mi je stvarno zatrebao. Moment of failure: da se smirim krenuo sam igrati UT

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
Dragon23288 kaže...
pbandov kaže...
Dragon23288 kaže...

 

 

Otkad sam ga maznuo karate udarcem ne radi snimac i ima crnu mrlju na vrhu ekrana.

lol da nije to bio onaj gamer fail moment ? "....so I punched him in his face right trough my screen, he's face got black..." Smijeh

Nanervirao sam se jer je snimac radio sve do dana kad mi je stvarno zatrebao. Moment of failure: da se smirim krenuo sam igrati UT

hehe Smijeh

pbandov -IT "zarada" preko neta: http://www.neobux.com/?rh=506574617242616E646F76
14 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Acer Aspire 5942G-434G32MN

 

Konfiguracija piše pod Moj Pc, a napisat ću koju više o njemu jer sam vidio par ljudi na forumu da su se raspitivali o modelu Aspire 7740G koji se razlikuje po veličini i izgledu dok su glavne komponente identične. Nadam se da ne zamjerite

 

Koristim Win 7 x64, model  dolazi sa Toshibinim HDD od 320GB koji se vrti na 5.200 rpm ali naručio sam drugi HDD od 640GB 7200rpm pa čekam da se tebra vrati iz Njemačke i donese (:

 

Laptop je vrlo atraktivnog dizajna pomalo futurističkog izgleda. Poklopac je premazan sa (izvinite na ne stručnom izrazu) nekom bojom pa pod raznim svjetlosnim uvjetima daje tamno plavu/tamno ljubičastu boju dok je u slabije osvjetljenim prostorijama na prvi pogled crne boje. Tipkovnica je osvjetljena (ima mogućnost isključivanja) i vrlo ugodna za korištenje. Touchpad je multigesture i ima posebnu tipku za isključivanje iste dok recimo koristite usb miš u radu. Acer cinedash media console 2.0 je zaista ljep detalj na njemu i meni koji puno slusam muziku vrlo korisna. "Tipke" na konzoli nisu ispupčene već ravne sa površinom a također ima tipku "hold" kojom zaključavate daljnje korištene konzole. Jačinu zvuka možete pojačavati ili smanjivati sa kotačićem. Acer Tuba uz 2 ugrađena stere zvučnika ima dva otvora što ljepo izgleda ali što se tiče da puno pomaže kada slušate nešto to definitivno ne.

Ekran nije visoke rezolucije i u jačim svjetlosnim uvjetima nije pogodan za korištenje (bez naprezanja očiju) ali kutevi gledanja su sasvim zadovoljavajući. Na desnom dijelu ispod ekrana se nalaze dvije tipke na dodir. Jedna gasi ekran a druga je vezana uz acerovu tehnologiju za poboljšavanje doživljaja gledanja filmova.Također Acerov logo je osvjetljen i to nije izvedeno baš diskretno jer ljepše bi bilo da svjetli logo sa druge strane poklopca no šta je tu je.

 

Kada sam ga raspakiravao prvo što sam pogledao je kako su riješili hlađenje. Bio sam razočaran kada sam vidio samo otvor za hlađenje a na dnu laptopa nikakvih proreza niti otvora kao što sam imao na prošlom laptopu. No pokazalo se da je pretpostavka majka svih zajeba jer prorezi za cirkulaciju su sa prednje strane laptopa i vrlo efikasno riješenje moram napomenuti.

Mučio sam ga sa Dirt 2 sve na max oko 30min vožnje u krug po dijelu gdje ima vode i prašine,ispuhivao je topal ali ne vruć zrak što me ugodno iznenadilo. Na dijelu ljevo od touch pada se osjetilo mlako zagrijavanje jedino, sve desno od touchpada je bilo hladno.

 

A sada na zanimljivije segmente PERFORMANSE

Performanse za laptop plaćen 5864 kn su i više nego odlične i puno više nego što sam očekivao zato neću ništa opisivati negu ću samo staviti popis igara koje igram.

Sve igre su na njihovim max detaljima msaa,v-sync,aa itd je uključeno (samo da napomenem da sa 3.10 beta driverima dobivam značajan boost u igrama što je i omogućilo povisivanje detalja igri ali sam primjetio da sa tim driverima cut scenes nisu fluidni) Igram u nativnoj rezoliciji laptopa i razumijem da većini igrača sve što je ispod 30fps nije igrivo. Novije i zahtjevnije igre dakako da mi ne rade na 30+ fps ali su itekako igrive i "štekanja" ne realno je tvrditi da nema jer sam osjetio u Just Caouse 2 Demo što je riješeno putem novih drivera.

Nisam koristio Fraps tako da samo igre sa internim benchmarkovima će imati točan br. fps-a

 

Popis igara:

Batllefield Bad Company 2 - ovdje se osjeti kao lagani lag kada je u pitanju veća količina dima i prašine uzrokovane eksploziom

Dirt 2 - ovdje dobivam 20-21 fps jer pokazuje kada se uđe u graphics options DX11 je to ipak :)

Burnout Paradise - no problems ali igra je inače jako optimizirana i ne zahtjevna

Call of Duty Modern Warfare 2 - bez lagova i preljepo izgleda kada se priključi na recimo 107" LCD također vrlo optimizirana igra po meni

Just Cause 2 Demo  - vrlo značajan boost sa novim driverima

Grand Theft Auto IV - sa 11.9 driverima 19 fps/ sa 3.10 beta boost na 27.83 preko GTAIV benchmarka (ovo nisam vjerovao pa sam bm radio 4 puta)

RTL Winter Sports 2009 - nema problema

CoJ 2 : -ll-

Avatar: -ll- na prvom nivou u jednoj sobi se pokazuje crni artifekt koji nestaje izlaskom iz sobe. Dali je do drivera ili igre ne znam

Shift: -ll- iskreno ovo sam odvozio samo probni krug i prvu utruku ali nije bilo nikakvih problema

Vancouver 2010 -ll-

Prototype -ll-

 

Indirektno vezano sa performansama dobivenim u igrama je možda to što sam "optimizirao" laptop sa TuneUp Utilities 2010 koji vrlo često korisitm,instaliranje aplikacija koje su mi potrebne i uslužne i brisanje nekih filova iz appdata foldera također i isključivanje nekih meni nepotrebnih win services

Windows expirience index

 

Procesor :              6.7

Memory (Ram) :     5.9

Graphics :              6.7

Gaming Graphics : 6.7

Primary Hard Disk  5,5

 

Bateriju sam  napunio samo 2 puta tako da ne znam kolika je autonomija jer power settings je kod mene uvijek na high, a laptop kada uključim korisitm poprilično dugo pa je hoću poštediti.

 

Sve ukupan dojam: Vrlo sam zadovoljan ako je gledati na uloženo/dobiveno

 

 

Pretpostavka je majka svih zajeba Ica :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2010 6:13 (SickSilvo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

EVO MOJE PILESmijeh

 

Casio SL-310TER+

 

10-Digits EXTRA BIG LC-Display with 2-colour

high-quality design
Combined solar-/battery operation
Dimensions (H x W x L): 8 x 70 x 118,5 mm
Weight: ca. 50 g
Battery: 1 x LR54
Key Rollover
Plastic Keys
Wallet Case included

 

Euro Conversion
Tax Calculation
Percentage Calculation
Independent Memory
Key for changing Plus/Minus Sign
Double Zero Key
3-Digit Comma Markers

 

ma kazem vam zvijer, taj cupa sve pres sobom a ne trosi nista

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

acer aspire 7740G-434G50Mn

i5 430M

4gb ddr3 1066

ati hd 5650m 1024 mb gddr3

500gb

 

5666kn

 

vanjstina tj. kuciste je prekrasno,tamnoplave boje,ali je vec puno otisaka prstiju i nema brave vec se ekran samo poklopi na kuciste

ekran je fantastican-slika je ostra,kad je osvjetljenje na max,vidi se i tipkat-netreba svjetlo u prostoru

tipkovnica se ne uvija-iako ja bas nisam neki tipkac,a ucio sam se na prastarim cherry-ima,tako da imam "tesku ruku" i lupam dok tipkam

zvucnik je dovoljno dobar da se cuje po sobi vrlo razgovjetno,bilo da je film ili gledanje youtube-a

 

sedmica daje index 5.9 za ram i hdd kao najnizi skor

ostalo je 6.9

EDIT

krivo sam napisao,isprika

cpu 6.7

ram 5.9

gpu 6.7

gaming 6.7

hdd 5.9

stavicu i neke slike kad skuzim kak se to radi;-)

inace meni je staklar stavio 64 bit w7 ult

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 15:07 (ED63).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

imam hp 4710s vc 436 ea

17 inača

intel core 2 duo,2 ghz

4 gb rama

seagate hd 500 gb 7200

win 7 32 bita

ati hd 4330 512 dd2

dosta sam zadovoljan,u sebi ima solidan hardver ja baš i nisam nešto zahtjevan,samo želim da mogu na kompjutoru obavljati više funkcija a da se ne sruši ili smrzne,služi mi kao zamjena za stolno jer mi je bio potreban kompjutor a nije mi se dalo slagati kantu sa monitorom(to mi je u planu),možda mu je jedino mana što baterija u laganom radu (internet ) izdrži dva i po sata

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
ED63 kaže...

acer aspire 7740G-434G50Mn

i5 430M

4gb ddr3 1066

ati hd 5650m 1024 mb gddr3

500gb

 

5666kn

 

vanjstina tj. kuciste je prekrasno,tamnoplave boje,ali je vec puno otisaka prstiju i nema brave vec se ekran samo poklopi na kuciste

ekran je fantastican-slika je ostra,kad je osvjetljenje na max,vidi se i tipkat-netreba svjetlo u prostoru

tipkovnica se ne uvija-iako ja bas nisam neki tipkac,a ucio sam se na prastarim cherry-ima,tako da imam "tesku ruku" i lupam dok tipkam

zvucnik je dovoljno dobar da se cuje po sobi vrlo razgovjetno,bilo da je film ili gledanje youtube-a

 

sedmica daje index 5.9 za ram i hdd kao najnizi skor

ostalo je 6.9

 

 

Takodjer isti laptop kupljen u arhitehu. Leptop je jednom rijecu: ultra.

Ocjene na W7 32bit mi nisu kao i tebi :S

 

http://www.imagesforme.com/show.php/1041258_Untitled.jpg

15 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Tebi su sve ocjene cudne osim harda. Mislim da nisi instalirao drivere od graficke kak se spada jer su ti debelo preniske ocjene, a  ram ti je pitaj boga zasto tako jako brz.

Evo ocjena od moje sestre sa Win7 x64 Ultimate:

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 0:25 (Los Sam).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Drivere sam instalirao koje sam skinuo sa Acer-ove stranice, nekih 500mb su zauzimali. Takodjer drivere od procesora.

 

Jel mi mozete onda reci odakle ste skinuli drivere? Glupo mi je da tak malu ocjenu graficka ima. :S

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 12:59 (avantgard).
15 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Skini drivere sa ovog linka:

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-32.aspx

-driveri za 5650 - win 7 x32

 

Skinula je sestra te drivere, ali za x64 i rade odlicno, rijesio se problem koji je imala.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Fujitsu computers siemens.........

Intel Core 2 duo 2.16GHz......

2Gb rama.......

SIS 256Mb........

Atheros WLAN........

320Gb hard disk........

Uglavnom dosta dobar........

The quieter you become the more you are able to hear...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 15:07 (Ivan 992).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu
Ivan 992 kaže...

Fujitsu computers siemens.........

Intel Core 2 duo 2.16GHz......

2Gb rama.......

SIS 256Mb........

Atheros WLAN........

320Gb hard disk........

Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 11:13 (mali.ivica87).
14 godina
neaktivan
offline
Sony VAIO/VGN-FW455d

Sony VAIO/VGN-FW455d

Manufacturer:   Sony Corporation
Processor:   Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6500 @ 2.10GHz (2 CPUs), ~2.1GHz
Memory:    4096MB RAM

Hard Drive:    320GB Total

Video Card:    ATI Mobility Radeon HD 4650
Monitor:    16.4" HD

Sound Card:   Speakers (High Definition Audio Device)
Mouse:    Mighty Mouse
Mouse Surface  Sharkoon
Operating System:    Windows 7 Ultimate 32-bit
Motherboard:    Sony VGN-FW455D

Rezolucija :1600X900 Wide

Blue Ray

Mislim da je 1.3 mgp camera

Samo eto sto sam ga kupio vani pa mi ima engl/franc tipkovnicu... 

Imam osnovnu bateriju tako da traje nekih 2-2.5 sata...

http://www.portal1000.com.br/adm/editor/up/110212/Notebook_Sony_VAIOFW4554.jpg

Graficka bez problema vrti nove igre...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 12:04 (veki160).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji imate laptop uz nekoliko riječi o njemu

E sad je i meni i jedno i drugo (za grafiku) 6,7, ali i dalje mi je ocjena za rame 7,1. :D Ono su neki zastarjeli driveri izgleda na acerovoj stranici.

A za procesor mi je ocjena valjda 6,3, za razliku od tvoje sestre koja ima 6,6, ali to je valjda zato sto nisam instalirao turboboost koliko se sjeca, nesto takvo, budem sada.

 

EDIT: Evo instalirao turboboost i sada je 6,4.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 15:31 (avantgard).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice