Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.720
|
čitano: 13.080.539
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
micamacaa kaže...
kako te sluzi laptop?namjeravam uzet isti

 ako pitaš za mene, meni je ok , sve ide na nativnu rez. a i dalje bude preko 40 fps osim battlefielda 2, cod 6 i gta4(gta4 kao i večini) oni su mi 1024*768, jer mi je  procesor bottleneck, ali pentium je pentium - semper fi. da mogu birati, uzeo bih ga opet.

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 

Najbolja ponuda cjelokupne tehničke robe je u internet megastore-u SALONA TECH.

 

www.salonatech.com

 

Veliki izbor od informatike, bijele tehnike do osobne njege.

Isporuka u roku 24 sata, ako je roba na lageru, odlična usluga pri kupnji i stvarno super pristup prema kupcima.

 

Kupio sam tamo HP Compaq CQ62 i Panasonic plazmu i sve je bilo super i extra profesionalno.

Ako pak morate čekati isporuku nekoliko dana, plaćate dan prije same isporuke.

 

Svakako preporučujem prilikom kupnje ovaj web shop.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
glam kaže...

Danas sam pokupila to svoje čudo (HP G72-a10EM). Odmah dva problema: javlja neki error kad se pokušavam spojiti na bežični maxadsl i ne registrira grafičku karticu (grrrr!!!). Sad skidam neki driver sa službenog HP site-a. Zapravo hoću reći da me ljuti što nisu priložili drivere u kutiji nego ja to sad moram sama skidat.

 

Da ne bude sve loše, jako mi se sviđaju tipkovnica i touchpad, a ni display nije loš.

sori obracala sam se glam,...

e pa glam,kako te inace sluzi laptop..namjeravam uzet isti...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 18:11 (micamacaa).
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koji je od ova dva  bolji ?

Toshiba

Intel i5-430M 2,26 GHz
2x 2048 MB
15,6", 1366x768
SATA 500 GB
Windows ® 7 Home Premium 64 bit
ATI Radeon 5650 1GB
DVD±RW DL, 1x 10/100 Ethernet, Bluetooth, 802.11b/g/n
USB 2.0 2,

Video kamera 0,3

24 mj / na bateriju 12 mj

 

Cijena 6100 kn

 

Asus
AMD Phenom2 N830 (2.1Ghz)
4096MB DDR3 (1066MHz)
500GB(5400rpm)
15.6''HD (1366x768)
DVD-SM
ATI 5730HD 1GB
G-LAN
HDMI
Wi-fi Atheros
Bluetooth
1.3MPixel Camera
6cell-4400mAh, no OS

24 mj / na bateriju 12 mj

 

Cijena 6200 kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 15:48 (Marius_st).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

trebao bih malu pomoc, imam nekoliko modela HP ProBooka na izboru, a ne znam koj uzeti. Laptop cu koristi za surfanje, glednje filmova, igranje WoW-a i jos koji noviji naslov, i za faks...

modeli:

 

WK330EA, WD720EA, WD696EA, WD702EA

 

 

ili ako imate vi koj drugi prijedlog do 5000-5500kn!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Marius_st kaže...

Koji je od ova dva  bolji ?

Toshiba

Intel i5-430M 2,26 GHz
2x 2048 MB
15,6", 1366x768
SATA 500 GB
Windows ® 7 Home Premium 64 bit
ATI Radeon 5650 1GB
DVD±RW DL, 1x 10/100 Ethernet, Bluetooth, 802.11b/g/n
USB 2.0 2,

Video kamera 0,3

24 mj / na bateriju 12 mj

 

Cijena 6100 kn

 

Asus
AMD Phenom2 N830 (2.1Ghz)
4096MB DDR3 (1066MHz)
500GB(5400rpm)
15.6''HD (1366x768)
DVD-SM
ATI 5730HD 1GB
G-LAN
HDMI
Wi-fi Atheros
Bluetooth
1.3MPixel Camera
6cell-4400mAh, no OS

24 mj / na bateriju 12 mj

 

Cijena 6200 kn

Ovaj prvi, dolazi ti sa windowsima, ima novi i5 procesor, za grafičku neznam koja je jaca, potrazi na netu.. i znam da je barem prije bilo, neka super garancija za toshibu..

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Odabra sam Toshibu ali svejedno hvala na odgovoru!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Marius_st kaže...

Koji je od ova dva  bolji ?

Toshiba

Intel i5-430M 2,26 GHz
2x 2048 MB
15,6", 1366x768
SATA 500 GB
Windows ® 7 Home Premium 64 bit
ATI Radeon 5650 1GB
DVD±RW DL, 1x 10/100 Ethernet, Bluetooth, 802.11b/g/n
USB 2.0 2,

Video kamera 0,3

24 mj / na bateriju 12 mj

 

Cijena 6100 kn

 

Asus
AMD Phenom2 N830 (2.1Ghz)
4096MB DDR3 (1066MHz)
500GB(5400rpm)
15.6''HD (1366x768)
DVD-SM
ATI 5730HD 1GB
G-LAN
HDMI
Wi-fi Atheros
Bluetooth
1.3MPixel Camera
6cell-4400mAh, no OS

24 mj / na bateriju 12 mj

 

Cijena 6200 kn

asus ima triple core proc 1.8gh/512kb cache/ht 3600/35W/45nm

toshiba ima i5 quad zbog hyper threadinga 2.26gh-2.53 turbo boost/3mb cache/35W/32nm sto je noviji proc,brz zbog takta,cachea i 1 jezgre vise i i manje se grije od amd-a

znaci vise ce dizati takt u radu i bolji po svemu od amd-a

 

graficka je skoro ista,jedina razlika je da 5730 ima takt jezgre 650mhz (5650 450mhz) sto je razlika od cca.45% vise, makar su obadvije jake i dovoljne za tu rezoluciju

 

toshiba ima w7 i drivere gore,al ak se kuzis u instalaciju to nije presudno

po meni toshiba puno vise kosta zbog imena,a malo daje u odnosu na druge

 

toshiba-bolji proc,w7

asus-bolja grafa,kvaliteta izrade

 

znaci ostaje pitanje ukusa,moras ih vidit,isprepipat i probat radit na njima prije nego iskesiras

i mora ti lap bit "lijep i seksi" jer ces ga gledat i dirat barem 2 godine,a dao bog i 5 godina,pa kad kupis novog(opet,samo sa puno vise iskustva) ovog poklonis frendu/susjedu/rodjaku

ak si prije toga vec imao lap pa preferiras brand,odluka je na tebi...

 

sto se tice prosirivanja,jedino mozes ubacit vise ram-a ak to lap podrzava,al ti treba 64-bitni os

racunaj da ak ides sa 2x2gb ram-a na 2x4gb to moras posebno narucit (jer bas nisu na lageru) u nekom provjerenom(jer je skupo) shopu,to moze ic i do 3k kn za 2x4gb ddr3,a stari ram moras izvadit i dat/prodat

 

druga opcija je ssd 80-160gb,ovisi kolko para mislis investirat-ssd ce ti trajat i nakon sto komp bude samo skupi uteg...

 

jos mozes nac za tu cifru neki treci lap bez win koji ce bit bolji/brzi/ljepsi(tebi) od toshibe,jer w7 je cca.900kn u cijeni lap-a

 

ja sam 3 mjeseca trazio svoj i vrlo sam zadovoljan,s obzirom da sam ga kupio samo za igrat cross fire i bio sam duboko uronio u tematiku...

acer i asus su tu negdje u klasi koju ti gledas,odluci sam i zapamti da frendov savjet odrazava frendove zelje,a lap ces i platit i koristit ti tak da kupi onaj koji ti se svidi i neces fulat

 

ja sam za svog jos uzeo samsonite ruksak za 626kn,al za 15.6" kostaju manje i imas veci izbor

 

nadam se da sam ti odmogao...

kad kupujes prva tri laptopa je najteze izabrat,cetvrti vec ide lakse...

p.s. meni je najvise pomogao sef (hvala sefe) jer je on nasao moj lap kao best baj tada(15.3.) i prodavao se ko vruce kifle (lap,ne sef) tak da sam ugrabio priliku..

pozdrav s mora

13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

moze mala pomoc? ovako dvoumim se izmedju da laptopa. cijenom bas i nisu blizu pa bi zato trebao pomoc.

 

1. HP ProBook 4520s 15.6in LED HD BrightView 1366x768 Intel Core i3-330M 2.13GHz (3MB L3 cache) 4GB DDR3 500GB 7200 okretaja DVD+/-RW LightScribe ATI Radeon HD 4350 512MB eSATA HDMI SuSE Linux 1g. CRVENI + torba

 

3800kn

 

2.HP ProBook 6550b 15.6in LED HD anti-glare 1366x768 Intel Core i5-450M 2.4 GHz (3 MB L3 cache) 1x2GB DDR3 320GB 7200 okretaja DVD+/-RW ATI HD 540v 512 MB Webcam BT FPR eSATA DisplayPort Firewire Windows 7 Pro + Office 2007 Ready 1g.

 

5400kn

 

laptop bi koristio najvise za surfanje, igranje wow-a (mozda i pokoj drugi noviji naslov), te za faks. Ako imate vi mozda koj drugi prijedlog do 5000kn!

 

hvala

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav hakeri !!!

 

evo sam nov na forumu.....vidin da ima masu stranica na temu sta mi upravo treba,a neman trenutno bas vrimena sve po redu citat,pa ako bi mogli malo pomoc bio bih prezahvalan....gledan za kupit laptop,klasican san student hehehe,znaci laptop za bacit na koju igricu,filmove...da bez trokavanja radi par programa...autocad,fotoshop itd.

e,i cifra oko nekih 5000kn,nebi bas puno isa priko tog broja Iznenađen    (15,6 ekran)

 

 

zapea mi je za oko  ovaj hp-ov pavilion dv6            http://protis.hr/products/details/notebook-hp-pavilion-dv63040sm-wr793ea/36071?service=1  

 

ili mozda neki hp-ov probook ili mozda toshiba???????

 

aj molin vas pomagajte.................faks samo sta nije pocea a triba mi laptop

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Me again...

 

Ovako, mome frendu treba laptop do 7k kuna za faks.

 

Minimalno 15,5" ekran, dual core proc naravno, 3+ GB RAMa, disk 320+ GB, dobra baterija i da nije pretežak. Ako može, nešto od HPa ili Toshibe. Naravno, ako ima nešto bolje za tu lovu, može.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Mislim da bi se ovo svidjelo nasemu prijatelju :D

 

 

http://www.comel.hr/katalog/prijenosnici/asus/172201/asus-k72f-ty023v

15 godina
odjavljen
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Za te novce se more bolje proć. Skoro 6k kuna a integrirana grafika? Skoro je jednak ko moj od 2.5k kn (jedino je proc drugačiji).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bio sam vidio ovu temu tek sad, i nastala je jos jedna nepotrebna tema, ispricavam se...

 

 

 

Tražim laptop cjenovnog ranga cca 8000 kn.
Napomenuo bih da mi netreba neki divovski od 17.5 incha, ali bi laptop prvenstveno sluzio za surfanje, multimediju i pokoju nezahtjevnu igru.



Savjetujte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kakva su vaša iskustva s Acer laptopima. Uskoro kupujen, a ovaj mi je upa u oko pa da čujen vaša razmišljanja. Naravno možete predložit i neki bolji do 6000 max 6500 kn.

http://www.youtube.com/watch?v=N80ec5dyskw
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ja sam svog platio 5666kn -arhiteh(vidi moj pisi)

ovaj ima brzi proc,a graficka je tu negde, od -16% do +2% u odnosu na ati 5650

posto je manja rezolucija,bice brzi i jaci od mog (davni best baj)

kupi,jer sumnjam da mozes nac bolju kombinaciju komponenti od acera,mozda eventualno asus.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
bruno11 kaže...

Kakva su vaša iskustva s Acer laptopima. Uskoro kupujen, a ovaj mi je upa u oko pa da čujen vaša razmišljanja. Naravno možete predložit i neki bolji do 6000 max 6500 kn.

Uh ovaj je i meni super!
Kupi to mislim da je to u rangu sa dobrim kompom od 5500 kn

15 godina
odjavljen
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Self-bump. Anyone?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 23:37 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Sum_of_all_fears kaže...

Self-bump. Anyone?

Sta kazes na ovaj?

Music is my life :)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
makaweli kaže...

Sta kazes na ovaj?

Ovo izgleda jako dobro. Ako se ne pojavi nešto slično za manje novaca, mislim da će ovo uzet jer ima praktički sve što je tražio za manje od 7k. Hvala!

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Sum_of_all_fears kaže...
makaweli kaže...

Sta kazes na ovaj?

Ovo izgleda jako dobro. Ako se ne pojavi nešto slično za manje novaca, mislim da će ovo uzet jer ima praktički sve što je tražio za manje od 7k. Hvala!

Pavillioni su odlični, moja 2 bratića ih imaju samo mogu ti reći da se dosta griju i teški su (3.5 kg). Ako mu to ne smeta ne treba dvoumit :)

Music is my life :)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
makaweli kaže...

Pavillioni su odlični, moja 2 bratića ih imaju samo mogu ti reći da se dosta griju i teški su (3.5 kg). Ako mu to ne smeta ne treba dvoumit :)

Već ima jednog HPa doma tako da zna kakvi su. Taj lap se neće puno nosti - stan - fax. Ovo izgleda kao prilično dobar izbor. Dat ću mu link pa nek odluči. Ja bi ga uzeo 100%.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

U tom slučaju odlično. Makar je siguran u kvalitetu :P Uostalom dobro je što je baterija 8 -cell , a ne 6-cell kao većina ostalih :)

 

Ako mu bude to preteško evo još jedan odličan izbor za 1k manje novaca . Lakši je čak 1 kilu, no manji je i ekran :)

 

Lenovo IdeaPad Y560

Music is my life :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 0:04 (makaweli).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav ljudi, jel ima ko info kada bi kod nas trebao izaci acer aspire one 721, vidim vani je vec izasao a kod nas ga nemogu naci u nijednom shopu, zahvaljujem na bilo kakvoj informaciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
strojek kaže...

pozdrav ljudi, jel ima ko info kada bi kod nas trebao izaci acer aspire one 721, vidim vani je vec izasao a kod nas ga nemogu naci u nijednom shopu, zahvaljujem na bilo kakvoj informaciji

Mani se ACER-a, osobno sam imao jako loša iskustva s njima. Loša kvaliteta izrade i konstantni problemi s baterijom.

Music is my life :)
14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
makaweli kaže...
strojek kaže...

pozdrav ljudi, jel ima ko info kada bi kod nas trebao izaci acer aspire one 721, vidim vani je vec izasao a kod nas ga nemogu naci u nijednom shopu, zahvaljujem na bilo kakvoj informaciji

Mani se ACER-a, osobno sam imao jako loša iskustva s njima. Loša kvaliteta izrade i konstantni problemi s baterijom.

a sta bi onda preporucio u klasi 11,6incha,obavezan hdmi out do 3k kn-a?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
strojek kaže...
makaweli kaže...
strojek kaže...

pozdrav ljudi, jel ima ko info kada bi kod nas trebao izaci acer aspire one 721, vidim vani je vec izasao a kod nas ga nemogu naci u nijednom shopu, zahvaljujem na bilo kakvoj informaciji

Mani se ACER-a, osobno sam imao jako loša iskustva s njima. Loša kvaliteta izrade i konstantni problemi s baterijom.

a sta bi onda preporucio u klasi 11,6incha,obavezan hdmi out do 3k kn-a?

Nažalost nisam stručan za tu kategoriju pa nebi srljao. Pogledaj Asus eee ili Lenovo IdeaPadove 11.6''

Music is my life :)
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav (prvi post)

 

izbrisao sam jer sam otvorio novu temu za moje pitanje

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 18:52 (Sir.Green).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Faks samo što nije počeo.

 

Trebam laptop za faks u cijenovnom razredu do 3500-4000kn. Minimalno 15.6 ekran. Programi koji če se izvoditi su AutoCad 2010, Emco Sinumerik, možda Catia. I dakako igre u slobodno vrijeme tipa cod 4.

 

Hvala i pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice