Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.644
|
čitano: 1.283.480
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Ima tko da prodaje očuvan ispravan ACER Nitro Ryzen 9 5900HX, 32GB, 1TB SSD, RTX 3080 8GB, 17.3" ?
Ako ima okej,ako ne dat ce se za novi  Područje Istra ili Slavonija(Osijek-Našice)

5 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptop do 1500...može i par sto više ajde

Može neki savjet nekog realnog best buy laptopa do 1500 eurića... Možda ga uspijem progurati preko firme pošto mi i tamo treba novo računalo za rad.

 

Znam da su šanse male za neki Legion, a da nije u njemu NVidia 3050, 3060...

 

Može i polovno, nisam izbirljiv. Hvala!

 

Linkat ću ako nađem nešto što mislim da je okej, pa čekam rešetanja komentarima!

 

Edit. Pobornik sam 17 inčnih laptopa. Što se tiče posla koristim virtualizaciju, barem jedna VM se vrti uvijek sa 16 GB RAM-a, nekad budu i dvije... 🤔😄

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2023 17:56 (pisoj1000).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptop do 1500...može i par sto više aj
pisoj1000 kaže...

Može neki savjet nekog realnog best buy laptopa do 1500 eurića... Možda ga uspijem progurati preko firme pošto mi i tamo treba novo računalo za rad.

 

Znam da su šanse male za neki Legion, a da nije u njemu NVidia 3050, 3060...

 evo 16'' legion pro sa rtx 4060 8gb i odličnim 7gen rajzen procesorom za 1.360 ojra - nabava

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptop do 1500...može i par sto više aj

Jebemu sve, otišao iz trgovine :D

11 godina
offline
Re: Gaming Laptop do 1500...može i par sto više aj
pisoj1000 kaže...

Jebemu sve, otišao iz trgovine :D

 probaj ih kontaktirat jel mogu nabaviti još koji po istoj cijeni, isplati se pričekat dok im dođe ako će biti ista ili slična cijena

6 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa, molio bih preporuku gaming laptopa do 800 eura (+-30). Thanks!

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptop do 1500...može i par sto više aj
picajzla0707 kaže...
pisoj1000 kaže...

Jebemu sve, otišao iz trgovine :D

 probaj ih kontaktirat jel mogu nabaviti još koji po istoj cijeni, isplati se pričekat dok im dođe ako će biti ista ili slična cijena

 Nazvat ću ih baš u petak da vidim. Ako ne, strpit ću se, uskoro će Boožić pa će valjda uvalit neke popuste :D

16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

skupo

13 godina
offline
Gaming Laptopi

Pitanjce, imam Lenovo Legion 5, model na linku:

https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/Legion/Lenovo_Legion_5_15IAH7H/Lenovo_Legion_5_15IAH7H_Spec.pdf

 

default ide sa 512GB SSD, a pod speckama stoji da se može samo proširiti sa 1tb NVME 2280 diskom. E sad meni to nešto čudno i nema smisla, zašto ograničenje samo na 1TB disk, pikirao bih na minimalno 2TB SSD NVME  pa me zanima da li je netko imao iskustva sa ubacivanjem diska u taj ili slične modele na kojima ti kakti stoji to ograničenje od 1TB za drugi disk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
blackened_bm kaže...

Pitanjce, imam Lenovo Legion 5, model na linku:

https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/Legion/Lenovo_Legion_5_15IAH7H/Lenovo_Legion_5_15IAH7H_Spec.pdf

 

default ide sa 512GB SSD, a pod speckama stoji da se može samo proširiti sa 1tb NVME 2280 diskom. E sad meni to nešto čudno i nema smisla, zašto ograničenje samo na 1TB disk, pikirao bih na minimalno 2TB SSD NVME  pa me zanima da li je netko imao iskustva sa ubacivanjem diska u taj ili slične modele na kojima ti kakti stoji to ograničenje od 1TB za drugi disk.

Pročitaj fusnotu.

 

Lenovo je testirao i potvrdio da ide do 1 TB SSD, odnosno ono što imaju u ponudi. Ali da sustav može podržavati i više kako će se tehnologija razvijati. Uostalom, matična ploča ne ograničava kapacitet prostora za pohranu (HDD/SSD) i ti ako sadrži isti standard priključka možeš postaviti 100 PB prostora ako želiš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 23:27 (Marko :D).
13 godina
online
Re: Gaming Laptopi
blackened_bm kaže...

Pitanjce, imam Lenovo Legion 5, model na linku:

https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/Legion/Lenovo_Legion_5_15IAH7H/Lenovo_Legion_5_15IAH7H_Spec.pdf

 

default ide sa 512GB SSD, a pod speckama stoji da se može samo proširiti sa 1tb NVME 2280 diskom. E sad meni to nešto čudno i nema smisla, zašto ograničenje samo na 1TB disk, pikirao bih na minimalno 2TB SSD NVME  pa me zanima da li je netko imao iskustva sa ubacivanjem diska u taj ili slične modele na kojima ti kakti stoji to ograničenje od 1TB za drugi disk.

 Napomena dolje

 

Notes:
The storage capacity supported is based on the test results with current Lenovo storage offerings. The system may support larger
storage as the technology develops.

 

 

3 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
Tako je meni pisalo na asusu pa lagano upiknuo disk od 2 tb :)
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Gaming Laptopi

Treba mi preporuka za gamerski laptop do 1000 eura za prijatelja. Ono što igra je Hunt: Showdown i tu i tamo poneki noviji naslov.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Planiram kupnju gaming laptopa, posto se nalazim u norveskoj nasao sam jednu trgovinu

Bio je nedavno na popustu za 39999kruna ili ti ga sada cca 3500e

https://www.greencom.no/produkt/greencom-laptops/greencom-zero/greencom-godlike-ix990wr-laptop-rtx-3080-ti-i9-16gb-ddr5-2

Ili nesto ovako malo slabije

https://www.greencom.no/produkt/greencom-laptops/greencom-zero/greencom-kratos-ix970wr-laptop-rtx-3070-i9-16gb-ddr5-1

Mozda bih pricekao tjedan eventualno black friday

Da li su tu ok novci za ovu specifikaciju, marka je norveska koliko sam shvatio i daju 3god garancije inbespatan povrat unutar 30 dana

 

Kada postam link specifikqvije nise iste kao kad udete u link

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 13:31 (DeepDiver).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa imam jedu molbu da mi pomognete naći novi laptop. Nakon 5 godina mijenjam svoj "stari" lenovo y530 gaming laptop za novi . Nisam baš u toku sa novim laptopima za koji bi se odlučio. Moji cjenovni rang je od 1500-2000 eura.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
čmrljo kaže...

Pozdrav ekipa imam jedu molbu da mi pomognete naći novi laptop. Nakon 5 godina mijenjam svoj "stari" lenovo y530 gaming laptop za novi . Nisam baš u toku sa novim laptopima za koji bi se odlučio. Moji cjenovni rang je od 1500-2000 eura.

 Legion Pro 5 sa rtx 4060 (često se na akcijama nađe za oko 1500€) ili sa rtx 4070 (kad je neka akcija ide ispod 2000€).

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
DeepDiver kaže...

Planiram kupnju gaming laptopa, posto se nalazim u norveskoj nasao sam jednu trgovinu

Bio je nedavno na popustu za 39999kruna ili ti ga sada cca 3500e

https://www.greencom.no/produkt/greencom-laptops/greencom-zero/greencom-godlike-ix990wr-laptop-rtx-3080-ti-i9-16gb-ddr5-2

Ili nesto ovako malo slabije

https://www.greencom.no/produkt/greencom-laptops/greencom-zero/greencom-kratos-ix970wr-laptop-rtx-3070-i9-16gb-ddr5-1

Mozda bih pricekao tjedan eventualno black friday

Da li su tu ok novci za ovu specifikaciju, marka je norveska koliko sam shvatio i daju 3god garancije inbespatan povrat unutar 30 dana

 

Kada postam link specifikqvije nise iste kao kad udete u link

 Jeli tko bacio oko na specigikqcije 😀

Dobro bi mi dosao savjet

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
DeepDiver kaže...
DeepDiver kaže...

Planiram kupnju gaming laptopa, posto se nalazim u norveskoj nasao sam jednu trgovinu

Bio je nedavno na popustu za 39999kruna ili ti ga sada cca 3500e

https://www.greencom.no/produkt/greencom-laptops/greencom-zero/greencom-godlike-ix990wr-laptop-rtx-3080-ti-i9-16gb-ddr5-2

Ili nesto ovako malo slabije

https://www.greencom.no/produkt/greencom-laptops/greencom-zero/greencom-kratos-ix970wr-laptop-rtx-3070-i9-16gb-ddr5-1

Mozda bih pricekao tjedan eventualno black friday

Da li su tu ok novci za ovu specifikaciju, marka je norveska koliko sam shvatio i daju 3god garancije inbespatan povrat unutar 30 dana

 

Kada postam link specifikqvije nise iste kao kad udete u link

 Jeli tko bacio oko na specigikqcije 😀

Dobro bi mi dosao savjet

 Specifikacije su vrhunske, i9/64gb/rtx 4090, za 3500€ se čini kao dobar deal. S obzirom da su kolko vidim ekrani na oba laptopa (i sa rtx 4080, i sa rtx4090) 4k, za gaming bolje da uzmeš ovaj sa rtx 4090.

14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pozdrav preporuka za laptop do 1050eura

Laptop bi bio za gaming office

Malo sam gledao asus tuf dali se isplati po toj cijeni ili ima nekaj boljeg?
Black Spider
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
crni pauk kaže...
Pozdrav preporuka za laptop do 1050eura

Laptop bi bio za gaming office

Malo sam gledao asus tuf dali se isplati po toj cijeni ili ima nekaj boljeg?

 

acmilan2 kaže...

Kolega traži laptop za solidworks i 3D modeliranje. Nije profic, cisto za sebe doma da ima nesto. Kaze iskljucivo laptop dolazi u obzir. Ima budzet od 800€ i zeli izvuc najbolje iz toga.

Ima tko kakvog iskustva sa solidom, sto vam treba za koristenje i sl.?

 

Jel bi njemu bio dobar ovakav

 

Ili jedan od ova dva mozda?

MSI Thin GF63  Gigabyte G5

 

EDIT: nasao sam ovaj HP VICTUS sa 15,6 FHD 144Hz, Intel Core i5 12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050. 899€ pa -10% je 809€. Mozda je ovo bolje onda od ovih gore?

 Ja mislim da ti je ovo bolji izbor mozda, meni ionako nitko nije odgovorio pa eto, nadam se da ce ti ovo pomoci u odabiru.

Kovačić
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
crni pauk kaže...
Pozdrav preporuka za laptop do 1050eura

Laptop bi bio za gaming office

Malo sam gledao asus tuf dali se isplati po toj cijeni ili ima nekaj boljeg?

 Puno puno bolja solucija Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7, 82SB00JYSC, 15,6, WQHD, IPS, AMD Ryzen 5 7535HS, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, Free Dos, laptop | Gaming laptopi | Laptopi | Laptopi i oprema | Računala | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina
Ako uzimaš preko njihove mobilne aplikacije imaš još dodatan popust od 10% pa te ispadne ukupno 1027€

12 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav ekipa, vrebam neki laptop tu negdje oko 1500 eura. 

 

Malo sam prelistao temu, rekao bi da je best buy Lenovo Legion 5 Pro po vašim preporukama? Sa Ryzen 7icom i RTX 4060.

Mislite li da se isplati malo pričekati, vrebati neki model sa 32gb RAM za tu lovu ili je to nemoguće? Nije mi frka ni pričekati Black Friday recimo.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 16:52 (Tomek.Klc).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
crni pauk kaže...
Pozdrav preporuka za laptop do 1050eura

Laptop bi bio za gaming office

Malo sam gledao asus tuf dali se isplati po toj cijeni ili ima nekaj boljeg?

 ne to uzimat nikako

grafa je 1650, znaci vec su 3 generacije novijih izasle, ne uzimat ni za neprijatelja, stara krama bez obzira na cijenu

Date of Announcement  23.04.2019 = 1620 days old

cca od prije 4 i pol godine je izasla !!!

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 mjeseci
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Imam ponudu kupiti Acer Nitro 5 17.3' sljedecih specifikacija:

Ryzen 5 5600H

Nvidia GeForce RTX 3060

RAM 20gb (nadograđeno)

SSD 512gb

144hz FHD zaslon

 

Laptop je star nesto vise od 6mj i cijena je 700eura

Isplati li se uzimati ili ne?

Specifikacije su dovoljne za ono sto trebam samo me zanima da li je to dobra ponuda..

Nemam opciju kupiti PC radi cestog putovanja..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
dAnte265 kaže...

Imam ponudu kupiti Acer Nitro 5 17.3' sljedecih specifikacija:

Ryzen 5 5600H

Nvidia GeForce RTX 3060

RAM 20gb (nadograđeno)

SSD 512gb

144hz FHD zaslon

 

Laptop je star nesto vise od 6mj i cijena je 700eura

Isplati li se uzimati ili ne?

Specifikacije su dovoljne za ono sto trebam samo me zanima da li je to dobra ponuda..

Nemam opciju kupiti PC radi cestog putovanja..

 Čini mi se kao fer cijena ako je dobro očuvan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2023 18:56 (Ferritin).
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
dAnte265 kaže...

Imam ponudu kupiti Acer Nitro 5 17.3' sljedecih specifikacija:

Ryzen 5 5600H

Nvidia GeForce RTX 3060

RAM 20gb (nadograđeno)

SSD 512gb

144hz FHD zaslon

 

Laptop je star nesto vise od 6mj i cijena je 700eura

Isplati li se uzimati ili ne?

Specifikacije su dovoljne za ono sto trebam samo me zanima da li je to dobra ponuda..

Nemam opciju kupiti PC radi cestog putovanja..

 Cijena je sasvim ok (pogotovo što bi laptop trebao bit još skoro godinu i pol pod garancijom).
Jesi siguran da je RAM 20gb (16+4), više logike bi imalo da je 24gb (16+8)?

10 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav,

 

Da li ima nešto bolje od ovoga https://www.instar-informatika.hr/notebook-asus-gaming-tuf-a15-fa507xv-hq022w-156-wqhd-ips-165hz-am/198578/product/#tehspecsection u rangu do 2k€?

 

Bitno mi je da je unutar Hr..

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice