Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.720
|
čitano: 13.080.242
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Kaktus 20 kaže...

@P4k1

Tnx za savjete. Znam da ni Toshiba ni DELL nemaju Windowse, ali imam doma original XP sa stolnog kompa i MS Office pa ću ih nabacit na laptop. Neću se igrat na njemu, iskreno sumnjam u to, ali imam onaj efekt (kao vjerojatno i svi) da bi nekako kupila najbolje što mogu za iste pare pa makar mi možda i ne treba. Jamstvo mi je bitno jer mi laptop treba prvenstveno za posao i htjela bi da me posluži što je duže moguće, a ne da u 3 godine imam 5 kvarova ili da mi nakon isteka jamstva sve kao programirano krepa (što mi se dogodilo sa stolnim kompom pred koju godnu). Misliš da je zbog jamstva bolje da uzmem Toshibu? (Zivcira me jedino što nema Bluetooth-ne kužim zašto ga nema na masi Toshiba tog ranga). Istina je da oni pokrivaju širi spektar kojekakvih kvarova i da mogu dokupit 4 godine jamstva...Misliš da nema potrebe da uzmem jači laptop od onog što mi treba čisto da budem duže u toku?

Evo ti ovdje isto par laptopa sa dobrim komponentama, bez windowsa i možeš im produžiti jamstvo, sve ih proizvodi HP pa se za kvalitetu ne trebaš brinuti. Samo što neki imaju a neki ne bluetooth

 

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=3705

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=4028

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=3952

 

DELL

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=4370

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=3799

 

Ja osobno bih išao na http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=3952 i http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=3751

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pa nekako nisam sklona HP-u. Subjektivno, može se reći, ali moj izbor su bili Toshiba, Asus, DELL...Mislim da ću ipak ići na onaj DELL ili ovaj koji si mi ti predložio. 3 godine jamstva mi se čine ok, nadam se da se necu zeznuti i kupiti mačka u vreći no vidjet ćemo. Hvala za savjete :)

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ako sam ti pomogao klikneš hvala

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koji je BEST BUY Toshiba prijenosnika do 3500kn koj bi mi služio iskljucivo za surfanje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2010 16:37 (P4k1).
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

gaming laptop za 5, 6 tisuca kuna? postoji takvo sta? :)) trenutno imam toshibu, al sam ju totalno unistila nakon 3 godine... samo cekam da krepa uskoro.. :/

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Može li mi netko preporučiti neki laptop iz ADM-a do 6.5k kuna.

 

Koristio bi ga za internet i word, photoshop i slične stvari, ponekad i za igranje igrica.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Monte Christo kaže...

Može li mi netko preporučiti neki laptop iz ADM-a do 6.5k kuna.

 

Koristio bi ga za internet i word, photoshop i slične stvari, ponekad i za igranje igrica.

 

 

Evo ovaj ti je malo skuplji od 6,5 i ima 17,3" monitor ili ovaj 16" bez Os-a

 

Ili ovaj

 

 

A ja ti preporučujem ovoga. Odlična cijena za ono što nudi.

 

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav.

Buraz mi kupuje laptop,ograničen je budžetom,max do 4000kn.

Koliko znam,služit će mu za net,gledanje filmova, a ne bi se bunio da tu i tamo pokrene neku "stariju" igru.

Koji bi bio best buy za te pare? Znači da ova "Mgrafička" nije baš dno dna i da eventualno ima hdmi utor.

Unaprijed zahvalan

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
vicarious kaže...

Pozdrav.

Buraz mi kupuje laptop,ograničen je budžetom,max do 4000kn.

Koliko znam,služit će mu za net,gledanje filmova, a ne bi se bunio da tu i tamo pokrene neku "stariju" igru.

Koji bi bio best buy za te pare? Znači da ova "Mgrafička" nije baš dno dna i da eventualno ima hdmi utor.

Unaprijed zahvalan

 

Evo ovaj bi bio savršen ali je 105 kuna više od buđeta i nema os

ili ovaj ali je isto bez OS-a ili ovaj sa linuksom ili ovaj ali se za njega moraš raspitati koji ima os

ako su ti potrebni odmah instaliranji windowsi reci pa ću potražit druge

 

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ej hvala ti. Moram priznati da sam već i škicnuo ovaj asusov od 4100kn..čini se dobar izbor za te pare.

Nema veze za OS,ići će sedmica na njega čim ga uzmem

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

samo klikni na hvala

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo,  nakon dugo vremena sam i ja sebi odlucio kupit laptop. Nakon nekon razmatranja nabasao sam na ova dva: Asus i Acer. Znaci, laptop bih koristio za multimediju, a ne bih se bunio da moze potjerat novije igre. Budzet mi je oko nekih 5k kn. Sto mislite o ova dva laptopa koji je bolji izbor? Mislim da su to najbolji laptopi sto se mogu naci za te novce samo mi se tesko odlucit izmedu njih jer Asus ima veci display a Acer bolji procesor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
alen29 kaže...

Evo,   nakon dugo vremena sam i ja sebi odlucio kupit laptop. Nakon nekon razmatranja nabasao sam na ova dva: Asus  i Acer. Znaci, laptop bih koristio za multimediju, a ne bih se bunio da moze potjerat novije igre. Budzet mi je oko nekih 5k kn. Sto mislite o ova dva laptopa koji je bolji izbor? Mislim da su to najbolji laptopi sto se mogu naci za te novce samo mi se tesko odlucit izmedu njih jer Asus ima veci display a Acer bolji procesor.

  Pa to je tvoj izbor. Sve ovisi o tebi, želiš li veći ekran ili jači procesor... Ja bih uzeo ovaj s jačim procesorom...

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Nisam siguran  bas za Acerovu kvalitetu izrade pa mi se Asus cini kao bolji izbor. Ako netko ima jos kakav prijedlog ili neku trecu alternativu, neka napise.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
alen29 kaže...

Nisam siguran   bas za Acerovu kvalitetu izrade pa mi se Asus cini kao bolji izbor. Ako netko ima jos kakav prijedlog ili neku trecu alternativu, neka napise.

  Hah... Onda uzmi Asus...

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pitanje vezano za 2 procesora u sličnoj seriji asusovih notebooka:

Pošto sam laik, što je bolje-

Intel® Core™2 Duo Processor T6670 (2M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB) u kombinaciji sa 3GB ddr3 rama radne memorije ILI

Intel® Pentium® Processor T4400 (1M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB) Socket P u kombinacijij sa 4GB ddr3 r.memorije(takodjer je dvojezgreni proc)?

Što se tiče cijene isti su-nadodat ću da je grafika nevidija GT320M

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Prva kombinacija je bolja ako je cijena ista tj. prvi proc je jaci.

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ok,ma samo me zanimalo čini li taj gigabajt više radne memorije kakvu razliku tj.kompenzira li se na taj način slabiji procesor

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Sta mislis raditi na lapu?

 

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

net,filmovi,pokoja igra,ništa profesionalno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Oba ce te zadovoljiti i neces primijetiti neku razliku. Pogotovo ako stavis 32 bitni sistem gore pa ti taj 4. GB rama camiti neiskoristen. Uzmi ljepsi ;)

15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Možete mi dati preporuku latopa za igranje do 6k kn (maksimalno) po mogućnosti bez OS-a.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Saphire kaže...

itko?

pogledaj prošle postove

BAZINGA
14 godina
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Saphire kaže...
Možete mi dati preporuku latopa za igranje do 6k kn (maksimalno) po mogućnosti bez OS-a.

evo ovaj. ja sam ga kupio jučer. ima i3 350m, 4gb ddr3 i grafičku mobility radeon 5730 sa 1 gb vlastite memorije.

dosad sam instalirao samo split second i bioshock 2.

split second na high detaljima ide bez problema kao i bioshock. preporuka!

Guns don't kill people... lasers do
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo mene zanima ovaj model DELL i zanima me kakvi su ovi i7 procesori,koliko se griju i tak to.....pa ako neko ima ovaj model ili ga je koristio da napise par rijeci"informacija iz prve ruke",kvalitet izrade laptopa,ekrana.....Imao sam HP Pavilion dv6 1350em koji sam ostavio starcima i sad si planiram uzeti nesto poput ovog.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
unchosen one kaže...
Saphire kaže...
Možete mi dati preporuku latopa za igranje do 6k kn (maksimalno) po mogućnosti bez OS-a.

evo ovaj. ja sam ga kupio jučer. ima i3 350m, 4gb ddr3 i grafičku mobility radeon 5730 sa 1 gb vlastite memorije.

dosad sam instalirao samo split second i bioshock 2.

split second na high detaljima ide bez problema kao i bioshock. preporuka!

E upravo taj i mislim 90 po sto ga uzimam za 3 tjedna u MagazinRS-u gdje je 5400kn za keš :D, disi ga ti uzeo?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Quilombo23 kaže...

Evo mene zanima ovaj model DELL i zanima me kakvi su ovi i7 procesori,koliko se griju i tak to.....pa ako neko ima ovaj model ili ga je koristio da napise par rijeci"informacija iz prve ruke",kvalitet izrade laptopa,ekrana.....Imao sam HP Pavilion dv6 1350em koji sam ostavio starcima i sad si planiram uzeti nesto poput ovog.

Dell su ti inače među najkvalitetnijim laptopima, na njemu je sve u redu samo grafička malo šteka....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice