CPU hladnjaci i ventilatori P&O izdvojena tema

poruka: 4.414
|
čitano: 1.012.287
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hladnjak za OC i7-ice, Hladnjak za OC i5-ice, Koji CPU cooler kupiti?
16 godina
offline
Najbolji CPU hladnjak

aha nije los ovaj freezer extreme samo imam osjecaj da nakon vise skidanja i stavljanja moras ona dva limica kroz koje prolaze vijci da ih moras malo nekako nategnuti jer se isprave i onda koliko god da stezes cooler za ono postolje na maticnoj on ostaje zategnut do tog nekog nivoa koji po meni nije bas zadovoljavajuci...

Da ovo nije 5 put da ga skidam i stavljam ponovo bih ga skinuo i to iskrivo da bolje uhvati za podlogu ali nekako nemam bas zivaca sad za to...

imam par slika kako sam polirao bazu tog hladnjaka pa cu postaviti kad dodjem kuci.

hmmm...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji CPU hladnjak

ja imam q6600 i razmišlja da uzmem novi hladnjak jer mi se cpu dosta grije

svidio mi se Cooler Master Gemin II S - 260 kn u feniksu

evo njegovi testovi:

http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=2288

http://www.overclockersclub.com/reviews/cm_geminiis/

 

u odnosu na cjenu testovi pokazuju da je stvarno odličan.

Šta vi mislite, njega ili neki drugi?? nemislim dat za hladnjak preko 300kn

 

btw di u nas ima kupiti Xigmatek HDT-S1283??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
CUNO kaže...

Ja trenutno imam Artic Freezer pro i jako sam zadovoljan, samo što sam ga morao malo šmirglati jer je baza bila malo neravna ali to isto mi se desilo i sa Thermal takeom Blue Orbom, pa sam šmirglao i polirao i procesor jer nisam mogao vjerovati da 2 kulera imaju lošu bazu, ali eto proc. ipak nije bio kriv.

Sonic tower ima prijatelj i 120mm vent i svejedno ga je morao šmirglati, TT nije skup kao Zalman ali je dokazano lošija završna obrada.

 

 A s cim ga je smirglao ? sa nekim brusnim papirom ili ?
Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
Gamer-gts kaže...

Pa pogledajte samo kakav je!

navodno će moći držat 3 ili 4 venta

Masa će mu navodno biti oko 1500g

 a stoćeš sotin ladit pivu moza ili da ti pukne ploca ka to ćuto staviš
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
giga kaže...
Gamer-gts kaže...

Pa pogledajte samo kakav je!

navodno će moći držat 3 ili 4 venta

Masa će mu navodno biti oko 1500g

 a stoćeš sotin ladit pivu moza ili da ti pukne ploca ka to ćuto staviš
 Pa tu je i problem kod njegove izvedbe pretežak je!
15 godina
protjeran
offline
Najbolji CPU hladnjak

evo jedan ko ti smeta buka ili da svjetli oba odlicno obavlaju svoju fukciju

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji CPU hladnjak

Golden Orb 2 je odlican za one koji ne klokaju do daske a k tome odlicno izgleda, s obzirom na velicinu puse po memoriji i maticnoj okolo instalacija moze biti zeznuta na AM2 socket  no za spretne nema problema uglavnom dobar i tih hladnjak manekenskog izgleda imam ga osobno!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
intelduo kaže...

Trenutno je jedan od najboljih ako ne i najbolji zrači cooler Thermalright Ultra 120 eXtreme. Nisam čuo da ima bolji od njega trenutno...

 u pravu si ja ga imam i prezadovoljan sam....imam q6600 2.4ghz koji radi na 3.4 ghz bez problema temp nisu vislje od 50
RoBa the ljuti
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2009 23:04 (gujarroba).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
gujarroba kaže...
intelduo kaže...

Trenutno je jedan od najboljih ako ne i najbolji zrači cooler Thermalright Ultra 120 eXtreme. Nisam čuo da ima bolji od njega trenutno...

 u pravu si ja ga imam i prezadovoljan sam....imam q6600 2.4ghz koji radi na 3.4 ghz bez problema temp nisu vislje od 50
 Offtopic:molim te! možeš li postat više slika od tvog kompa na temu ''slike vašeg hardvera''
jer me zanima kako ta UV boja izgleda po noći,sutra kupujem UV boju
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
Gamer-gts kaže...
gujarroba kaže...
intelduo kaže...

Trenutno je jedan od najboljih ako ne i najbolji zrači cooler Thermalright Ultra 120 eXtreme. Nisam čuo da ima bolji od njega trenutno...

 u pravu si ja ga imam i prezadovoljan sam....imam q6600 2.4ghz koji radi na 3.4 ghz bez problema temp nisu vislje od 50
 Offtopic:molim te! možeš li postat više slika od tvog kompa na temu ''slike vašeg hardvera''
jer me zanima kako ta UV boja izgleda po noći,sutra kupujem UV boju
 Gdje ćeš kupiti UV boju jer bih i ja kupio plavu?
Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
 Offtopic:molim te! možeš li postat više slika od tvog kompa na temu ''slike vašeg hardvera''
jer me zanima kako ta UV boja izgleda po noći,sutra kupujem UV boju
 Gdje ćeš kupiti UV boju jer bih i ja kupio plavu?
 U HARDVERAJU ili LINKSU
Tamo imaju u ponudi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
Gamer-gts kaže...
 Offtopic:molim te! možeš li postat više slika od tvog kompa na temu ''slike vašeg hardvera''
jer me zanima kako ta UV boja izgleda po noći,sutra kupujem UV boju
 Gdje ćeš kupiti UV boju jer bih i ja kupio plavu?
 U HARDVERAJU ili LINKSU
Tamo imaju u ponudi
 Hvala.

Zanima me kako se to nanosi na kablove i mogu li stranicu od plesinglasa namazati s time.Hvala...
Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 11:10 (Razer_Copperhead).
16 godina
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
gujarroba kaže...
intelduo kaže...

Trenutno je jedan od najboljih ako ne i najbolji zrači cooler Thermalright Ultra 120 eXtreme. Nisam čuo da ima bolji od njega trenutno...

 u pravu si ja ga imam i prezadovoljan sam....imam q6600 2.4ghz koji radi na 3.4 ghz bez problema temp nisu vislje od 50
 vidim ljepo si se potrudio oko farbanja, ali tako je i kod mene(sam ja nimsa sve kablove farbo) ko da bi trebalo jos par puta to prepamazat da se dobi onaj potpuni efekt
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
Razer_Copperhead kaže...
Gamer-gts kaže...
 Hvala.

Zanima me kako se to nanosi na kablove i mogu li stranicu od plesinglasa namazati s time.Hvala...
 Mislim da dobiješ neki mali kist
pa sa time ali nisam siguran
Benko bi znao ali nije prisutan

Kablove sigurno možeš
ali pleksiglas...hm
Mislim da je prozirna ta boja ali opet koliko
Ja si mislim grafu da izgleda TOKSIČNO hehe
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
Gamer-gts kaže...
Razer_Copperhead kaže...
Gamer-gts kaže...
 Hvala.

Zanima me kako se to nanosi na kablove i mogu li stranicu od plesinglasa namazati s time.Hvala...
 Mislim da dobiješ neki mali kist
pa sa time ali nisam siguran
Benko bi znao ali nije prisutan

Kablove sigurno možeš
ali pleksiglas...hm
Mislim da je prozirna ta boja ali opet koliko
Ja si mislim grafu da izgleda TOKSIČNO hehe
 ako mislis na te boje reaktivne dobijes samo bocicu imas je u linksu a za kist se snadji ukradi i moras jos uzeti uv lampu evo slika:

uv boja uv boja
u mraku al je lose slikano u mraku al je lose slikano
RoBa the ljuti
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
gujarroba kaže...
Gamer-gts kaže...
Razer_Copperhead kaže...
Gamer-gts kaže...
 Hvala.

Zanima me kako se to nanosi na kablove i mogu li stranicu od plesinglasa namazati s time.Hvala...
 Mislim da dobiješ neki mali kist
pa sa time ali nisam siguran
Benko bi znao ali nije prisutan

Kablove sigurno možeš
ali pleksiglas...hm
Mislim da je prozirna ta boja ali opet koliko
Ja si mislim grafu da izgleda TOKSIČNO hehe
 ako mislis na te boje reaktivne dobijes samo bocicu imas je u linksu a za kist se snadji ukradi i moras jos uzeti uv lampu evo slika:

 Imamo istu podlogu i miša.Cool A za što služi ta UV lampa? Imam 3 plava ventilatora i jednu neonku pa ne bih uzimo tu lampu.
Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
ta lampa ti sluzi da ti osvetli komp koje su namazane tom uv bojom i onda ti svetli u mraku ko kod mene na slici
RoBa the ljuti
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak

pomocu nje osvetljavas povrsinu kojom si namazo prethodno uv bojom

jbg sry sto sam 2x napiso jedno te isto molim moderatora da obrise slucajno sam

RoBa the ljuti
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 12:26 (gujarroba).
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
benko kaže...
gujarroba kaže...
intelduo kaže...

Trenutno je jedan od najboljih ako ne i najbolji zrači cooler Thermalright Ultra 120 eXtreme. Nisam čuo da ima bolji od njega trenutno...

 u pravu si ja ga imam i prezadovoljan sam....imam q6600 2.4ghz koji radi na 3.4 ghz bez problema temp nisu vislje od 50
 vidim ljepo si se potrudio oko farbanja, ali tako je i kod mene(sam ja nimsa sve kablove farbo) ko da bi trebalo jos par puta to prepamazat da se dobi onaj potpuni efekt
 a neznam bas bas sam par puta preso al nekako ko da se osusi i neupije bas pravski...neznam mozda da jos predjem par puta
RoBa the ljuti
15 godina
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
RePlaY kaže...

ja imam q6600 i razmišlja da uzmem novi hladnjak jer mi se cpu dosta grije

svidio mi se Cooler Master Gemin II S - 260 kn u feniksu

evo njegovi testovi:

http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=2288

http://www.overclockersclub.com/reviews/cm_geminiis/

 

u odnosu na cjenu testovi pokazuju da je stvarno odličan.

Šta vi mislite, njega ili neki drugi?? nemislim dat za hladnjak preko 300kn

 

btw di u nas ima kupiti Xigmatek HDT-S1283??

 šts mislite na ovaj Gemin II S hladnjak??
pls može odgovor jer dansa idem kupovat
16 godina
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
nije los
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji CPU hladnjak

Po meni jedan od najboljih je Scyhte Zipang

Death is not the end, she is a new beginning
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji CPU hladnjak

Zanima me da li ima ovaj hladnjak za kupiti u hrvatskoj Thermalright TRUE Copper i vaša mišljenja te da li postoji nešto slično za kupiti?

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji CPU hladnjak

Evo ja imam Thermaltake BigTyp 120 VX nema hladnjaka do njega bog i batina !Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak

Tako i ja mislim. BigTyp 120 VX ima sve što ikome treba. Bakrenu jezgru, aluminijski hladnjak i vent 120mm sa podešavanjem okretaja, a cijena cca 350 kn prava sitnica za ono što nudi.

16 godina
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak

evo ljudi ovako. ja imam ultra extreme 120 jako dobar hladnjak, ali nije niti do pojasa scythe orochiju kojega sam nedavno nabavio da napomenem samo ovo bez obzira sta testovi na netu kazu al kod mene je tako.

 

ultra 120 je sa e8400 na 3.6 iso preko 60 stupnjeva u loadu dok ovaj scythe orochi neda da ovaj prode 55 stupnja u loadu nikako sa orthosom sam ga pilio 3 sata. sa time da je na ultru 120 bilo spojeno 2 x 120mm hladnjaka i 2 x 120 sa strane iznad coolera i i lijevo na kucisti dok scythe orochi koristi jedan 140mm koji se jedva okrece i totalno je necujan. eto ko si ga moze priustit nece nikako pozalit vjerujem da je trenutno jedan od boljih hladnjaka u hru

Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji CPU hladnjak
Koja je cijena Scythe orochiju?
15 godina
offline
Najbolji CPU hladnjak
Q6600 G0 @ 3.6GHz | Big Typhoon modded Gigabyte X38-DS5 2x2Gb G.Skill PK Seagate 250GB ST3250410AS Gigabyte 8800GTS 512Mb | AC S1 Corsair HX620 Samsung 2232BW
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji CPU hladnjak

Stigla su 2 nova coolera

 

Zalman 9900 led

http://www.links.hr/index.php?naziv=Cooler+Zalman+CNPS+9900+LED%2C+socket+754%2F939%2F940%2FAM2%2FAM2%2F775%2F1366&option=artikl&id_kategorija=05090307&id_artikl=050.903.165

 

i

 

THERMALRIGHT Ultra 120-eXtreme Black Edition

http://www.links.hr/index.php?naziv=Hladnjak+THERMALRIGHT+Ultra+120-+eXtreme+Black+Edition%2C+pasivni%2C+aluminijski%2C+socket+775%2FAM2&option=artikl&id_kategorija=050907&id_artikl=050.907.042

 

Mada ja čekam taj Colermaster V12

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji CPU hladnjak

Ovaj je kao teska artiljerija - pogledajte samo koliko toplovodnih cijevi ima !

Audi R8 - born of powerful ideas
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2009 12:49 (Batista).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hladnjak za OC i7-ice, Hladnjak za OC i5-ice, Koji CPU cooler kupiti?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice