Vijesti o svemu vezanom za Intel

poruka: 126
|
čitano: 27.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
suspendiran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Ajmo sad malo se smirit i u ovoj temi pisat vijesti vezano za intel. Znači kao prvo ja pitam datum dolaska i7 8700 non K kod nas u shopove.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Ovaj link za mobilne procesore sa vegom je već prožvakan, ništa od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Nemoj širit dezinformacije Intel Confirms Kaby-Lake G Series With Integrated Discrete Radeon GPUs – Here Are The First Benchmarks & Leaked Specifications

 

Raja Koduri Joins Intel as Chief Architect – Will Develop Discrete GPUs and More Presao Raja u intel, em sta ljudi prodaju ryzen-a da kupe kavu, jos su im i glavni ljudi krenuli mijenjat tabor 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

zna se mozda kada ce pustit druge cipsete za coffe lake? vidim da je jos uvijek samo z370

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Pocetkom nove godine

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 22:31 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Intel’s Z390 Motherboards Start Showing Up – Will Support Coffee Lake-S (Up To 8 Core) Processors, Arrival Due in 1H 2018 prve z390 ploce su se pojavile, to je siguran znak da ni na Ice Lake necemo dugo cekat, moguce da je pocetkom proljeca i on na sceni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
Kasnis majstore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel

 

http://www.guru3d.com/news-story/roadmap-shows-hedt-cascade-lake-x-q4-2018gemini-lake-and-coffee-lake-s-(300-series).html

 

The mainstream platform then, the next major product will be the rumored eighth generation of Core launch code-named Coffee Lake-S, fully covering the 6-core, 4-core, dual-core, with a thermal design power on the K Series at 95W, and the others at 65W, 35W. Intel seems to focus on a March/April 2018 timeframe here. Interstring, or lacking here, is a mention of the 8-core Coffee lake part and Z390 chipset. Considering 8-cores are available on the Skylake-X platform, Intel could drop the ball on that one. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 13:47 (Fanu).
14 godina
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Neće biti toliko strašno. Kao da se vratiš na prethodnu generaciju procesora (oko 5%).

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Exclusive: Upcoming Ryzen X470, Coffee Lake-S Z390, H370, H310 and B360 motherboards from ASRock uskoro jeftiniji chipseti za intel, najavljene i z390 ploce za nadolazeci 8core intel mainstream.

 

Intel Core i7-8809G with AMD RX Vega Graphics appears on Intel website intel CPU sa integriranom RX Vega grafom

 

Intel launches 8th Gen Core Processor with Radeon RX Vega graphics vise o performansama na linku

 

Intel’s latest roadmap shows HEDT Cascade Lake-X coming in Q4 2018 iscekujemo sa nestrpljenjem 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2018 7:25 (Lucidius).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
8 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Biće zanimljivo vidjeti što Intel ima reći u machine learning polju pored nVidije i Titan V čipa....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

NZXT N7 Z370 motherboard pictured vjerojatno i NZXT-e ulazi u igru sa matičnim plocama 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

Pa sta ti smeta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vijesti o svemu vezanom za Intel
Lucidius kaže...

Pa sta ti smeta?

Previsoka cijena tih SSDova.

8 godina
protjeran
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 21:36 (Lucidius).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Vijesti o svemu vezanom za Intel

https://arstechnica.com/gadgets/2018/01/new-windows-patch-disables-intels-bad-spectre-microcode-fix/

 

Microsoft has released a new Windows patch to disable Intel's hardware-based mitigation for the Spectre attack due to bugs introduced by Intel's mitigation.

 

 

gg

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice