[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

poruka: 10
|
čitano: 2.945
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

Prodajem "Samsung Galaxy A52s 5G"
RAM/ROM (6GB/128GB)

Stanje 9/10, nema ogrebotina, ni na displayu niti na rubovima, radi brzo i fluidno bez ikakvih problema..uz njega gratis prozirna maskica s natpisom (Nike), punjač i kutija...

Razlog prodaje - Kupljen drugi mobitel od kolege s foruma tako da je ovaj višak.

Cijena: 200€

Preferiram osobno preuzimanje (Knin/Sinj/Vrlika/Split), a moguć i dogovor oko slanja. :)

 

Edit: Skroz sam zaboravio slike stavit.. tu su sad

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2023 12:26 (RenyDB).
7 godina
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

Nova cijena 190€ .. za ovakav mobitel i stanje mislim da je stvarno i vise nego korektna cijena :)

2 godine
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

Garancija ?

 

Prodao sam moj prije dva mjeseca za 1700kn ovdje na forumu, s godinu i 9 mj garancije... telefon je tri mjeseca stajao u kutiji samo isproban i vraćen u box.

Jedva sam ga prodao i kolega s foruma je super zadovoljan...

 

Ni jednog upita ni na njuškalu, ni ovdje skoro mjesec dana trajanja oglasa.

Cijena u trgovini mu je tad bila oko 2600kn.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)
Zaporožac kaže...

Garancija ?

 

Prodao sam moj prije dva mjeseca za 1700kn ovdje na forumu, s godinu i 9 mj garancije... telefon je tri mjeseca stajao u kutiji samo isproban i vraćen u box.

Jedva sam ga prodao i kolega s foruma je super zadovoljan...

 

Ni jednog upita ni na njuškalu, ni ovdje skoro mjesec dana trajanja oglasa.

Cijena u trgovini mu je tad bila oko 2600kn.

 Kupovali su se po 1800-2000kn jer ih je Telemach dijelio šakom i kapom (jesen 2021). Njuškalo je bio prepun novih, nekorištenih,ispod cijene. Ja sam 1800kn platio svoj prije godinu i pol.

7 godina
offline
Re: [Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)
Zaporožac kaže...

Garancija ?

 

Prodao sam moj prije dva mjeseca za 1700kn ovdje na forumu, s godinu i 9 mj garancije... telefon je tri mjeseca stajao u kutiji samo isproban i vraćen u box.

Jedva sam ga prodao i kolega s foruma je super zadovoljan...

 

Ni jednog upita ni na njuškalu, ni ovdje skoro mjesec dana trajanja oglasa.

Cijena u trgovini mu je tad bila oko 2600kn.

 Garanciju nema, tocnije ima jos uvijek ali covjek od kojeg sam ja kupio mobitel nije mogao pronaci kutiju s papirima, kupljen preko webshopa, pokusao je zvat ih i dat IMEI i datum kupnje ali to njima nista ne znaci bez ugovora, u prijevodu garancije nema ali ja sam ga i takvog kupio.

 

Ne znam zasto je to tako, mobitel je stvarno super, bez bugova, baterija je dobra, kamere su dobre.. Za mid range je sasvim dobar mobitel no znas i sam , danas bi svi sve najbolje imali bez ikakvog ulaganja.

 

 

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)
RenyDB kaže...
Ne znam zasto je to tako, mobitel je stvarno super, bez bugova, baterija je dobra, kamere su dobre.. Za mid range je sasvim dobar mobitel no znas i sam , danas bi svi sve najbolje imali bez ikakvog ulaganja. 

Ma, razumijem te ja, meni je sad krivo što sam ga prodao, i preko T-coma uzeo preskupi S22+ koji mi ništa boljega ne donosi, (a mjesečno plaćam 200kn više) jer ne patim od fotografija s mobitela, jer imam za te stvari profi fotoaparat, (poludim kad se ljudi hvale kakve mobitel pravi fotke,kakve radi dobre noćne snimke, gluposti nad glupostima, a optički zoom 5 x, ma ajde, da usporedimo optički zoom s moga fotoaparata, ili noćne fotke, i taj s mobitela, čitavo je to reklamno sranje) ni brži CPU ne doprinosi nekom bržem surfanju, jer je dovoljan i A52s za te potrebe.

6 GB rama je meni potpuno isto kao na ovome 8 GB, jer ni CPU ni RAM mi ne donose ništa jer ne igram najsloženije igrice koje guše slabije procesore itd...

 

Uzeo sam ga što bi ljudi rekli, iz obijesti..

 

Da, A52s je odličan telefon za 90% korisnika, a to što ljudi nisu toga svjesni, i ne žele kupiti, to je njihov problem.

Tvoja cijena je korektna jer taj mobitel i danas drži cijenu, a cijenu će držati i za godinu dana.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
7 godina
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

Bump, jos uvijek aktivno.

7 godina
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

Nova cijena 180€ 😃

7 godina
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

BUMP.

Nova cijena 170€ :)

7 godina
offline
[Prodaja] Samsung Galaxy A52s5G (6GB/128GB)

Prodano kolegi s foruma. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice