[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 1.781
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb 5G

Prodajem Xiaomi Mi 10T PRO 5G Cosmic black u savršenom stanju 10/10, sa računom i garancijom do 03/2023. Dolazi sa kutijom, usb-c kabelom, adapterom i 1 maskicom. Mobitel nema nikakvih oštećenja, sve radi savršeno, na zadnjoj verziji MIUI. Prodajem iz razloga što sam uzeo drugi. 

Cijena: 250eur

Moguće osobno preuzimanje ili dostava GLSom/HPom o vašem trošku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 17:29 (MasterNerdx).
14 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb

Znači koristiš moje slike uređaja koje sam ja slikao kada sam prodavao taj mob.

 

LINK MOG OGLASA.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 21:59 (MasterOfDisaster).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb

Znaci ono kraj svijeta...

 

A nista onda, skidam ih dole, pa se nadam da ce sutra doci novi mobitel da se odradi slikanje kako bog zapovijeda.

 

Duboke isprike tebi i ekipi po TDu. Ako zelis prodam ti ga nazad. 😂

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 23:58 (MasterNerdx).
14 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb

Nije kraj svijeta, ali nema smisla.

Uređaj može biti u sasvim drugačijem stanju nego što je onda bio kada sam ga ja prodavao. Ne kažem da je u lošem stanju, da je uređaj oštećen, ali bi ipak bilo fer dati svježe slike uređaja.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
Bitno da je 10eur skuplji :D
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
DISPLAY kaže...
Bitno da je 10eur skuplji :D

To je zaokruživanje cijena

10 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb

Evo da se svi smire i možda počnu jeb** nešto drugo za Valentinovo osim mene, danas ću staviti prave slike uređaja koji je u identičnom stanju kao prije 2 mjeseca na tvojim slikama, ako su uopće tvoje bile. Što se cijene tiče, em nije fiksna, em je realna, tko ti kriv što si ga davao kao najjeftinijeg na Njuškalu, a osim toga hvala tebi što mi rušiš prodaju stavljanjem svog oglasa; "Forume, forume gledajte zločestog momka koristi moje slike. Forume, forume OVO JE MOJ OGLAS!!!" ajde molim te, ni 2 dana nebi bile tu na oglasu, a uostalom kao i do sada svakog kupca bi uputio u realno stanje, svakom kupcu bi fotografirao što god bi ga zanimalo, kao i dečku koji je IPhone 8 ljetos uzimao od mene tu na forumu, Nikonov DSLR sam palio samo da mu snimim svaki detalj i ogrebotinu. Nikad ni jednu žalbu nisam dobio, ali dobro, bitno da tulipani iz Vukojebine izražavaju mišljenje.

 

Uostalom što je na ovom forumu realna cijena, pun oglasnik TDova i postova o rušenju cijena, tu jedino prolaze oglasi koji su 30% jeftiniji od bilo kojeg igdje oglašenog i tad bi se isto nasao neki Mujo iz Vukojebine komentirat "a to mora barem 20eur manje", a isti taj Mujo niti nema centa za kupit išta na ovome forumu. Koji bog se uopće trudim išta tu oglašavat, em se raspizdiš, em vidiš kakvih tulipana ima po ovome forumu.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 11:26 (MasterNerdx).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
A "ondakle" si ti Mujo,baš ljepo pišeš......
14 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb

Kao prvo, da to su moje slike, kao drugo ja uopće nisam komentirao tvoju cijenu, a kamo ju rušio, niti me je briga koju si cijenu dao, mogao si tražiti 500€što se mene tiče.

Vidim i da te hebe matematika jer slike iz 09/2022 tako da su slike stare skoro 6 mjeseci, a ne 2 kako ti tvrdiš, ali ni to nije bitno.

A ovo tvoje vrijeđanje "tulipani iz Vukojebine izražavaju mišljenje" dovoljno govori o tebi koliko si jadan i sitna duša.

Zašto si uopće dao mogućnost komentiranja oglasa ako to nisi želio ili si se bojao da bi te mogao neki tulipan iz Vukojebine (ipak si ti iz Velegrada ) prozvati za nešto što je istina.

Više uopće neću komentirati išta vezano uz tvoj oglas, jer sve je rečeno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 11:17 (MasterOfDisaster).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
sale03 kaže...
A "ondakle" si ti Mujo,baš ljepo pišeš......

 Hvala ti na bumpu. Ako si se pronašao u postu kao jedan od spomenutih žao mi je.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
MasterOfDisaster kaže...

Kao prvo, da to su moje slike, kao drugo ja uopće nisam komentirao tvoju cijenu, a kamo ju rušio, niti me je briga koju si cijenu dao, mogao si tražiti 500€što se mene tiče.

Vidim i da te hebe matematika jer slike iz 09/2022 tako da su slike stare skoro 6 mjeseci, a ne 2 kako ti tvrdiš, ali ni to nije bitno.

A ovo tvoje vrijeđanje "tulipani iz Vukojebine izražavaju mišljenje" dovoljno govori o tebi koliko si jadan i sitna duša.

Zašto si uopće dao mogućnost komentiranja oglasa ako to nisi želio ili si se bojao da bi te mogao neki tulipan iz Vukojebine (ipak si ti iz Velegrada ) prozvati za nešto što je istina.

Više uopće neću komentirati išta vezano uz tvoj oglas, jer sve je rečeno.

Možda jesam jadan i sitna duša, ali post o tulipanima stoji. Žao mi je i za tebe ako si se pronašao u njemu. Da ne govorim kako ste jadnog čovjeka izvozali za 8k televiziju unazad par mjeseci, ono je bilo sramota za čitat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 11:25 (MasterNerdx).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
MasterofDisaster ispao skroz fer što je naglasio da su slike stare, jer nigdje u oglasu to nije navedeno :)
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
DISPLAY kaže...
MasterofDisaster ispao skroz fer što je naglasio da su slike stare, jer nigdje u oglasu to nije navedeno :)

 Da tako je, ispao je fer. 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
Mislim da ti imaš velikih problema,ili si zapeo negdje tamo daleko .......
Tako da bi za tebe ovaj forum bio samo za 18+.
MasterNerdx
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 11:39 (sale03).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
sale03 kaže...
Mislim da ti imaš velikih problema,ili si zapeo negdje tamo daleko .......
Tako da bi za tebe ovaj forum bio samo za 18+.
MasterNerdx

 Nemam pojma što si ti ovime rekao.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 11:48 (MasterNerdx).
10 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb

Bumpić.. slike updateane, mobitel je baš u krš stanju. 

 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
MasterNerdx kaže...

Bumpić.. slike updateane, mobitel je baš u krš stanju. 

 

 Kako da znam da su to tvoje slike? Molim slikati mobitel pored današnjih novina i osobne iskaznice sa vidljivim OIB_om

 

 

 

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb
quickr kaže...
MasterNerdx kaže...

Bumpić.. slike updateane, mobitel je baš u krš stanju. 

 

 Kako da znam da su to tvoje slike? Molim slikati mobitel pored današnjih novina i osobne iskaznice sa vidljivim OIB_om

 

 

 

 Morat ćeš mi vjerovati 

10 godina
offline
[Prodaja] Xiaomi Mi 10T Pro 8/256gb

Prodano, zaključavam i lijep pozdrav svima u ovoj temi. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice