Android programiranje pocetnik

poruka: 69
|
čitano: 28.888
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Android programiranje pocetnik

A kako bi se to "nenormalno" kucalo? Skini pa vidi da li ti odgovara. Imaš i videa hrpu pa pogledaj.

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android programiranje pocetnik

Skinio sam i pogledao, vidim da je na foru visual studia. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android programiranje pocetnik

Pozdrav, posto sam upisao kurs  razvoj android aplikacija , treba mi jedan dobar racunar za rad, posto stalno putujem odlucio sam se za lap top, a moze li mi neko sugerisati predloziti konfiguracije koje dau uzmem. Sto se tice marke odlucio sam se za Lenovo, proces i-5 - 520 , 2.2   , 8 gb rama i jedino sto me zanima jos je kakva graficka karta mi treba   sa kojim karakteristikama. Hvala 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android programiranje pocetnik
Sta trebam skinut da bi poceo programirat na androidu stim da sam pocetnik
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android programiranje pocetnik

Ako si apsolutni početnik prvo skini bilo koji Java IDE, dobro se upoznaj sa jezikom i onda možeš na android bez problema.

 

Odgovor na samo pitanje za android, treba ti Android Studio . Također, dobro bi ti došao i neki dobar emulator kao što je Genymotion.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
9 godina
neaktivan
offline
Android programiranje pocetnik

Ne znam dali ovo spada u tu temu ali trenutno ne znam šta da radim...

Počeo sam učiti C# u zadnjih mjesec dana i navikao sam se malo na njega, i sad sam skinuo Visual Studio 2015, i kompjuter i VS mi je jednostavno prespor, najjednostavniji Hello C# ili tako nešto treba mu da otvori konzolu po 10 sekundi .. Užas stvarno, sad si razmišljam, da pređem učiti onda javu ? Znam da su oboje OOP, čuo sam da su slični, pa ono imam neki osjećaj da se neću moći naviknuti na Javu ako krenem sa njom. Da li me intuicija vara ili? :D :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android programiranje pocetnik

Trebas javu nauciti. Idi na stranicu www.codecademy.com i tu se prijavi i pocni raditi programiranje na Javi. Dosta su dobri i uce dosta toga ljude na programiranju. A uvijek ako zapnes ili ako te ne ide mozes da otvoris njihov kao forum za tocno taj zadatak. Korisno je i zabavno. Malo da svladas programiranje u Javi. 

6 godina
neaktivan
offline
Android programiranje pocetnik

Zdravo,

 Zeleo bih da napravim aplikaciju koja ima spinner i kada kliknem na nesto iz spinnera da mi se otvori nova lista tj. samo da mi se lista update, a ne da mi se otvara novi prozor. Npr. imam u spineru Evropa,Afrika itd.. i kada kliknem Evropa izadje mi lista sa evropskim drzavama, kada kliknem na Afrika izadju mi africke drzave. Znam da treba nesto preko database, ali nista vise od toga. Trazio sam na internetu dosta, ali nisam mogao da pronadjem ono sto meni treba. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android programiranje pocetnik

napisi sto si napravio do sada, stavio ovdje kod koji imas i reci gdje je tocno problem ili greska i onda ce ti netko odgovoriti. ne mozes ocekivati da ti netko napravi kompletno rjesenje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice