Okupljam tim za pravljenje igre zaključana tema

poruka: 120
|
čitano: 28.225
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
MaracKoMarac kaže...

Bilo mi je dosadno, a vidio sam da se radi o nekom zecu:

 

Ovo si ti nacrta stvarno lipo a jel te mogu zamolt da nacrtaš karkaturu moje babe s pištoljem i kljućen od kuće oko vrati i sa maramon na glavi?Kad nacrtaš stav ođe da vidim ja to

14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
MaracKoMarac kaže...

Bilo mi je dosadno, a vidio sam da se radi o nekom zecu:

 

znaci, radi se o gangster zecu, ne karate, bilo bi dobro da to napravis

15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
MaracKoMarac kaže...

Bilo mi je dosadno, a vidio sam da se radi o nekom zecu:

 

Bilo bi dobro da se regas na forum pa da vidis o cem se radi pa da pomognes, inace su nam crtaci javeci nedostatak

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

@kocunar: Ne želim ja sudjelovati u projektu (nemam vremena ni za svoj), samo sam vam dao, ako želite ^^

@gazzda: Ne znam jesi li mislio ozbiljno, no evo:

 

http://mkm.limun.org/devlog
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

A da pitate shortyja da vam bude sponzor Osmijeh, možda posudi glas zeki Smijeh.

 

BTW. ta baba bi bolje izgledala sa skraćenom sačmom (sawn off)

- -.- --- / .--. .-. --- -.-. .. - .- / --- ...- --- / --. --- ...- -. --- / .--- . / ---... -.--.-
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

ja neznam ljudi moji sta imate protiv price!!!!

pre mocna je

zeko narkoman??? pa to je pun pogodak.

 

nije standardna,dosadna prica... neko vrime smo i negativac, ima pouku,humor...

da oce neki pravi programeri napravit igru na ovu pricu bila bi hit godine....

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Abomb kaže...

zeko narkoman??? pa to je pun pogodak.

Moje mišljenje: priča je djetinjasta, jadna, isforsirana i ukratko, glupa.

 

Daleko od toga da se ne bi moglo napraviti nešto zanimljivo sa zečevima i halucinogenim tvarima; no nikako ne na opisan način. (hint zanimljivih igara gotovo slične, barem podsjećajuće, ili možda bolje - povezive tematike: McGee's Alice, This is Infinity)

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Evo postao sam i tamo pa cu i ovdje evo pogledajte sliku i recite kakav je zeko :D

Oštećen za pola zvjezdice :| (:D)
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Ne predstavljaš to, nadam se, svojim radom? (http://designinformer.com/awesome-work-michael-heald/, http://www.fullyillustrated.com/portfolio/illustration/)

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
itf4n kaže...

Ne predstavljaš to, nadam se, svojim radom? (http://designinformer.com/awesome-work-michael-heald/, http://www.fullyillustrated.com/portfolio/illustration/)

Hehe nisam ni rekao da je moj, samo sam odrezao i izbrisao popis na zecu.

Oštećen za pola zvjezdice :| (:D)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
itf4n kaže...
Abomb kaže...

zeko narkoman??? pa to je pun pogodak.

Moje mišljenje: priča je djetinjasta, jadna, isforsirana i ukratko, glupa.

 

Daleko od toga da se ne bi moglo napraviti nešto zanimljivo sa zečevima i halucinogenim tvarima; no nikako ne na opisan način. (hint zanimljivih igara gotovo slične, barem podsjećajuće, ili možda bolje - povezive tematike: McGee's Alice, This is Infinity)

 stari ako ti je alisa u zemlji cudesa bolja prica od ove onda si dosta reka....a za ovaj infinity.... JESUS CRIST...

 

pa sta si mislija da ce mo radit COD5

radimo glupu i jednostavnu igru. neka vrsta društvenog rada, i zafrkancije u solobodno vrime.

nekuzis poantu svega ovoga....

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Abomb kaže...

 stari ako ti je alisa u zemlji cudesa bolja prica od ove onda si dosta reka....a za ovaj infinity.... JESUS CRIST...

 

pa sta si mislija da ce mo radit COD5

radimo glupu i jednostavnu igru. neka vrsta društvenog rada, i zafrkancije u solobodno vrime.

nekuzis poantu svega ovoga....

 

Što imaš protiv Alise (napose McGee' Alise?)

 

Radite jednostavnu igru, a nema razloga zašto bi bila glupa - jednostavno ni na koji način ne povlači glupo (primjer je drugospomenuta igra u gornjem postu). Dakako, to što ja mislim da je ideja glupa ništa ne znači, no imao sam potrebu iskazati svoje mišljenje.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Ako radite s game makerom, najbolji su tutoriali sa službene stranice.

Lako ih je razumjet, a usput ih spremite u pdf-u i dobijete primjere napravljenih igara.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Ja ništa ne razumijem na onaj stranci (.tk stranicu mislim) neko stavlja obavjesti na stranicu,a ne znam odakle mu informacije za takvo sto?

I da posto sam nacin kako bi trebali pravit pricu i sve, pa me zanima sta mislite o tome(jer niko nista ne ogd na onom forumu)

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Evo ljudi i ja sam se registrirao na forum - isti nick kao i ovdje.

Glavno u čemu mogu pomoći - Testiranje, možda nešto i skiciram (vidim da vam baš neide ovo), pomoć oko priče (ponešto izmjenit, ispravit), znam malo koristit i game maker, mogu po netu potrazit nekakve zvukove ako trebadne (ak zeko imadne kakav pištolj, kalaš il slično da se čuje kak roka Osmijeh).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

oprostite ljudi, nisam odusto nego nisam provjeravao temo puno vremena. regam sam na forumu. ima mnogo ljudi dobre volje i ja se nadam da su svi na forum, jer nemogu svih pp. svima hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Momci jel ima programera koji zele raditi na besplatnim projektu, znaci nesto od duse. Potrebno je za Visual C# i Python, ko god zeli nes se javi ovdje pa cemo vidjeti. Pozdrav

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Game_Fan kaže...

Momci jel ima programera koji zele raditi na besplatnim projektu, znaci nesto od duse. Potrebno je za Visual C# i Python, ko god zeli nes se javi ovdje pa cemo vidjeti. Pozdrav

Napravi novu temu.

 

Btw. izgleda da je ovaj projekt propao, fali nam grafike, na forumu nitko skoro nije aktivan.

15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
xxxxx kaže...

Btw. izgleda da je ovaj projekt propao, fali nam grafike, na forumu nitko skoro nije aktivan.

hmm. a šta sam ja rekao na početku?

 

jurluk kaže...
već je bilo pokušaja okupljanja raznih programera, ali svi su propali. sumnjam da bi s ovim onda bilo drukčije....
Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

ako vi napravite igru ja POP

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Kad ću ja dobit neku zadaću? Cool

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

pa kakvu zadacu hoces,sta znas radit?

samo reci ja cu ti je odmah zadat xD

Chuck Norris twita na facebook_u xD
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

bilo bi dobro da napravite neku dobru 2d verziju assassins creeda

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
decko1987 kaže...

bilo bi dobro da napravite neku dobru 2d verziju assassins creeda

Nejma sanse napraviti otakvu igru jer ne znaju pola nas crtati spriteove, tesko ej to bez 3d modela jer nismo svi strucni u pixel art-u.

Chatanje Na Sonyjev Način.
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Ako je neko zainteresovan da radi na igri nesto kao Wipeout HD neka se javi ovdje, potreban nam je jos jedan programer, fotosoper i lik koji ce smisliti pricu. Ko god je zainteresovan neka se javi ovdje, igra se pravi u UNITY engine-u. Za vise detalja obratite se na PP, ajde pozdrav.

"Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Sutra prek kompa se dog, al ja sam za, ovaj zeko je mrtav.
hmda
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Slash 666 kaže...
Sutra prek kompa se dog, al ja sam za, ovaj zeko je mrtav.

Da prije napomenem, projekt se pravi onako cisto da se ima igrati sta kao Wipeout i mislim da nece biti kakve love. Ako bude ispalo kako treba zasto ne bi bacili na Steam :D .

 

Ja i jos dva lika idemo polako ka cilju ali nismo jos mnogo toga napravili, jedan se kolega sa BUG-a javio da ce praviti 3D modele. Za sada imamo cetiri lika ali nije jos potvrdano jer sam otojc poslao poruku kolegi sa BUG-a i vidjet cemo hocel pristati. Ja pravim modele i radim u Photoshop-u, napravio sam 7 modela i napravio negdje oko 50 textura za teren. Lik po imenu Radius radi u Unity engineu i on ce sve slagati gdje treba. Lik po imenu Kameleon ce da programira ali je jos pocetnik tek je poceo uciti progrsamirati pa mu ide tesko posao. Ako ima koji programer koji ce raditi iz duse na projektu nek se javi. Ajde pozdrav.

 

BTW: Ako treba da se napravi free forum samo za ovaj projekt nek neko iznese misljenje. Igra se zove PLU da znate, ako ima ko blje ime nek posta ovdje ili meni na PP.

 

Edit by <Radius>: Radius mi je gamerski nick. XD Većina me poznaje kao C. Rekao si da samo radim na level dizajnu, pa nisam toliki noob. XD Modeliram, animiram, nešto sitno editiranje slika (trebam poznavati PS i sl. za texturiranje), level dizajn, sve glede engine-a (u njemu), izrada muzike i zvukova...znam sve, osim programiranja. Međutim frend koji mi je kolega s faxa bio je prezatrpan fakultetom, pa nema vremena, akda nađe vremena, nešto isprogramira, ali polako, jer još uvijek uči, za sada mu dobro ide. Game_Fan radi na 3D-u, 2D-u i vjerojatno će raditi u izrati muzike.

 

Kako god, svaka pomoć nam je dobrodošla, pogotovo programer, no za sada nam programer nije o glavu, kada bude, onda ćemo se time baviti. XD

&quot;Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda.&quot;
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 13:38 (Game_Fan).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Game_Fan kaže...
Slash 666 kaže...
Sutra prek kompa se dog, al ja sam za, ovaj zeko je mrtav.

Da prije napomenem, projekt se pravi onako cisto da se ima igrati sta kao Wipeout i mislim da nece biti kakve love. Ako bude ispalo kako treba zasto ne bi bacili na Steam :D .

 

Ja i jos dva lika idemo polako ka cilju ali nismo jos mnogo toga napravili, jedan se kolega sa BUG-a javio da ce praviti 3D modele. Za sada imamo cetiri lika ali nije jos potvrdano jer sam otojc poslao poruku kolegi sa BUG-a i vidjet cemo hocel pristati. Ja pravim modele i radim u Photoshop-u, napravio sam 7 modela i napravio negdje oko 50 textura za teren. Lik po imenu Radius radi u Unity engineu i on ce sve slagati gdje treba. Lik po imenu Kameleon ce da programira ali je jos pocetnik tek je poceo uciti progrsamirati pa mu ide tesko posao. Ako ima koji programer koji ce raditi iz duse na projektu nek se javi. Ajde pozdrav.

 

BTW: Ako treba da se napravi free forum samo za ovaj projekt nek neko iznese misljenje. Igra se zove PLU da znate, ako ima ko blje ime nek posta ovdje ili meni na PP.

 

Edit by <Radius>: Radius mi je gamerski nick. XD Većina me poznaje kao C. Rekao si da samo radim na level dizajnu, pa nisam toliki noob. XD Modeliram, animiram, nešto sitno editiranje slika (trebam poznavati PS i sl. za texturiranje), level dizajn, sve glede engine-a (u njemu), izrada muzike i zvukova...znam sve, osim programiranja. Međutim frend koji mi je kolega s faxa bio je prezatrpan fakultetom, pa nema vremena, akda nađe vremena, nešto isprogramira, ali polako, jer još uvijek uči, za sada mu dobro ide. Game_Fan radi na 3D-u, 2D-u i vjerojatno će raditi u izrati muzike.

 

Kako god, svaka pomoć nam je dobrodošla, pogotovo programer, no za sada nam programer nije o glavu, kada bude, onda ćemo se time baviti. XD

Edit by Game_Fan: Ja sam zinuo kada si ovo sve nabrojao da ti sve sma radis, ajde saljem ti modele pa redzaj gdje treba.

 

OMG zar sma isao CITIRAJ

&quot;Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda.&quot;
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2010 14:02 (Game_Fan).
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

C: Kakav si ti citator. :P

Treba mi za sada samo jedna jurilica. Radim to sve, ali i ti radiš isto to, nisam rekao da sve sam radim.

&quot;Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda.&quot;
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Razmijenite si mail adrese, pa daljnje dogovor tako obavite - ovako baš nije ni produktivno, a ni zanimljivo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice