PHP - Zadaci

poruka: 6
|
čitano: 9.150
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
PHP - Zadatci

ZADATAK 1:
Napiši program koji upisuje deset brojeva u polje $brojevi i zbroji ih pomoću while petlje.
ZADATAK 2:
Napiši program koji upisuje deset brojeva u polje $brojevi i zbroji ih pomoću foreach petlje.
ZADATAK 3:
Napiši program koji upisuje deset brojeva u polje $brojevi i ispisuje najveći.
ZADATAK 4:
Napiši program koji upisuje pet filmova i pripadajući žanr, te ispiše Vama najdraži film.
ZADATAK 5:
Napiši program koji izračunava broj mogućih kombinacija ako je pet raznobojnih kuglica u košari, a istovremeno se vade tri kuglice.

 

Za skolu bi trebao ;)

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PHP - Zadatci

Odi na repeticije ili zamoli nekog iz razreda tko zna. Jel ti treba i lektiru napisati!!!?

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PHP - Zadatci

www.php.net

 

ili jos bolje, prodaj kompjuter, i kupi lopatu, vise ce ti trebati !

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PHP - Zadatci

ma, ako pitam za pomoc buduci da smo tek poceli sa php ne moras odma zajeb. dok si ti poceo ti ljudi odma takve odgovore govorili, i da znam za stranice kao php.net, w3schools itd, tak da molim te ako bi mogli bez prepucavanja,

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PHP - Zadatci

i da skuzio sam sve do sad, tak da vise netreba nista

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PHP - Zadaci

Eto, pa bolje da si sam shvatio (a očito nije problem ako ti je trebalo 30min), nego da su drugi napisali rješenja.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice