Procjena PC-a

poruka: 7
|
čitano: 1.742
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Procjena PC-a

Molio bih procjenu za navedenu konfiguraciju

Intel i5 2500k

Ati Radeon MSI R9 270x Gaming

Gigabyte Z68A-D3-B3

Corsair Vengeance 2x2 GB 1600 mhz

Seagate Barracuda 7200 500 GB

Kućište Thermaltake Commander MS-III

Hladnjak Spire Time III

Napajanje OCZ Fatal1ty 550W

Zvučna kartica Xonar DG

Tipkovnica Logitech G110

 

Ako može pojedinačna po komponenti te zajednička kao konfiguracija cijena bio bih prezahvalan

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 18:30 (marin4561).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena PC-a

CPU-solidan procesor,moze pokretat i na višim detaljima danasnje igre 3.5/5
GPU-okej graficka ako ima 2gb VRAM-a jer mislim da za 4GB kartica nije dovoljno brza da iskoristi puni potencijal.Osobno bi rađe uzeo nvidijin ekvivalent GTX 660ti. 3/5

MBO-štima,za klokanje navedenog procesora dušu dala.Ne bih bas znao dati ocjenu za maticnu posto se ne razumijem previse u maticne.
RAM-neam nist za reci osim da 8gb nebi naskodilo posto 8gb postaje minimum(FIFA 17,Battlefield 1) 2.5/5

HDD-imam također Barracudu,dobar hdd,brzo ucitava windows i loading u igrama otprilike 10 sekundi ovisno o igri 4.5/5

Isto to kuciste i ja imam!Sta reci?6 mjesta za case fan stavit makar vise od tri nije potrebno.Za malo para *ebacko kuciste,prohladno.CPU u idle na 21 C ,a grafa na 26 C. 5/5
Hladnjak,zvucnu karticu i periferiju necu komentirat kad to isto bas ne pratim!

PSU-nisam cuo za Fatality seriju napajanja al citam review-ove i kazu ljudi da je dobro(rating 4/5) i vidim neki LED ima.

Sve skupa konfa je solidna.Za medium-high detalje na 1080p dovoljno! Ukupna ocjena 3/5.
Ocjene sam ti davao u usporedbi na najnovije komponente.

16 godina
offline
Re: Procjena PC-a
vrhovac18 kaže...

CPU-solidan procesor,moze pokretat i na višim detaljima danasnje igre 3.5/5
GPU-okej graficka ako ima 2gb VRAM-a jer mislim da za 4GB kartica nije dovoljno brza da iskoristi puni potencijal.Osobno bi rađe uzeo nvidijin ekvivalent GTX 660ti. 3/5

MBO-štima,za klokanje navedenog procesora dušu dala.Ne bih bas znao dati ocjenu za maticnu posto se ne razumijem previse u maticne.
RAM-neam nist za reci osim da 8gb nebi naskodilo posto 8gb postaje minimum(FIFA 17,Battlefield 1) 2.5/5

HDD-imam također Barracudu,dobar hdd,brzo ucitava windows i loading u igrama otprilike 10 sekundi ovisno o igri 4.5/5

Isto to kuciste i ja imam!Sta reci?6 mjesta za case fan stavit makar vise od tri nije potrebno.Za malo para *ebacko kuciste,prohladno.CPU u idle na 21 C ,a grafa na 26 C. 5/5
Hladnjak,zvucnu karticu i periferiju necu komentirat kad to isto bas ne pratim!

PSU-nisam cuo za Fatality seriju napajanja al citam review-ove i kazu ljudi da je dobro(rating 4/5) i vidim neki LED ima.

Sve skupa konfa je solidna.Za medium-high detalje na 1080p dovoljno! Ukupna ocjena 3/5.
Ocjene sam ti davao u usporedbi na najnovije komponente.

 Svaka čast uspio si me nasmijati, čovjek pita za procjenu, ne ocjenu konfiguracije, treba mu informacija koliko to vrijedi (valjda želi prodati) a ti ocjenjuješ kao na izboru za Miss...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Procjena PC-a

.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena PC-a

Ahaa ahahah a jbga krivo sam skuzio

14 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena PC-a
vrhovac18 kaže...

Ahaa ahahah a jbga krivo sam skuzio

 Hvala kolega na detaljnoj ocjeni konfiguracije 

Ali ipak me više zanima ova cjenovna koju nikako ne uspjevam dobiti 

14 godina
offline
Procjena PC-a

Da ne otvaram novu temu. Zanima me koliko vrijedi:

CPU: i3 4160

MBO: neka Asrock
RAM: 8GB DDR3

GPU: Gigabyte GTX 750 Ti OC Black Edition
HDD: 750GB
PSU: Corsair CX430
CASE: CM Mystique

Monitor: 24" ASUS VE247H

Zvucnici: Logitech x530 5.1
Tipkovnica: Logitech K300

U kompletu. Sve bez garancije.

HTC 8X :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice