3870x2 atikmdag.sys

poruka: 9
|
čitano: 2.880
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
3870x2 atikmdag.sys problem HITNA POMOC

Pozdrav... evo imam problem s grafickom karticom znaci kad udem u igru izbaci mi plavi ekran i pise atikmdag.sys instaliravo sam windowse par puta i drivere u device manageru sam briso od graficke i instaliravo nove i sve radio i nemogu nikak uspjet vec se patim 4 dana s time u cemu je problem zelim brz odgovor hvala

Tommyx
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3870x2 atikmdag.sys
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 18:46 (lukabo).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3870x2 atikmdag.sys

Kako volim ove bisere daju dva linka i mislu da su sve rekli. Daj objasni to malo

 
0 8 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
3870x2 atikmdag.sys

sigurno ce ti neko pomoci sa takim ponašanjem 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3870x2 atikmdag.sys
Hanz kaže...

Kako volim ove bisere daju dva linka i mislu da su sve rekli. Daj objasni to malo

A što,da te još vodim za ručicu i prevađam ti riječ po riječ?Imaš dva linka,jedan što je to "atikmdag" i drugi gdje skineš fajl,instal i možda riješi problem.Ako ti nisi u stanju razumijeti par riječi na engleskome,imaš google prijevod.Ako i to nisi u stanju učiniti,baci comp u smeće(za reciklažu) i bit če bar neke koristi od njega.A što drugo da ti velim za neznanje,lijenost i nesnalažljivost.

12 godina
neaktivan
offline
3870x2 atikmdag.sys

Daj ne pametuj ovo ti je primjer tvoje komunikacije izmedu ljudi. Ako vec nesto pricas, pricaj da te malo ljudi razumu.  Sto mi mozemo sa dva linka ? Uopce nisi ni reka jesi li probo ? Jeli to vrijedi ?

Sto cu ja ic trosit vrijeme na to, a nije sigurno jeli radi. 

Ti ces mene vodit za rucicu aaa dosli bi daleko.

 

Samo reci jesi li probo ili nisi ? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2013 11:08 (Hanz).
 
0 9 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
3870x2 atikmdag.sys

a što ceš puno vremena potrošit a levata braco moja mila skini i probaj jel problem javi ako šta napraviš {#}

 

sretan uskrs

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3870x2 atikmdag.sys

Pa biseru moj,što da ja to probam,kad ja imam ge force nvidiu.Lijepo sam ti rekao,da ako se ne kužiš,nitko te ne tjera da to koristiš.Linkovi su pomoč za određeni problem,a sad...ne pišem ih ja, a ni ti.Ovdje se nudi pomoč onima koji to žele,koji ne žele...zaobiči post.Tko još isprobava sve što se kome desi na comp-u,ajde molim te.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
3870x2 atikmdag.sys

moze pomoc neko isti problem

Tommyx
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice