Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje

poruka: 7
|
čitano: 1.987
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje

Ovo još nisam doživio od kad slažem kompove ( a slažem ih valjda prije nego što se večina forumaša rodila {#} ) , no dobro... Nisam došo ovdje vrijeđat, nego tražim pomoć

 

Složio sam susjedu novi komp :

 

Asrock Z77 Pro 3

i5 3470

2 X 8GB Corsair Vengance 1600Mhz

Sapphire AMD Radeon 7850

Samsung 840 SSD

Seagate 1TB HDD

XFX 450W Pro PSU

Coolermaster 431 Elite

 

 

Gore su instalirani Windows 8 Enterprise x64 i sad sve radi super, znači što se tiče samo kompa i Windowsa sve radi savršeno, i jedina stvar koja je problem je ovo :

 

Komp kada se ugasi, nakon nekog neodređenog vremena, pali se sam...Koji puta nakon pol sata, koji puta nakon 3-4 sata...Znači normalno se ugasi, ono, skroz do kraja, i nakon nekog vremena se sam upali, bez da itko pipne bilo kaj na kompu..

 

Znači stajo sam pored kompa, ono staju, zujo i komp se upalio sam od sebe nakon pola sata...Nitko nije dirao miša,tipkovnicu ili bilo kaj da bi se komp upalio...

 

Naravno jedino kaj mi pada na pamet je to da je nešt još u BIOS-u ostalu "upaljeno" kaj nekon određenog vremena daje signal kompu da se upali, al nemrem nigdje nać ništa.

 

Zato vas tu molim za pomoć jer sused mi nemre normalno spavat....Otiđe leć u krevet na večer i ovaj se odluči upalit tam oko pol 2-2 ujutro {#}

 

MSI Z77A-G43, i5 3570K, XFX ProSeries 750W , Corsair H70 + 2XScythe Ultra Kaze, Corsair 16GB Vengance, OCZ Vertex 4 120GB, Gigabyte GTX660Ti OC, CL X-Fi Xtreme Audio, Chieftec BA-01B-B-B, Logitech G9x
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje

mreža.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje

Nekakav Wake-On trigger je sigurno ukljucen, bilo mreza bilo usb, sve iskljucit.....

 

Takoder, ako je kolega iznad u pravu, lako se provjeri iskljucivanjem mreznog kabla pa onda vidi pali li se sam

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje

Da nije ovo problem?Stoga kako kolega veli"mreža".

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 15:24 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje

Ne, internet flash se radi manualno iz EFI-a.

 

Isključiti Wake Up on Lan i Dehumanizing feature.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
offline
Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje

Da li je na kućištu mehanički prekidač? Otkači ga sa ploče pa sačekaj da vidiš hoće li se uključiti. Moguće da je mehanički kvar na prekidaču. Na isti način možeš testirati i tipkovnicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Asrock Z77 Pro 3 - Samo upaljenje
Don Kihoty kaže...

Ne, internet flash se radi manualno iz EFI-a.

 

Isključiti Wake Up on Lan i  Dehumanizing feature.

  MBO vs Human LOL

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice