Asus A6000 - problem s paljenjem

poruka: 2
|
čitano: 3.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Asus A6000 - problem s paljenjem
Poštovanje, imam pitanje vezano uz moj laptop Asus A6000. Laptop gotovo nikad neće upaliti od prve već nakon nekoliko pokušaja paljenja, s tim da nema nikakve pravilnosti, ponekad upali od drugog, trećeg pokušaja, a ponekad tek nakon sat vremena paljenja. Kad pritisnem gumb za paljenje dolje se upali žuto svjetlo (ili narančasto, neznam točno koja bi to bila boja, uglavnom posljednje na desnoj strani ispod oznake za wireless), laptop radi 2, 3 sekunde, čuje se pokretanje hard diska, na ekranu se ništa ne događa, i tad se laptop ugasi. Kad se laptop normalno upali, to žuto (ili narančasto) svjetlo se ne upali nego prvo zeleno i dalje sve radi odlično. Kad ugasim laptop i pokušam ga odmah nakon toga upaliti isto neće, već isto nakon par pokušaja. Pokušao sam sa zamjenom RAM-a, nisam primijetio neku razliku, isto upali tek nakon nekog pokušaja. Pokušao sam i maknuti wireless karticu, isto nema promjene. Da li znate u čemu bi mogao biti problem? Ne mogu nigdje naći što znači paljenje tog žutog svjetla. Da li je to možda problem s matičnom, napajanjem ili? Znam da vam je to teško odgovoriti bez dijagnostike, ali možda ste imali sličan slučaj pa mi možete pomoći ili nešto predložiti prema gore navedenom opisu. Unaprijed hvala!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asus A6000 - problem s paljenjem

Mislim da ima nešto u vezi wirelessa.Nešto sa postavkama wireless adaptera(modema),prvo traži routere,a tek se onda pali.Nešto tu nije dobro synchronizirano.Probaj sve to isključiti i pobrisati drivere...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice