Black screen of death pls help !!!

poruka: 4
|
čitano: 1.369
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Black screen of death pls help !!!

Ovako da od nekud krenem .

Prije 5 godina sam kupio racunalo

konfiguracija je bila-hard disk 320 giga nebitna marka

                             -2 gige rama kingmax 800 Hz

                             -nVidia 8800 gts

                             -intelov dual core 2.14

                             -chieftec 550 W napajanje

Sve je to bilo dobro radilo i sve dok jedan dan nije riknula graficka :((.

Nakon sto je riknula normalno moramo sam kupiti novu graficku.Kupio sam zotac gtx 460 1 giga uz to sam jos kupio intelov proc q 8300 i jos dve gige rama 1066 Hz.

 

Nakon sto sam sve to promjenio konfa mi sad izgleda -hard disk 320 giga nebitna marka

                                                         -2 gige rama kingmax 1066 Hz

                                                        -nVidia zotac gtx 460 1 giga

                                                        -intelov quad core q8300 2.50

                                                       -chieftec 550 W napajanje

Na pocetku sto sam to slozio dosta me zaebavo bsod zbog rama, stare su vjerojatno riknule pa sam ih izvadio i ostavio samo novih 2 gige, ali najveci problem se tek poceo pojavljivat.

Problem je u tome sto nakon igranja 5 min recimo cod4 ili dote komp se jednostavno zblesira , slika jednostavno nestane s ekrana  a ventilatori u kompu podivljaju, na pocetku se to nije javljalo , znalo se desiti jedanput tjedno nakon igranja 2-3 sata crysisa recimo ,ali u zadnje vrijeme nemogu ni cod4 na low detaljima igrati vise od 10 min a da komp ne podivlja ,a kamoli neke od novih i zahtjevnijih igri. Sto vecu grafiku u igri stavim to komp brze podivlja prakticki nemogu vise nista igrat a da ne rikne. Ljudi kazu da je do napajanja ali eto mozda netko je imao slican problem pa da mi kaze u cemu je 100% problem. Znaci slikasamo nestane s ekrana a ventovi u kompu pocnu vrtit najace sto mogu ,nemoze se ni restartat racunalo ,kad  probam samo se cuje neki bippp. Mogu ga samo ugasit prisilno. Pls help :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Black screen of death pls help !!!

Temperature? Skini hwmonitor i vidi.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Black screen of death pls help !!!

Znaci i graficka  i procesor mi dodu do 80 stupnjeva ne vise, variraju od 60 do 80 na low grafici .

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Black screen of death pls help !!!

Provjeri i promjeni pastu na procu(ili mijenjaj  cooler,ako taj ne može držati temp između 50-64° ).Ako ide na 80tak°,nije dobro,max tcase mu je na 74,1°.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice