Bluetooth problem

poruka: 7
|
čitano: 4.576
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Bluetooth problem

Ima već koja tema ali su sve stare... Dakle,  laptop je toshiba satellite L850 12V i ima u sebi već ugrađeni bluetooth. problem je što to govno jednostavo ne radi. valjda sam 11 puta reinstaliravao drivere i svaki puta isto. u device manageru postoji BT ikonica ali sa uskličnikom iako su driveri uredno instalirani i prepoznati. točnije, 3 ikonice, vidi slike... Isprobao sam i neki usb BT dongle i opet isto...

e da, pokušavam uparit miša. :/ drugi laptop ga prepoznaje.

nekad zna biti i error 10 nekad zna biti i error 10
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bluetooth problem

Deinstaliraj sve drivere koje imaš(jer imaš ih više i,ili su oštečeni u registry),te je više servisa definirano za jedan uređaj,stoga i greška registrya .Nađi "prave" drivere i instaliraj ih ponovo.Meni isto tako bilo na "aceru aspire",a laptop je laptop.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bluetooth problem

To ti je do drivera. Obriši sve tragove BT drivera i instaliraj ponovno. Potraži program USBDeview - sa njim obriši drivere ako ih vidi.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
14 godina
offline
Bluetooth problem

BT obično ima mehanički prekidač na rubu kućišta, pa ako postoji, provjeri da li je uključen. BT se može uključiti/isključiti i pomoću tipkovnice pa pokušaj i tako. Provjeri da li i BIOS ima mogućnosti Enable/Disable BT. Ako ne bude išlo pokušaj skinuti DriverPack Splution Full verziju sa  linka u prilogu, a laptop pokušaj vratiti na tvorničke postavke i pokreni DVD koji si spržio nakon što skineš materijal (4,4GB).

 

http://drp.su/download.htm

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bluetooth problem
lukabo kaže...

Deinstaliraj sve drivere koje imaš(jer imaš ih više i,ili su oštečeni u registry),te je više servisa definirano za jedan uređaj,stoga i greška registrya .Nađi "prave" drivere i instaliraj ih ponovo.Meni isto tako bilo na "aceru aspire",a laptop je laptop.


jesam, nema više uskličnika ali ni ne vidi miša opet...

 

Sum_of_all_fears kaže...

To ti je do drivera. Obriši sve tragove BT drivera i instaliraj ponovno. Potraži program USBDeview - sa njim obriši drivere ako ih vidi.


usbdeview je našao nešto i sve sam pobrisao.

 

phoenix2003 kaže...

BT obično ima mehanički prekidač na rubu kućišta, pa ako postoji, provjeri da li je uključen. BT se može uključiti/isključiti i pomoću tipkovnice pa pokušaj i tako. Provjeri da li i BIOS ima mogućnosti Enable/Disable BT. Ako ne bude išlo pokušaj skinuti DriverPack Splution Full verziju sa  linka u prilogu, a laptop pokušaj vratiti na tvorničke postavke i pokreni DVD koji si spržio nakon što skineš materijal (4,4GB).

http://drp.su/download.htm

 

4,4gb drivera?! i BT i wi fi su mu bili na jednoj tipci (jednom stisneš za BT a drugi puta za WI FI) ali sam radio upgrade na 8. tako da nisam te dodatne điđe miđe ni instaliravao (toshiba ovo, toshiba ono)... 

da, sad ću vidjeti što ima u biosu.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Bluetooth problem

Pazi, taj disk kasnije možeš iskoristiti za bilo koji računar. Stvar je da imaš sve driver-e na jednom mjestu. Zato i jeste 4,4GB.

Ako ti je puno 4,4 evo ima i ovo... http://drp.su/drivers/notebooks/?v=Toshiba&l=en

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Bluetooth problem

riješeno... stvar je bila u tome što sam skidao krive drajvere. očito, toshiba, šiba modele za svako od tržišta posebno. tek sam na toshiba hrvatska našao prave drajvere. hvala još jednom.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice