dllhost.exe virus?

poruka: 8
|
čitano: 1.643
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
dllhost.exe virus?

Pozdrav,

Imam problem dakle u proceses od evo jucer poceo mi se paliti dllhost.exe i to ide do 3.6 gb rama mi uzme, dakle sav slobodan ram mi pojede, kompjuter postane spor i moram ga rucno end process, neznam sto ga pokrece. Ocistio sam pc sa CCleaner, zadnje sto sam instalirao je bio Adobe InDesign prije 2 dana. Jucer nisam imao problema, od jutros evo mi stalno se pali to, pogledao sam koji se programi pale pri paljenju pc-a, iskljucio sam sve od adobe. Neznam sto bi vise mogao ucinit, sad pc pokusavam cistiti sa Nod32 koji jedva ide, jer sam u pola radnje skuzio da se dllhost.exe opet upalio i pojeo memoriju.
Znaci kad se upali memorija pocne od 0 i dize se prema gore dok nepojede sve sto ima.
Sve je uredu dok rucno ugasim dllhost.exe (end process) inace samo od sebe se zna upalit.


Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
dllhost.exe virus?

A ja glup, pa neznan google.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
dllhost.exe virus?

link ti daje tri opcije da rijesis taj problem

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
dllhost.exe virus?

Link koji ti je ponuđen,daje rješenje,a tražiš ga u sys32(vjerojatno hidden folder).Npr.:

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
dllhost.exe virus?

Nalazi se u C:\Windows\SysWOW64
i također sam rucno nasao jedan u system32 ali ovaj gore je u process koji mi dize stalno se.

Evo sad se sam od sebe ukljucio ako ga deleteam oce biti posljedica na pc?

edit:

Neda mi ga izbrisati, safe mode?

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 22:25 (Luka123).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
dllhost.exe virus?

Pošto nije lokaliziran i uklonjen na vrijeme,očito se proširio u više foldera.Pokušaj sa combofixprogramom.Koji god da sam imao problem sa virusima u prošlosti,nikad me nije iznevjerio.E sad tvoj,pokušaj,nemaš što izgubiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
dllhost.exe virus?

Problem je bio u InDesign programu, pokrene se neki virus kad pokrenem program. Torrenti...

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice