Ga-a55-ds2

poruka: 4
|
čitano: 914
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ga-a55-ds2

E ovako radi se o dotičnoj Gigabyte-ovoj ploči staroj nepunih godinu dana. Sa intergriranim VGA/DVI izlazom na matičnoj. Stavljen AMDov apu 3300 2o jezgreni procesor,2x2GB G.skill 1600MhZ rami;u BIOSu postavljena opcija korištenja "on board graphic card" jer nema još grafičke kartice stavljene u PI utor.Instalirani windows 7 64bit. Međutim imam mali problem;nakon dužega vremena nekorištenja računala (ugašenog potpuno),kad ga upalim windowsi se dignu ali monitor je i dalje u stand by modu i moram resetirati računalo da bih imao signal na njemu. U čemu je problem? 

M
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 12:00 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ga-a55-ds2

Da nema nešto veze sa tim?Skinuto sa mbo stranice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ga-a55-ds2

ma iskreno;imam ja a55-ds3p...u biti isti driveri;samo je drugacija verzija OEM...ja pomješao CD-e. Ma na a55ds3p nemam nikakvih problema (ja koristim tu matičnu).Međutim tu sam drugi put dizao windowse i od tada mi se to javlja.Ali moguće je i to. Sad sam obilježio CD koji sam instalirao drivere,idući put ide drugi CD kojeg sam spakovao u kutiju od matične. A primjetio sam i drugu stvar;tu i tam slika zna da nestane na sekundu;u ovom slučaju je 17" LCD LGev malo stariji model. Ma pisao sam im u support da vidim šta će oni reći.Jer u ovom mome slučaju je poanta da je taj izlaz za LCD od 30+" 70MhZ da mu pukneš na onoj rezoluciji za monitor mislim da dih trebao grafičku stavit a ne preko ovog izlaza koristiti.Na to ja sumnjam.

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ga-a55-ds2

toga sam se i bojao; ili LCD drito na matičnu ili grafička za monitor.Trećega nema

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice