Grafička ili napajanje?

poruka: 12
|
čitano: 2.370
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Grafička ili napajanje?

Pozdrav.

Imam problem sa ili grafičkom ili napajanjem.

Kompjuter se neće uključiti; kad stisnem gumb za paljenje, svi ventilatori se mrvicu pomaknu, ali odmah stanu, ne zapale se lampice, niti se čuje kakv bip.

 

Kad izvadim kabele iz grafičke onda napravi se zapali i zapišti graphics error, očekivano.

 

Da li po tome mogu znati da li je problem u grafičkoj ili napajanju ili moram nabaviti dijelove za testiranje?

Ovo su kablovi koji čine razliku. Ovo su kablovi koji čine razliku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grafička ili napajanje?

Najlakše ti je testirati grafičku u drugom računalu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grafička ili napajanje?

Vidim da imaš lc power napajanje pa ti je najvjerojatnije do njega,probaj naći drugo i isprobat,ili stavit napajanje u drugi komp pa vidit.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grafička ili napajanje?
Se7en kaže...

Vidim da imaš lc power napajanje pa ti je najvjerojatnije do njega,probaj naći drugo i isprobat,ili stavit napajanje u drugi komp pa vidit.

 Znači ako je u kompu LC Power odma nevalja zbog njega (men čudno kako moj još radi).

Po svemu sudeći je grafa pa posudi u nekog grafu (bilo koju s PCI-e).

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Re: Grafička ili napajanje?
nicky.sl kaže...
Se7en kaže...

Vidim da imaš lc power napajanje pa ti je najvjerojatnije do njega,probaj naći drugo i isprobat,ili stavit napajanje u drugi komp pa vidit.

 Znači ako je u kompu LC Power odma nevalja zbog njega (men čudno kako moj još radi).

Po svemu sudeći je grafa pa posudi u nekog grafu (bilo koju s PCI-e).

 Moj je star 4 godine i još radi, jedina zamjerka je sto je vent posto malo glasniji nego prije. To uopće nisu toliko losa napajanja 

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
12 godina
neaktivan
offline
Grafička ili napajanje?

evo, uspio sam dići kompjuter, sa nVidiom 7600GT :D Sad mi je desktop u 1280×1024 =/

 

Ali, ne znam, prečudno mi je kako ne dođe ni do bipova nikakvih dok je AMD 7950 u njemu.

Budem probao još tu grafičku kod frenda ubacit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grafička ili napajanje?

Kad već radi, pregledaj napone.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grafička ili napajanje?

Riknula je grafa garant (potpuno iste simptome sam imao s HD 5770 jednom davno).

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Grafička ili napajanje?
Tony1999 kaže...
nicky.sl kaže...
Se7en kaže...

Vidim da imaš lc power napajanje pa ti je najvjerojatnije do njega,probaj naći drugo i isprobat,ili stavit napajanje u drugi komp pa vidit.

 Znači ako je u kompu LC Power odma nevalja zbog njega (men čudno kako moj još radi).

Po svemu sudeći je grafa pa posudi u nekog grafu (bilo koju s PCI-e).

 Moj je star 4 godine i još radi, jedina zamjerka je sto je vent posto malo glasniji nego prije. To uopće nisu toliko losa napajanja 

 ma kakvi loša, čak i ove office serije im nisu toliko loše koliko su jeftine

jednu od 460w sam zamijenio nakon 5-6 godina radi nove grafe sa 600w 2,3 verzijom i uredno je radilo dok mi nije palo na pamet uzet gold napajanje, čisto radi sigurnosti i svakako će uskoro ići u dječji komp

12 godina
neaktivan
offline
Grafička ili napajanje?

a čini mi se da je grafa, na žalost. :(

 

proradio komp, nakon kaj sam ubacio nvidiu 7600 GT (circa 2005.), a bio sam i s multimetrom mjerio napon na pci-e kablovima, daje 12.3 V, + i - .

 

Budem još kod frenda isprobao grafičku, ali sve mi se čini da ću pećnicu morati zaposliti :|

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grafička ili napajanje?

Jesi li imao problema prije ili je odjednom prestala? Moja 5850 prije 2 god isti slucaj ispekao je radila pola godine i riknula ,al mi je izbacivala afekte

[url=http://valid.canardpc.com/1qt9kh][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/1qt9kh.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grafička ili napajanje?

Radila savršeno do jučer.

Visio sam na youtubeu i samo odjedanput puf, ko da sam kompjuter na gumb iza ugasio. I onda simptomi ko u prvom postu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice