Grom - posljedice?

poruka: 38
|
čitano: 26.078
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grom - posljedice?
Haf932 kaže...

Meni je na starom kompu maticna zgorela, samo je nekaj puklo v kucistu i amen{#}

bijeli dim izašao i odabran novi papa?

I’m level D4 juggernaut. Get out of the way b*tch.
14 godina
neaktivan
offline
Grom - posljedice?

Ja komp ne gasim kad je nevrijeme, ljudima u susjedstvu lete frižideri, telke i telefoni po stanu, čak je jednom susjedu napravilo i rupu u krovu...ali šta ću im ja kad se neznaju zaštitit.

Ja imam zaštitnu letvu, i to onu na kojoj samo osigurač promijenim, već sam ih nekoliko mijenjao u par godina i sve je ok. Ali mi to dojadilo jer sam si jednom dozvolio da ostanem bez osigurača, bila je noć, subota, a vani nevrijeme, pa sam bio do nedjelje popodne bez kompa dko nisam od susjeda dobio osigurač, a imao sam posla kojeg sam morao odraditi pa je bilo nezgodno. A na laptopu nisam mogao to sredit.

Uglavnom nakon toga sam si uzeo i UPS, ima već jedno godinu dana, i od onda sam miran, nikakvih prekida, sve radi.

 

Uglavnom kvalitetna zaštitna letva, i dobar UPS su zakon.

 

Eh da, što se tiče neta, ja sam to riješio tako da sam uzeo wireless router (AP mod). Tako da mi je i ta strana zaštićea. A na modemu od operatera i telefonu imam sam ozaštitnu letvu i ona još nikad nije pregorila, što me čak i iznenađuje malo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Grom - posljedice?

Da neotvaram novu temu pa cu tu napisat.. znaci danas mi grom gruno ethernet port na maticnoj.. zanima me dali ikako mogu ta port popravit..(ako slucajno postoji neka fora) jer mi se neda kupovati adapter... 

Prodajem League of Legends account, za sve informacije PP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grom - posljedice?
Encyanix kaže...

Da neotvaram novu temu pa cu tu napisat.. znaci danas mi grom gruno ethernet port na maticnoj.. zanima me dali ikako mogu ta port popravit..(ako slucajno postoji neka fora) jer mi se neda kupovati adapter... 

Ne. Dobro si i prošao ako je samo ethernet. Šta je s routerom i ostalim komponentama na matičnoj?

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
14 godina
offline
Re: Grom - posljedice?
kizo2703 kaže...
Encyanix kaže...

Da neotvaram novu temu pa cu tu napisat.. znaci danas mi grom gruno ethernet port na maticnoj.. zanima me dali ikako mogu ta port popravit..(ako slucajno postoji neka fora) jer mi se neda kupovati adapter... 

Ne. Dobro si i prošao ako je samo ethernet. Šta je s routerom i ostalim komponentama na matičnoj?

Sve je ostalo oke.

Prodajem League of Legends account, za sve informacije PP
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grom - posljedice?
Encyanix kaže...

Sve je ostalo oke.

Onda kupi sutra jednu ethernet karticu ,najbolje od 1 GB ,to ti je 100 - 130 kn max. Yebi ga .nisi imal sreće. {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
offline
Re: Grom - posljedice?
kizo2703 kaže...
Encyanix kaže...

Sve je ostalo oke.

Onda kupi sutra jednu ethernet karticu ,najbolje od 1 GB ,to ti je 100 - 130 kn max. Yebi ga .nisi imal sreće. {#}

Zapravo je imal sreče itekak,{#} pa je samo Mrežna prdnula a kak bi to prošlo u lošijem slučaju zna se kaj drugo.Možda nije videl ovaj moj post u ovoj temi, nek ga pogleda treba se pravilno zaštitit preventiva je najvažnije to sigurno da ne bi bilo joj opalio me grom.{#}{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/grom-posljedice/102421.aspx?page=0&jumpto=1977879&sort=asc&view=flat

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grom - posljedice?
Encyanix kaže...

Da neotvaram novu temu pa cu tu napisat.. znaci danas mi grom gruno ethernet port na maticnoj.. zanima me dali ikako mogu ta port popravit..(ako slucajno postoji neka fora) jer mi se neda kupovati adapter... 

Port (fizički konektor je ispravan), ali network controller ti je spržen. Popravit ćeš ga samo zamjenom čipa :D

Ako uzmemo u obzir koliki bi to poduhvat bio, a kolika je cijena mrežnih kartica sve je jasno...

 

Ne škrtari jer si imao veliku sreću, taj je iznos lako mogao biti puno veći.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 18:34 (rustweaver).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice