Integrirana grafička

poruka: 4
|
čitano: 1.376
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Integrirana grafička

Pozdrav, imam matičnu gigabyte ga-ma78g-ds3h te je integrirana grafička  ati radeon 3200series.

 

E sad mene zanima zašto ja npr. ne mogu igrat sa time niti san andreas na low detaljima, učestalo šteka.Kolko znam nije to baš tolko slaba grafička, kad sam ja igrao na starom kompu sa nekom 128mb.Jel ima netko nekakva iskustva sa time,jel je moguče kako pojačat to itd.Nemojte pisat kupi novu grafičku, kupio sam i sad me prca, tak da sad trenutno nemam novaca za novu.

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Integrirana grafička
Balkan SMF kaže...

Pozdrav, imam matičnu gigabyte ga-ma78g-ds3h te je integrirana grafička  ati radeon 3200series.

 

E sad mene zanima zašto ja npr. ne mogu igrat sa time niti san andreas na low detaljima, učestalo šteka.Kolko znam nije to baš tolko slaba grafička, kad sam ja igrao na starom kompu sa nekom 128mb.Jel ima netko nekakva iskustva sa time,jel je moguče kako pojačat to itd.Nemojte pisat kupi novu grafičku, kupio sam i sad me prca, tak da sad trenutno nemam novaca za novu.

 

Hvala unaprijed.

Hmm a ostatak konfe?

Kill or be killed.
11 godina
neaktivan
offline
Integrirana grafička

AMD dual core 6000+ , 4gb rama, Seasonic 620(Bronzce 80 plus napajanje) , to je od važnjeg.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Integrirana grafička

Što god ti rekao o grafi,ali grafa ti je slaba.Low performence card. Ostatak konfe je ok.Uradi update drivera i direcktX,pa vidi.Inače bi trebala vrtiti "sa",ali na low postavkama,rezoluciji i sa malim fps.Ako je starija verzija 3200,onda če malo teže  vrtiti "sa".

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice