Kako spojiti slušalice?

poruka: 22
|
čitano: 40.074
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice

e ovako uzeo sam slusalice,prvi put u životu i jer mi nisi bile potrebne,i sad dodju dva ona džeka i ja naprijed u kuciste uključim zeleni u zeleni,i crveni u crveni.

I kako dalje namjestiti da mi zvuk ide preko nji.Znači ja ukopčam al necuje se nista na njima neg preko zvucnika jel treba negdje u opcijama molim pomoć.

 

hvala

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice
bump,hajte ljudi
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice
ajd itko pleaaaaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice
Probaj pogledati u control panelu. A moguce je da ti ti prednji ulazi nisu spojeni na maticnu.
Ako ti je netko sam slagao komp pa nije to spojio.
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice
http://blue-net.org/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice
cipa88 kaže...
Probaj pogledati u control panelu. A moguce je da ti ti prednji ulazi nisu spojeni na maticnu.
Ako ti je netko sam slagao komp pa nije to spojio.

kopcao sam i iza i nije htjelo.

 

@Zizm neznam sta je google GLEDAO SAM na NETU

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
13 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice
Ako si ukopcao tamo gdje su zvucnici ukopcani (obicno je to zeleni ulaz) i ne radi onda je problem u slusalicama.
14 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

Ako na slušalicama imaš potenciometar za reguliranje glasnoće pogledaj da nije skroz smanjen.

edit

Pogledaj u control panelu pod sound dali ti prepoznaje slušalice. Ovako bi ti trebalo izgledat

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 20:46 (zOjA26).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?
kad ukopcam u zvucnike onda rade,a ovako iza u centralnu ne rade,btw,mozda je do drajvera od zvučne ili necega posto to na novom kompu jos nista nije inst.posto nema neta.kao sto je na toj slici ovdje nije samo je onako zatamnito.
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

Ako ti rade zvučnici trebale bi i slušalice. Probaj na nekom drugom računalu isprobat dali slušalice rade tako da znaš dali je do slušalica ili zvučne.

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?
budem pokušao.al ipak one rade kad ukopčam u zvučnike ,al mi je teško uvijek iskopcavan u zvučnike pa opet ukopcavati slušalice.
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako spojiti slušalice?

Pogledaj u Control Panelu imaš li instaliran upravljački software za zvučnu karticu. Pogledaj u opcijama stavku FrontPanel ili slično i uključi je.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako spojiti slušalice?

meni je tako na slusalicama strijelica prema dole [crvena]

kako da naredim da mi rade :D

wsf
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako spojiti slušalice?
ToMiSa kaže...

meni je tako na slusalicama strijelica prema dole [crvena]

kako da naredim da mi rade :D

Da bi uopče znali koji OS imaš,trebaš ispuniti moj pc.Xp ima svoj izbornik,w7 svoj...

13 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

To je bar jednostavno, zeleni kraj ti znači da slušaš muziku (odnosno slušalice), a crveni kraj je za mikrofon kad npr. pričaš preko Skype-a. Na njima bi trebao imati scrool za pojačavanje i stišavanje, i pojačaš si zvučnik na kompu i to je to. Ako imaš Windows 7 i Windows 8 odmah će ti prepoznati driver i instalirati ga, a ako imaš ostale verzije, moraš sam instalirati slušalice.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako spojiti slušalice?

Probaj kao sto ti je netko vec rekao skinuti program od svoje zvucne kartice. Obicno provjeris koju maticnu imas te na njihovoj stranici skines driver odnosno software za zvucnu. Instaliraj njega pa vidi. Trebao bi automatski prebaciti na sluske kad ih ukopcas. Ako to ne proradi onda je problem na front panelu vjerojatno da nisu ukopcani kablovi u maticnu pa provjeri i to. Ako zapnes javi pa cemo te usmjeriti dalje. Oprostite na zbrkan post na mobu sam.

 

 

Edit:

 

Link na driver i software za tvoju mbo odnosno zvučnu karticu. Klik

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 22:49 (Ivan_cno).
13 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

Ja imam sličan problem. Dali je moguće spojiti zvučnike i slušalice u isto vrijeme na ovu matičnu Gigabyte GA-M52L-S3 rev. 1.x koja ima 6 audio jackova, zvučnici su u zelenoj a dali mogu slušalice u neku drugu, prednje jackove nemam!?

 

Edit: Rješeno audio driverom za matičnu

Fu**ing posers
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 21:50 (Milan AS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

ja imam sličan problem ima miliun utora nazad ima plavi i rozi i naprijed imaju dva za slušalice i mikrofon ali ni na jednom nerade a na mobu rade evo sta mi javlja kad odem u control panel...  

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 1:41 (mely).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

Postoji mogućnost da su te slušalice predviđene baš za mobitele a ne za PC i zato se ne mogu instalirati na računalu. A ako su predviđene za PC onda vam je FrontPanel postavka izmjenjena ili vam prednja ploča nije povezana s matičnom.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kako spojiti slušalice?

Kako bi se reklo, kasniš par mjeseci (možda čak i godina ako se obraćaš na 1. post).

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

Imam problem jedan , zato i jesam ovdje , slusalice koje koristim su Panasonic DJS-400 , odvojile su mi se zice i ne znam spojiti natrag , kabal od jacka ima 3 zice tj (bakrena , plava , crvena) i kablovi sa slusalica : lijeva i desna , na lijevoj slusalici 2 zice (zelena i bakrena) , na desnoj slusalici (crvena i bakrena) kako spojiti to , da li po nekim bojama ili kako to vec ide , jer ima 7 zica , u sredini 3 i sa strane po dvije , nikako ne kontam , hitno potrebna pomoc trebaju slusalice za gaming :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti slušalice?

Imam sličan problem sa headset shark zone h30. Meni radi zvuk nakon što ga spojim u PC ali zato mikrofon ne radi

Imam neki stari Logitech mikrofon koji normalno radi..... Ima ko kakav savjet ?????

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice