Kako da znam da li mogi narezati DVD 9.xx gb

poruka: 5
|
čitano: 2.792
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kako da znam da li mogi narezati DVD 9.xx gb

kao sto naslov kaze imam snimljen jedan video iz 91godine prebacio ga sa video kasete i zauzima mi oko 8gb pa me zanima da li svaki rezac moze da reze ove dvd-e od 9,xx gb ili mora biti poseban rezeac?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako da znam da li mogi narezati DVD 9.xx gb

Pa przilica ti mora podrzavat takve medije velicine npr. od 8.5Gb ( dual layer ) !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako da znam da li mogi narezati DVD 9.xx gb
coa13 kaže...

kao sto naslov kaze imam snimljen jedan video iz 91godine prebacio ga sa video kasete i zauzima mi oko 8gb pa me zanima da li svaki rezac moze da reze ove dvd-e od 9,xx gb ili mora biti poseban rezeac?

  Enkodiraj ga u neki drugi kodek, možeš drastično smanjiti veličinu, a ako je riješ o materijalu s VHS kasete onda kvaliteta nije pretjerano važne

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
12 godina
neaktivan
offline
Kako da znam da li mogi narezati DVD 9.xx gb

Pretpostavljam da ti je video u dvd formatu.Možeš to konvertirati u neki drugi format,kao što ti je kolega več rekao ili možeš skinuti program "shrink dvd" i napraviti video s tim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako da znam da li mogi narezati DVD 9.xx gb

snima ga u mpg formatu i samo u tom formatu mi moze snimati kartica pomocu koje to radim znaci nemam opciju da snimim to kao dvd format

a ikao je vhs vjeruj kada prebacu u avi format osjeti se razlika u kvaliteti volio bi da imam jedan orginalan dvd u tom mpg formatu samo ne znam da li moj rezac moze da nareze te dvd-e

u neri imam opciju da prebacim na taj veci dvd al nisam sigur da ce to ici jer mi je stariji rezac-przac

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 19:41 (coa13).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice