Laptop ne daje znakove zivota

poruka: 8
|
čitano: 2.531
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Laptop ne daje znakove zivota

Samsung RV515 

 

ne daje znakove zivota , ne pali niti svijetli kontrolna lampica kada je na struji prikljucen. Baterija ok, punjac, ok , bios baterija ok...  molim vas za savjete sta bi moglo da bude , maticna je zadnje na sta zelim da pomislim da je otislo :)  molim vasa iskustva ili savjete u vezi ovakvuk slucaja kada nista vise ne ide ...dakle sta sve moze da bude razlog...

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laptop ne daje znakove zivota

Znači ne diže ti ni bios,ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Laptop ne daje znakove zivota

nista ...sve mrtvo nema znakova nkakvih

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Laptop ne daje znakove zivota
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Laptop ne daje znakove zivota

Odnesi u neki servis (Moj servis, Zel-cos) i neka ti naprave dijagnostiku, reći će ti što je problem i da li se isplati popravak, dio koji ti je u kvaru možeš kupit na ebayu i oni će ti ga složit.

Po meni ili matična ili nešto sa napajanjem.

Valentin
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ne daje znakove zivota

zna se desit da se ti ode adapter pomoću kojeg puniš bateriju pa kad se isprazni baterija poslje naravno ne možeš upalit pa prvo provjeri to.. ako nije to onda... onda može svašta bit pa ti je najbolje odnijet u neki servis

11 godina
neaktivan
offline
Laptop ne daje znakove zivota

nije do adaptera pokusavao sam sa drugim... da je procesor otisao onda bi maticna pistila jel tako???  dakle ovde moze biti samo napajanje ili maticna??? nema trece solucije ii???....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Laptop ne daje znakove zivota

rjesen probem ...ipak je bilo da kabla na izlazu... srecem pa nije nista strasnije....

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice