Lenovo G580

poruka: 6
|
čitano: 4.282
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo G580 gasi se sam!

Kupio sam novi Lenovo G580 prošli vikned.Stavio sam na njega Windows 8 64-bit.Sve radi super,ali kada pokrenem igru sve radi normalno nekoliko sekundi

,a onda sve počne štekati i laptop se ugasi bez ikakvog upozorenja.Probo sam pokrenuti na intel-ovoj HD 3000 i na Nvidia GT635m ,ali problem se još uvijek javlja.

Laptop se ne pregrijava,tako da mi nije jasno što se događa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lenovo G580

skini tvorničke drivere sa njihove ofišl stranice i instaliraj, potom restartaj laptop i onda probaj pokrenuti.

to mi jedino pada na pamet ;)

WithSkill
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo G580

Imam pitanje. Dobila sam laptop prije 2.mj (Lenovo G580) instalirala sam drivere za bluetooth, no pri instaliravanju drivera mi izbaci ovo NO APPROPITE DRIVER TO BE INSTALL. Što da napravim? {#} I kako se uopce bluetooth ukljucuje?

ljepilo..xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo G580
ljepilo kaže...

Imam pitanje. Dobila sam laptop prije 2.mj (Lenovo G580) instalirala sam drivere za bluetooth, no pri instaliravanju drivera mi izbaci ovo NO APPROPITE DRIVER TO BE INSTALL. Što da napravim? {#} I kako se uopce bluetooth ukljucuje?

Klik.Instaliraj ponovo driver i ako se ponovi ovo(ponekad windowsi govore"no driver found"),idi u C:/drivers/Bluetooth driver /cybertan liteon ...pronađi instal.exe i opet instaliraj driver.Obično se uključuje auto(modem)aktivirano u windowsima,ili ovisno o laptopu,tipka sa ikonom "bluetooth".

11 godina
neaktivan
offline
Lenovo G580

Imam pitanje htjela sam si stavit na laptop win8 no kad ugasim laptop i ubacim cd on se pokrene i onda pise ono f2 i f12 (f2-setup , f12-boot menu) stisnem f2 i upali mi se bio i izadem iz biosa i pocne mi se palit windows7. Kako da sad to ja rjesim i ima li uopce rijesenja?

ljepilo..xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lenovo G580
ljepilo kaže...

Imam pitanje htjela sam si stavit na laptop win8 no kad ugasim laptop i ubacim cd on se pokrene i onda pise ono f2 i f12 (f2-setup , f12-boot menu) stisnem f2 i upali mi se bio i izadem iz biosa i pocne mi se palit windows7. Kako da sad to ja rjesim i ima li uopce rijesenja?

U bios-u postaviš na "first boot device", cd-dvd drive,tek tada započinje instalacija sa dvd-a ili usb,ovisno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice