Memory Stick se ne očitava u BIOS-u

poruka: 3
|
čitano: 1.055
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Memory Stick se ne očitava u BIOS-u

Pozdrav, sinoć sam imao problem sa računarom, htio sam formatirati računar i napravio sam bootabilan memory stick, međutim kada sam restartao računar i otvorio boot menu, nije se očitao, nije očitan niti u BIOS-u. Provjerio sam sve postavke BIOS-a, uključen je legacy mode, Boot from USB, sve sto je potrebno, povrh svega sve su opcije ostale nepromijenjene od prošlog foramtiranja dakle kako se računar sklopio takve su postavke BIOS-a i radilo je. Stick mi se očita u samom windowsu, i radi na drugom računaru. Imam i Widnows na dvd mediju i pokusao sam ali mi izbaci BSOD 0xc000021a, to je windows 8.1 pro update 1, a onda sam ubacio dvd od windows 7 i instalacija je bez problema tekla i zavrsila, međutim htio bi nazad na 8-icu jer je ona bila prije formatiranja i radila je. U čemu bi mogao bti problem pa neće da očita stick. :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Memory Stick se ne očitava u BIOS-u

Koja mbo?Dali podržava "boot from usb"?Kako radiš boot usb?Probaj drugi dvd sa w8.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 17:58 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Memory Stick se ne očitava u BIOS-u

Uspio sam instalirati preko USB-a windows, sve je ukljuceno sve je ok postavljeno tako da sam na kraju uzeo stick od druga i njega je bez problema ocitao izgleda da maticna ne voli neke, ovaj moj je verbatim-ov :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice