Mijenjanje mjesta tipaka na tipkovnici

poruka: 6
|
čitano: 4.035
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mijenjanje mjesta tipaka na tipkovnici

zanima me jel moguce kako promjeniti da neka tipka zamjenjuje neku drugu tipku na tipkovnici. npr umjesto ''t'' da kad ga stisnem mi pise ''k''. to hocu napraviti jer pola tipki na tipkovnici na laptopu ne radi jer je voda po njemu prolivena... i kad sam vec tu jel zna netko koliko dode mijenjanje tipkovnice na laptopu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mijenjanje mjesta tipaka na tipkovnici

{#}...

Moj PC  
3 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mijenjanje mjesta tipaka na tipkovnici

uhh-ohh na internetu se tipkovnice prodaju od 100Kn-300Kn+- i ima nekakvih fora da mozes promijeniti tipke na windowsu samo moras puno prckati po stavkama ili neki program (za to nisam siguran)... i molim te nemoj rucati po laptopu...

12 godina
neaktivan
offline
Mijenjanje mjesta tipaka na tipkovnici

Objasni nam na kojem bi ti to onda jeziku pisao,a da ti kad bi zamijenio slova,ova druga nebi trebala?I sam znaš,što se pravilnog pisanja tiče,ne možeš napisati npr; "bicikl","ticikl,ili bilo što drugo...nema smisla.Softwere tipkovnice je stoga i napravljen tako,da su slova raspoređena kako ih i tipkaš.Osim par slova,ako imaš tipkovnicu na recimo engleski menu.Da i zamjeniš tipke,pobrkaš ih,opet bi to bilo slovo koje je na tipkovnici po defaultu.  Ako ti i tipkovnica ne radi,stavi si ovu virtualnu koju ti windowsi nude,pišeš mišom,sve radi i bok.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mijenjanje mjesta tipaka na tipkovnici

Imaš raznih programa sa kojima to mžeš odraditi npr.key transformation, keystroker converter itd... ali mislim da ti je puno jednostavnije kupiti tipkovnicu, uštekati ju u usb port i problem riješen. Što se tiče mijenjanja tipkovnice, računaj nekih pola sata rada servisera (cca 100kn) + nova tipkovnica. O kojem je laptopu riječ?

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Mijenjanje mjesta tipaka na tipkovnici

A sada tu patite covjeka koji je 3 godine sa nama.Vjerovatno zna i on za virtualnu ili da kupi novu!

 

  Nisam nikada sa ovim programom radio,ali sam čuo da uredno šljaka,zato care evo probaj,pa nam javi!

MSKLC 

Moj PC  
2 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice