Nadogradnja računala.

poruka: 8
|
čitano: 1.180
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja računala.

Ovako imam kućište apolon 550 i htio bih staviti jedan ventilator koji bi ispuhivao van topli zrak.Imam prostor sa strane i odzada sad gdje da stavim da ispuhiva topli zrak van. Također bi htjeo nadogradit ram memoriju imam 2 gb DDR2 htjeo bih još jednu pločicu od 2 gb. Ako mi možete i preporučit koji ventilator da uzmem i koju ram pločicu koja bi bila izmeču 100- 150 kn. Hvala unaprijed.{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja računala.
gamer76745 kaže...

Ovako imam kućište apolon 550 i htio bih staviti jedan ventilator koji bi ispuhivao van topli zrak.Imam prostor sa strane i odzada sad gdje da stavim da ispuhiva topli zrak van. Također bi htjeo nadogradit ram memoriju imam 2 gb DDR2 htjeo bih još jednu pločicu od 2 gb. Ako mi možete i preporučit koji ventilator da uzmem i koju ram pločicu koja bi bila izmeču 100- 150 kn. Hvala unaprijed.{#}

više ti vrijedi skinut bočnu stranicu nego kupovat 1 ventilator...koliko rama želiš 1gb ili 2

11 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja računala.

Želim 2 gb.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja računala.

kupis jedan vent jeftiniji nemoras led jer svejedno imas zatvoren cese nema plexi mislim sad najbolje iza na kuciste na na stranicu s tim da ga okrenes da izvlaci zrak e sad koji kupiti to ti trebas znat od kolko ti stane vecinom su desetke tj 100mm ali ne mora bit zavisi od kejsa a rame kupis od 2gb za 120kn bez problema i stavis u dual chanell ako ploca podrzava!!btw vent ti je 30-40kn da znas{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja računala.

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-take-ms-2gb-ddr2-800mhz/178060.aspx

 

 

pitaj autora mozda je kupac odustao od prodaje pa kupis rame za 100kn!!

14 godina
moderator
offline
Re: Nadogradnja računala.
7kunac kaže...

više ti vrijedi skinut bočnu stranicu nego kupovat 1 ventilator...

{#}

GAMERANGER kaže...

vecinom su desetke tj 100mm

80mm, 92mm, 120mm

100mm nema

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
11 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja računala.

Inače,prije su mi temperature bile GPU:74, CPU:65   pa sam promijenio mjesto s poda na desk i skinuo bočnu str i sad je gpu na 61,a proc na 45-50,btw imam samo 1 vent

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja računala.

Kakvo skidanje stranice sa kučišta,em ti ulazi prašina na sve strane,em slučajno malo udariš s nekim unutra i ode sve u q....Pogledaj na mbo gdje ti je najbliži pin za vent,ali mislim da ako staviš jedan vent od 120mm na sredinu stranice,da če to biti sasvim dovoljno za temperature.Možeš i gore staviti,ali mislim da češ tamo onda morati staviti neki manji,ako nema dovoljno prostora zbog napajanja.Ali ovaj sastrane bi bio funkcionalan i za toplinu proca i grafu.Pogledaj malo po netu bolja(skuplja) kučišta i vidjet češ kako je to riješeno.

Imaš npr,coolermasterov sickleflow 120mm,samo 19dB.

Npr;

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2013 16:07 (lukabo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice