Network cable unplugged

poruka: 18
|
čitano: 6.743
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

E ovako imam dva kompa na jednom se spajam zicno na jednom bezicno...sad na ovom mom dje je zicno sve radi internet normalno

a na drugom tamo gdje bezicno

ne radi mi local area conection ....mogu se spojit ono na wirles pa na svoju mrezu ..ali ne mogu na net zato sto neradi area conection

pise

Local area conection i ona x preko toga

i pise netwrk cable unplugged

??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

To ti znaci da ti je iskjucen kabal za konekciju vidi jel dobro ukljucen nadam se da sam pomogao iza kompjutera

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 23:57 (kingoftheworld).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Network cable unplugged
AntonioXX kaže...

E ovako imam dva kompa na jednom se spajam zicno na jednom bezicno...sad na ovom mom dje je zicno sve radi internet normalno

a na drugom tamo gdje bezicno

ne radi mi local area conection ....mogu se spojit ono na wirles pa na svoju mrezu ..ali ne mogu na net zato sto neradi area conection

pise

Local area conection i ona x preko toga

i pise netwrk cable unplugged

??

za wireless spajanje ti ne treba biti priključen kabel i nema veze s time

 

jesi se prije normalno spajao preko wirelessa?

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

xD znam sad da ne treba bit local ukljucen

ali opet zvao sam operatera internet je spojen i reko je da to treba radit 100 posto

kaze da je do kompjutera :S

a ja neznam sta je

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Network cable unplugged

opet pitanje, je li ti wireless prije normalno radio ili od početka ne možeš koristiti wireless?

 

probaj izgasiti i upaliti router, katkada se znaju zblesirati. imaš na routeru prekidač on/off za struju

 

 

jesi pri konfiguriranju wirelessa namjestio istu lozinku za zaštitu i na routeru i na kompu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

Da radio je prije ...i onda smo promjenili mrezu na optimu

i otad vise ne radi :)

i jesam probo sam resetirat rute i tamo ukljicivo iskljucivo onaj usb bezicni ruter

reinstaliravo drivere

i nece

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Network cable unplugged

Vrati se starom operateru {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

ma ja

ovako je 200 kn jeftinije :)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Network cable unplugged

u pretraživač upiši 192.168.X.X ( ne znam koji je za optimu; meni je za iskon 192.168.5.1) čime ulaziš u ruter i pod Advanced Settings pogledaj Wireless Network da li ti je na "ON" jer ako si dobio ruter od optime u što sam uvjeren jer je meni tako bilo kada sam prelazio s t-coma na iskon uvijek ti je u početnim postavkama na "OFF" wireless

12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

pise da je enable znaci da je to on

xd

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

koji ti je OS? Možda ti driveri ne valjaju nešto uglanvnom ne paše...probaj ruter vratiti na default postavke (meni je to jednom pomoglo)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Network cable unplugged
AntonioXX kaže...

pise da je enable znaci da je to on

xd

Da si u tcomu, onda bi ti oni to več riješili, ovako plačaš 200kn manje, ali zapavo nemaš interneta. Čemu onda plačati išta kad ti ne radi  {#}

Nego, da ti probam pomoći, ukoliko ti je bila spremljena mreža na koju si se spajao na računalu, pokušaj je izbrisati, i na ponovo je pronači i ponovo upisati lozinku, možda če ti onda raditi.

Moja preporuka je da konfiguriraš novu mrežu (sa drukčijim imenom, makar i jednim slovom promjenjenim) i onda se pokušaš spojiti.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

na onom je kompu xp

i roswelt probavo sam to vec i nece

meni se spoji mreza svjetli zeleno

ali kad udjem u internet

Server not found

znaci ja se spojim ali ne mogu na net

malo glupo ali istinito

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Network cable unplugged
AntonioXX kaže...

na onom je kompu xp

i roswelt probavo sam to vec i nece

meni se spoji mreza svjetli zeleno

ali kad udjem u internet

Server not found

znaci ja se spojim ali ne mogu na net

malo glupo ali istinito

 

aj pogledaj pp :-D

 

edit Ovako na brzinu, ako ti je zaštita WPA-psk a winsi nisu sp3, neće ti raditi. Probaj pingat router, google.

Ili pročitaj pp {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 11:23 (rooswelt1991).
12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

ocu :)

ako jos neko zna sta bi moglo bit nek javi

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Network cable unplugged
Wolverine kaže...
AntonioXX kaže...

E ovako imam dva kompa na jednom se spajam zicno na jednom bezicno...sad na ovom mom dje je zicno sve radi internet normalno

a na drugom tamo gdje bezicno

ne radi mi local area conection ....mogu se spojit ono na wirles pa na svoju mrezu ..ali ne mogu na net zato sto neradi area conection

pise

Local area conection i ona x preko toga

i pise netwrk cable unplugged

??

za wireless spajanje ti ne treba biti priključen kabel i nema veze s time

Točno. Nemam nikakvog iskustva s bežičnim spajanjem, ali mi se čini se da internet ovdje nije podešen na bežično spajanje. Ili se pokušava spojiti preko routera bivšeg operatera kojeg više nema.

12 godina
neaktivan
offline
Network cable unplugged

Rijesio sam problem

hvala svima :=)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Network cable unplugged
AntonioXX kaže...

Rijesio sam problem

hvala svima :=)

Pa bilo bi lijepo da kažeš kako si riješio problem jer je cilj svake  teme da se pomogle što većem broju korisnika a ne samo onome koji otvara temu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice