Novi HDD

poruka: 9
|
čitano: 2.327
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Novi HDD

Evo imam pitanje dali cu morati restartati windows ako stavim novi hdd.

za sada imam ovaj: WDC WD800BB-22JHC0 ATA Device - to je stariji tip meni treba noviji pa zato pitam ocu morat ponovno stavljat windowse?

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi HDD

Naravno.

 

-nisi napomenuo da češ ovaj ostaviti,rekao si da ti treba noviji,po tome sam zaključio da ovaj vadiš,manjak informacija{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 13:53 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi HDD

pa sta nemoze win biti na 1 a moje stvari na 2?

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi HDD
samo ustekaj hdd u sata/ata konektor(dok je komp ugasen) , kad se upali formatiraj ga, i spreman je za koristenje
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi HDD

jos cu malo potrazit ako tako moze onda super i hvala na odgovoru.

Gaming 4ever.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi HDD
99Mile99 kaže...

Evo imam pitanje dali cu morati restartati windows ako stavim novi hdd.

za sada imam ovaj: WDC WD800BB-22JHC0 ATA Device - to je stariji tip meni treba noviji pa zato pitam ocu morat ponovno stavljat windowse?

 

lukabo kaže...

Naravno.

 

99Mile99 kaže...

pa sta nemoze win biti na 1 a moje stvari na 2?

 

Krivo je pitanje formirano zato je odmah prvi odg. bio "Naravno"

Kada je komp ugašen spojiš disk normalno i kada upališ trebalo bi sve raditi

POTPIS :)
11 godina
neaktivan
offline
Novi HDD

Hvala i tebi na odgovoru :D

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi HDD

Imam neke, ajmo to nazvati, probleme sa HDD-om. Nakon sto mi je stari krepao zamijenili su mi ga novim Seagate Barracudom od 160 GB. Disk je necujan i stvarno nemam nikakvih problema sa njim, jedino sto me malo muci sto su temperature povecane, krecu se oko 36-40 stepeni sa nekim normalnim koristenjem. Stari disk je uvijek bio na oko 33-35. Disk je podijeljen na dvije particije i nijedna od njih nije ni priblizno puna, na jednoj je zauzeto samo 5 GB. 

Trebam li se brinuti ili je ovo uobicajeno za Seagate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Novi HDD
pirat01 kaže...

Imam neke, ajmo to nazvati, probleme sa HDD-om. Nakon sto mi je stari krepao zamijenili su mi ga novim Seagate Barracudom od 160 GB. Disk je necujan i stvarno nemam nikakvih problema sa njim, jedino sto me malo muci sto su temperature povecane, krecu se oko 36-40 stepeni sa nekim normalnim koristenjem. Stari disk je uvijek bio na oko 33-35. Disk je podijeljen na dvije particije i nijedna od njih nije ni priblizno puna, na jednoj je zauzeto samo 5 GB. 

Trebam li se brinuti ili je ovo uobicajeno za Seagate?

Uz adekvatno hlađenje u kučištu, seagate diskovi normalno rade do 50 stupnjeva (noviji modeli i do 60), tako da nemaš potrebe ze zabrinutošću.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice