Pc freeze => video sound

poruka: 6
|
čitano: 1.385
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pc freeze => video sound

E ovako ljudi, masina je relativno nova, koristena svega mjesec dana.

Kad slusam muziku, preko youtube ili windows media playera, ili gledam filmove preko BS playera desi se da zvuk ustopa ZZZ i zamrzne slika na sekundu i nastavi kao da nista nije bilo.

To se desavalo od prvog dana, ali skroz rijetko pa nisam obracao paznju, sad recimo u 45 minuta to se desi svakih 10tak minuta i nastavi dalje.

 

Preko DPC Latency Checker dobio sam sledece

http://i.imgur.com/GX2KtkO.jpg

http://i.imgur.com/S3WDeoa.jpg

Probao sam latency mon program, i tamo @ drivers mi ispise najjace do sad raspppoe.sys najveci latency

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pc freeze => video sound

može biti da je do procesora, vidim otključao si ga na x4 a možda ti je 4. jezgra malo nestabilna.

odvrti Prime95 dva dana i javi kako je prošlo.

 

ako je sve u redu s procom pokušaj instalirati najnovije drivere za grafu i audio.

WithSkill
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pc freeze => video sound

malo kasnim s odgovorom :/ ispiti jbg 

 

Cetvrta je ok skroz nije nestabilna. Vratio sam na staro sve kako treba, opet isti problem. Reinstalirao sam sve ali opet se desava. Primjetio sam da se to desava samo dok je torrent u pozadini upaljen ili eksterni hard disk......

 

sta moze biti sad Bog zna :O

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pc freeze => video sound

Sve ti piše na slici:"Neki driveri na ovome stroju se ponašaju loše,i vjerojatno če izazvati drop-out,audio ili video streama,u realnom vremenu. Da izolirate krivo ponašanje drivera,koristite upravitelja uređaja i onemogočite/omogučite ponovo,rezne uređaje,jedan po jedan.Probajte mrežni adapter..."

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 10:41 (lukabo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pc freeze => video sound

Kolega ti dobro govori, neki driver ti stvara probleme i uzrokuje te ogromne latencije. Pronadi ga metodom eliminacije, tj iskljucuj u device manageru uredaje jedan po jedan dok ne utvrdis do kojeg je.

clock2much
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pc freeze => video sound

Bubnuo sam dodatna 4GB rama pa sam stavio i 64bitni Windows7. Sve reinstalirao fino, ali opet problem kad je eksterni upaljen i torrent u pozadini :D znaci do toga je, a sve novo ispravno, testirano na vise racunara...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice