PC se restarta sam od sebe i BSOD zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 3.196
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PC se restarta sam od sebe i BSOD

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/pc-se-restarta-sebe-plavi-ekran-smrti/177816.aspx?page=0&jumpto=3431856&sort=asc&view=flat

 

budući da je zaključana tema, onda moram otvoriti novu temu s obzirom na to da problem nije riješen jer se u ovom slučaju nije radilo samo o BSOD-u.

Napravio sam scan sa HDD tune pro i disk je u redu, a ne znam kako da napravim memtest sa usb-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC se restarta sam od sebe i BSOD

 me bih znao kako da sa usb-a napravis memtest nisam imao slucaj da nemam neki citac ali jednostavno mos testirat rame ukoliko imas barem 2 ploce izvadis jednu ostavi drugu i tako pa vidis!!

13 godina
offline
Re: PC se restarta sam od sebe i BSOD
futzi kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/pc-se-restarta-sebe-plavi-ekran-smrti/177816.aspx?page=0&jumpto=3431856&sort=asc&view=flat

 

budući da je zaključana tema, onda moram otvoriti novu temu s obzirom na to da problem nije riješen jer se u ovom slučaju nije radilo samo o BSOD-u.

Napravio sam scan sa HDD tune pro i disk je u redu, a ne znam kako da napravim memtest sa usb-a.

Imaš temu o tome.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/bsod-sto-zasto-kako/21360.aspx

 

Može LOCK.

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 21:32 (Valentin17).
14 godina
offline
Re: PC se restarta sam od sebe i BSOD

Može BAN?

Stranice su trenutno nedostupne.
12 godina
neaktivan
offline
PC se restarta sam od sebe i BSOD

Skineš memtest86+,staviš na boot usb,postaviš u biosu,boot sa usb,ako ti mbo podržava boot sa usb,ako ne to staviš na boot cd i testiraš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PC se restarta sam od sebe i BSOD

Zašto ne lock, uputio sam kolegu na temu gdje će mu pumoć prije nego u ovoj temi, na temu u kojoj se govori o sličnim problemima kao što je njegov, lako je otvarat nove teme, samo da je koristio tražilicu i upisao BSOD našao bi odmah temu u kojoj može pitat za vezani problem i dobit odgovor.

 

Moderatori foruma su već upozorili forumaše da koriste tražilicu, a ne da otvaraju nove teme bezveze.

 

EDIT: Moderator ga je i na prošloj temi koju je otvorio uputio na ovu istu temu na koju sam ga uputio i ja sada, ta prva tema mu je zaključana, on opet bez razloga otvara nove teme nakon što je u prethodnoj već upućen na pravo mjesto, za to se dobiva BAN, a ne ako hoćeš ukazat na nešto.{#}

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 21:47 (Valentin17).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC se restarta sam od sebe i BSOD

Upućujete me na temu o BSOD-u. A ja sam ovdje razgovarao sa korisnicima i pokušavao analizirati o čemu se točno radi u ovom slučaju, zato i jesmo spominjali memtest i hdd tune pro. Ne spominjem samo BSOD kao jedini problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PC se restarta sam od sebe i BSOD
futzi kaže...

Upućujete me na temu o BSOD-u. A ja sam ovdje razgovarao sa korisnicima i pokušavao analizirati o čemu se točno radi u ovom slučaju, zato i jesmo spominjali memtest i hdd tune pro. Ne spominjem samo BSOD kao jedini problem.

To sve možeš pitat i tamo, nije potrebno samo zato otvarat cijelu novu temu.

Valentin
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC se restarta sam od sebe i BSOD
Valentin17 kaže...
futzi kaže...

Upućujete me na temu o BSOD-u. A ja sam ovdje razgovarao sa korisnicima i pokušavao analizirati o čemu se točno radi u ovom slučaju, zato i jesmo spominjali memtest i hdd tune pro. Ne spominjem samo BSOD kao jedini problem.

To sve možeš pitat i tamo, nije potrebno samo zato otvarat cijelu novu temu.

Ispričavam se, nemojte me linčovati zbog mog neznanja {#}

14 godina
moderator
offline
PC se restarta sam od sebe i BSOD

Tamo si dobio link na odgovarajuću temu i ti otvaraš novu umjesto da pišeš gdje treba?

 

što te zanima pitaj u temi http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/bsod-sto-zasto-kako/21360.aspx

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice