Pomoć oko odabira porcesora

poruka: 9
|
čitano: 2.856
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko odabira porcesora

Molim vas, ljudi, ko se jako dobro razumije u konfiguracije, trebam pomoć. imam slabi procesor i želim si kupiti novi, sam neznam koji da kupim. 

Konfiguracija:

 

OS: Windows 7 Ultimate 32-bit

PROC: AMD Athlon 64 X2 BE-2300

RAM: 2 GB

GRAFULJA: ATI Radeon HD 3400

MOBO: ASUS M2V-MX SE

 

treba mi nekakav od cca 2.5 GHZ, da je šo jeftiniji. Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko odabira porcesora

bok, mislim da bi ti bio dobar AMD athlon x2 5000+ 2.6ghz:

http://www.cpu-world.com/CPUs/K8/AMD-Athlon%2064%20X2%205000+%20-%20ADA5000IAA5CZ.html

ne prizvodi se više ali se može naći na internetu :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko odabira porcesora

ne isplati se nadogradnja nece nista dobit u preformansama s tim procom prodaj komp i kupi drugi neka ti sastave tu ili mijenjaj cijelu procu na s am2 ili bolje a najbolje na intela prijedi!!!!

12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko odabira porcesora
InCogNiTo xD kaže...

Molim vas, ljudi, ko se jako dobro razumije u konfiguracije, trebam pomoć. imam slabi procesor i želim si kupiti novi, sam neznam koji da kupim. 

Konfiguracija:

 

 

treba mi nekakav od cca 2.5 GHZ, da je šo jeftiniji. Hvala!

 

GAMERANGER kaže...

ne isplati se nadogradnja nece nista dobit u preformansama s tim procom prodaj komp i kupi drugi neka ti sastave tu ili mijenjaj cijelu procu na s am2 ili bolje a najbolje na intela prijedi!!!!

@gameranger

tvoja nepristranost me iznenaduje {#}

 

@incognito

sorry, ali nadogradnjom samo procesora neces postici puno bolje rezultate i svakako probaj ici na novu maticnu AMD familije.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko odabira porcesora

Ako trenutno nisi u mogučnosti za nešto novije,moj bi ti prijedlog bio amd athlon 64 ×2 6000+,3GHz.Nađu se na netu po 200njak kn.Malo češ nešto dobiti na performansi,pokrenuti pokoju igru koju nisi mogao sa ovim,ali...s vremenom kompletna nadogradnja,tj.zamjena za novije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko odabira porcesora

Tnx svima koju su mi pomogli. Stvar je u tome da sam veliki fm fan i kad stisnem space treba oko dost dugo da prijeđe dalje. a npr, kod mog frenda to traje sekundu, sekundu i pol.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko odabira porcesora
InCogNiTo xD kaže...

Tnx svima koju su mi pomogli. Stvar je u tome da sam veliki fm fan i kad stisnem space treba oko dost dugo da prijeđe dalje. a npr, kod mog frenda to traje sekundu, sekundu i pol.

http://www.njuskalo.hr/procesori/prodajem-amd-athlon-64-x2-6000-3.1-ghz-89w-oglas-6581126

 

ovo je najjcai proc koji ti sebi mozes nabavit za tu maticnu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko odabira porcesora
GAMERANGER kaže...

ne isplati se nadogradnja nece nista dobit u preformansama s tim procom prodaj komp i kupi drugi neka ti sastave tu ili mijenjaj cijelu procu na s am2 ili bolje a najbolje na intela prijedi!!!!

tip nema para za to , kako znas da se ne isplati ? 6000 je sasvim ok za njega... tj super ja sam ga imo nakon semprona i mogu reci {#} je ... mw3,grid,mw2,mw,cod 5,dirt 2 sam vrtio na maksimali ( za dirt 2 nisam siguran ali bilo je high to ultra sigurno ) ... taj proc si nadi i nadi bar jos 1 gb rama kao sto sam ja imo i na konju si ! {#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko odabira porcesora
kupi si SSD ;)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice