Pomoć oko startanja računala

poruka: 10
|
čitano: 1.569
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko startanja računala

imam problem oko startanja računala..kupio sam novo napajanje nakon što se pregrijalo prošlo i sad nakon njegove instalacije pokrenem komp, ali grafička zna tulit te se (vjerojatno zbog nje) komp ne zeli startat..ako netko zna u cemu je problem molim da odgovori..sve najbolje 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko startanja računala

poslao bi video al ne znam ako se to moze na forumu

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko startanja računala

Možda ti je i otišlo i nešto drugo,npr,matična ili neki njezin dio.Ako misliš da je grafa kvar,izvadi je i probaj,bar če se bios diči.Možda imaš na matičnoj integrušu,pa če se onda windowsi svakako podiči.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko startanja računala

najbolje je sve ištekat i onda uštekavat sve jedno po jedno,npr prvo sve iskopčaš i upališ,ako beep-a matična valja,uštekaj RAM,zatim grafu i tako dalje ali vodi računa o kablovima i konektorima...a probaj i grafu ištekat i spojit na integrušu i vidit i ako se boota vjerovatno je grafa

-------Ovo je potpis-------
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2013 19:21 (veki je car).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko svchost.exe

Znaci ovako imam jedan problem sa jednim malo starijim racunalom na kojem sam nedavno rusio sistem i stavio mu xp problem je u tome što procesor konstantno radi na 100% i uspori sve programe e sad ja sam uspio naci u cemu je problem ali neznam rjesti. Problem je u procesu svchost.exe pod user name system. problem uspijem rjesit na kratko znaci dok se racunalo ne ugasi samo odem na end proces i dalje sve radi normalno ali cim se ugasi i ponovno upali racunalo nastupa isti problem radi normalno 2 minute i onda oped rad procesora skoci na 100%. Dali se to nekako moze rjesit? 

otrov
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Pomoć oko startanja računala
------ Sva pitanja ili nejasnoće molim na PM. Hvala :D ------ I am on fire now.
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Pomoć oko startanja računala

Ma čemu da se pati sa time kad može jednostavno u run upisat services.msc i ugasit windows update tj taj svchost.exe .

LOL EUNE: oloferno EUW: A4Teach
 
0 0 hvala 2
13 godina
online
Pomoć oko startanja računala

breader

 

- Može i tako.{#}

------ Sva pitanja ili nejasnoće molim na PM. Hvala :D ------ I am on fire now.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko startanja računala

Hvala puno pokuso sam rjesit problem tvojom metodom i uspjelo je {#}

otrov
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2013 20:20 (otrov93).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko startanja računala

Hvala puno na pomoći nisam imao vremena da probam tvoju metodu pa sam isao brzom ali sve jedno hvala na pomoći {#}

otrov
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice