Printer problem

poruka: 12
|
čitano: 6.454
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Printer problem

Ovako kupio sam boje za printer HP Dejsket F2420 crno-bijela je orginali ali ona s tri boje zamjenska i sve je radilo sad se pojavi Incompatibile catrigde sam za ovu u tri boje sve sam pokuše ali stalno je incompatible ta sa tri boje

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem
kIng1234345 kaže...

Ovako kupio sam boje za printer HP Dejsket F2420 crno-bijela je orginali ali ona s tri boje zamjenska i sve je radilo sad se pojavi Incompatibile catrigde sam za ovu u tri boje sve sam pokuše ali stalno je incompatible ta sa tri boje

molim za pomoć

12 godina
neaktivan
offline
Printer problem

Uvijek se kod zamjenskih boja mora paziti,da se ne dira onaj bakreni čip prstima,e sad...

 

-probaj sad kad to imaš ubačeno,napraviti reinstal drivera,obriši drivere,ubaci cd sa driverima... i restart pc-a,printer je naravno upaljen,onda bi trebao ponovo raspoznati kartuše sa bojama

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2013 16:42 (lukabo).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Printer problem

CANON laser base MF5700 series - problem!

frend mi ima taj printer i printa mu jedan dokument u više primjeraka iako je sve postavljeno na jedan.

u postavkama sam i sam pogledao ali nisam baš neki znalac s printerima, no toliko znam da je sve podešeno na jedan primjerak.

spooler je čist i nema nikakvog zadatka u njemu, pa me zanima kako i da li pomaže resetiranje printera. probali smo ga i isključiti iz struje ali nije pomoglo. 

 

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Printer problem

neki printeraš? jedino još da se ostavi ugašen preko noći ili nešto da se proba.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Printer problem

Jedino da potpuno deinstaliraš drivere(ugasi pc) i ponovo ih instaliraš(restart).Ovo iskopčavanje i ostavljanje preko noči,neče ništa promjeniti,postavke softwera ostaju u memoriji.Znači instaliraj neki noviji softwere za printer,mora da je bila samo neka greška.Nema tu što drugo biti,ako staviš da isprinta jedan primjerak,mora isprintati jedan,osim ako fajl ne stane na jednu stranicu(veličina slova...),pa onda printa na drugu.Reinstal softwera i naravno svaku promjenu postavki "apply".Prvo probni ispis,a zatim...

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 11:33 (lukabo).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Printer problem
shimano kaže...

CANON laser base MF5700 series - problem!

frend mi ima taj printer i printa mu jedan dokument u više primjeraka iako je sve postavljeno na jedan.

u postavkama sam i sam pogledao ali nisam baš neki znalac s printerima, no toliko znam da je sve podešeno na jedan primjerak.

spooler je čist i nema nikakvog zadatka u njemu, pa me zanima kako i da li pomaže resetiranje printera. probali smo ga i isključiti iz struje ali nije pomoglo. 

 

Provjeri da na samom printeru nije postavljeno printanje u više kopija.

10 godina
neaktivan
offline
Printer problem

ljudovi,imam mp210 star cca 3-4godine,a nije korišten barem zadnje 2 godine i zanima me jeli se išta moglo shebat u tom vremenu ili moram kupovat drugi?(stajao je prazan 2 godine)

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem
Mogla se sasusit glava... osobito ako si zadnje koristia zamjenske tinte... iz nekog razloga,originali rade manje problema kod duzih perioda neprintanja...
Sve ces saznat kad provas isprintat nesto...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem
wifi kaže...
Mogla se sasusit glava... osobito ako si zadnje koristia zamjenske tinte... iz nekog razloga,originali rade manje problema kod duzih perioda neprintanja...
Sve ces saznat kad provas isprintat nesto...

samo original je u njemu,otkad je kupljen...kad se potrošila oriđiđi,prestao sam ga koristiti na 2 godine {#}

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Printer problem
Onda je moguce da ukoliko i je zastopana da je lakse odstopas. Ako imas postojece prazne tinte mozes ih napunit destiliranom vodom dok malo glava ne proradi...
10 godina
neaktivan
offline
Printer problem

evo nisam ga ni cistio,jer mi triba samo skener...i instakirao sam sve drivere ali mi izbaci:''printer maintenance is in progress'' i izbaci neke kodove tipa 11,111,111

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?///Lancer Evolution X <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice